ת'רד Super PI, ו-3DMark הגדול! הדירוג בעמוד הראשון -עודכן 31.08.2009. - עמוד 73 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד Super PI, ו-3DMark הגדול! הדירוג בעמוד הראשון -עודכן 31.08.2009.

GGuyZ

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא המעבד שמטריד אותי ואני לא מעוניין לעשות אובר בקרוב אחי אני פשוט שילמתי 1000 שח יותר ממה ששילמת וממה שהתוכנה והמבחנים שלה מראים לי הכרטיסים שלנו באותו כח זאת לא התמורה שציפיתי לה אחרי המחיר ששילמתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב מה הנקודה שלי..תחשוב ששילמת 1000 שקל על הכרטיס שלך כשאני שילמתי 2000 תחשוב שאני עם כרטיס אחד ואתה עם אחד ...מה קורה אם אתה מוסיף לך עוד רדון כמו שיש לך ..יהיו לך שני כרטיסים במחיר שלי ואני מאמין שהם ינפיקו תוצאה של לפחות 16.3

אני שורף פה 1000 שח יותר על כרטיס שהוא כנראה זהה לשלך פשוט בלי סיבה.....כמה שאני עצבני כרגע.....-.-..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אולי הצעה בשבילי דניס..? משהו שיגרום לי להבין או דרך לדעת ולבדוק מה הכרטיס שלי באמת שווה..? אני לא מבואס אבל כן מאוכזב מה 3D Mark זה לא אומר שאני יעיף את המחשב אבל אתה מבין את הכוונה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש להציע?

אתה סתם היסטרי, וכן, אין מה לעשות, לקנות כזה כרטיס הוא בזבוז מוחלט, אבל לא נבכה על חלב שנשפך,

הצעתי היא כזאת, תפעיל משחק, תראה כמה FPS אתה מקבל ותראה איך תשאר מבסוט, אחרי הכל ה3D MARK לא מעניינת ובטח שלא משקפת בשיט, אני (ראה מפרט) עם מפרט סבבה יחסית מקבל בקושי 10K בזמן שיש מחשבים פחות חזקים משלי במשחקים שמקבלים 12-13K ,אבל אם תשווה FPS במשחקים אני המנצח מולם, אז מזה באמת משנה לך?

תהנה מהמחשב ,אל תתעסק בדברים הלא חשובים שבו. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא תמיד הביקורות/באנצ'ים שתקרא יהוו השקפה של המצאיאות ב100% ,בגלל זה אני תמיד אומר שעדיף לברר עם אנשים שהם בעלי רכיב כזה או אחר ואתה דוגמא קלאסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...