המארז שלי ,מודינג קטן ,LCD תמונות ועדכונים לא לבעלי 56K ! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המארז שלי ,מודינג קטן ,LCD תמונות ועדכונים לא לבעלי 56K !

maphisto

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להארדיסק אם זה ממש חשוב[kriz] לך אפשר לקנות מתאמי מפרצים זה פותר הכל ,זה עולה גרושים

זהו שהוא חם על ה HARDCANO ואני נותן לו שיטה שבשבילה לא יבזבז שקל :R

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמו שאמרתי ,אני מעלה תמנות של הכרטיס מסך :

3391416.JPG

8870023.JPG

5575498.JPG

המאורר הוא סתם איזה משהו שמצאתי והוא מונמך ל 9וולט (דרך אגב אני גם בדקתי ללא מאורר בכלל וזה בסדר).

ואני מזכיר הכרטיס מסך G4 TI4400 275\275 @320\350 (זכרונות \ליבה) .

הסינק לא מודבק אלא מהודק בעזרת מעין ברגים דרך 2 חורים (יש 4 חורים הכנה לקירור מים העתיד להבנות בקרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי סידור הכבלים של Kriz,

את של מפיסטו אני לא יכול לבקר כל כך כי זהו אל התוצר הסופי, אבל אם כבר בחרת להסתיר אתה את הכבלים מאחורי הלוח-אם.. אז לפחות היית עושה זאת עד הסוף.

וכל הכבלים של המאווררים גם אותם ניתן באמת להעיף אחורה ולסדר את אזור הכוננים והכבלים שלהם בכדי באמת לעשות עבודה אסטתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין עם סידור הכבלים לא כל כך פשוט אצלי ולכן זה ישאר להיות הפרויקט הממש אחרון ,כי אני צריך לפרק את הבלוק מים ובעצם לפרק את כל המחשב ,ואז לקדוח ,משהו שכרגע אין לי זמן בשבילו .

אבל שוב אני כרגע לא מתכוון לשים חלון ו\או 3 קטודות בגלל שאצלי הצד המיועד של החלון פונה אל קיר ,כך שזה לא ממש מועיל .

אולי בבית החדש זה ישתנה ואז נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?

תעשה מוד לקיר

תעשה בו חור

ושים מראה

יצא יופי :saint:

רעיון פשוט דוחה, לראות את המארז דרך מראה? אתה עושה לי בחילה.

WTF ?

החיבור של ההיטסינק של לא דרש שום קדיחה או משהו בסגנון ?. גם אני חשבתי לעשות את זה אם אני אקנה מאוורר אחר למעבד אבל חשבתי שזה יהיה כבד מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי סידור הכבלים של Kriz,

את של מפיסטו אני לא יכול לבקר כל כך כי זהו אל התוצר הסופי, אבל אם כבר בחרת להסתיר אתה את הכבלים מאחורי הלוח-אם.. אז לפחות היית עושה זאת עד הסוף.

וכל הכבלים של המאווררים גם אותם ניתן באמת להעיף אחורה ולסדר את אזור הכוננים והכבלים שלהם בכדי באמת לעשות עבודה אסטתית.

תאמין לי מה שיכולתי להסתיר הסתרתי.... 1) אין שם מקום יותר 2) הכבלים לא מספיק ארוכים (אלו שלא הוסתרו)

*ואורי תעדכן את הפרויקט שלי שלחתי לך חדשות :E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...