ת'רד Super PI, ו-3DMark הגדול! הדירוג בעמוד הראשון -עודכן 31.08.2009. - עמוד 72 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד Super PI, ו-3DMark הגדול! הדירוג בעמוד הראשון -עודכן 31.08.2009.

GGuyZ

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדיין לא מובן לי איך המצב הנורמלי של המחשב שלי עדיין רק מפיק 14 ...חוץ מזה הבנתי שאובר לא נותן כל כך הרבה או ששמעתי לא נכון.? כמה לפי דעתך אני יכול להגיע בכיף עם למחשב כולל הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובר קלוק נותן המון הנה תראה דוגמה תשווה את המפרט שלי לשלך המעבד שלך יותר טוב משלי,הכרטיס מסך שלך יותר טוב משלי והזכרונות שלך יותר טובים ואנחנו עדיין מקבלים אותו ציון ב3dmark ועוד עשיתי אובר רק למעבד אם הייתי עושה לזכרונות ולכרטיס מסך הייתי אפילו עובר אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ..מישהו מוכן להסביר לי אם שילמתי 1000 שקל יותר מהבחור הזה סתם? אני קניתי את ה 285 ואני בלי אובר לכלום מגיע ל 14.2 הוא עם כרטיס שממה שהבנתי הרבה יותר חלש משלי והתוצאה שלו ב 3D Mark לא הגיונית לי...לשנינו יש אותו לוח אם ואותו ואותו מעבד..רק כרטיס שונה הוא עשה אובר למעבד והוא עוקף אותו אבל ממה שאני מבין על ידי כך הכרטיסים שלנו שווים? אם כן מה הולך פה ? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית את הכרטיס בשביל 3DMARK06 ? אם כן באמת שילמת 1000 יותר מדי...(למרות שה - 285 לא משתלם בכל מקרה)

3DMARK06 לא אומר כלום לגבי ביצועים במשחקים שמשווים שני כרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אני מבין שהמחשב יכול להפעיל הכל ולא זה היה בשביל ה 3D Mark אני פשוט לא מבין את זה בכל מקרה..תהיתי איך זה התוצאה כשאני משווה את עצמי למחשב כמעט זהה מלבד הכרטיס שיש לו חלק נכבד מאוד בביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...