אם אני ראוצה מחשב שיריץ משחקים במשך כ- 3-5 שנים כמה אני צריך להשקיע? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני ראוצה מחשב שיריץ משחקים במשך כ- 3-5 שנים כמה אני צריך להשקיע?

Shoko

Recommended Posts

אין מחשב שאתה יכול ליקנות עכשיו והוא יפעיל לך מישחקים בעוד 5 שנים כי יש דרישות גבוהות יותר כול שנה.לדוגמא:כרטיסים שהיו לפני 4 שנים הם לא יכולים להפעיל מישחקים של היום :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט אל תקשיב להם....

אם באמת באמת רוצים זה אפשרי... תקנה מחשב בתקציב של 25K עם 8 GB זיכרון וSLI של 8800GTX של BFG גם עוד 5 שנים עם קצת ייפעלו לך משחקים חלק חלק אחושרמוטה מישהו מתנגד?@#?! אה כן ועוד 3 שנים תשדרג תזיכרון לסטיקים של 4 ג'יגה (4096X4 ) ואז יהיה לך 16 GB זיכרון (כן יש לוחות אם שתומכים ב16 GB זיכרון , גם לוחות אם למשתמש הביתי - לאו דווקא לשרתים) אני רוצה לראות שמישו יגיד שאני טועה נו.... ואתם יודעים מה עזבו 8800GTX תקנה עוד חודש CROSSFIRE של X2900XTX זה באמת אמור להיות משהו שחבלך על הזמן ממזמן אכסן מחשב! מי יכול להתווכח?

נ.ב

איך יכולתי לשכוח כמובן את נפח הדיסק הקשיח- אוקיי אז בקרוב מאוד יוצעו כבר למכירה דיסקים של טרה בייט אחד (1000GB) תקנה 10 דיסקים קשיחים בעלי טרה בייט אחד לכל אחד ותעשה RAID5 אה כן וגם תזמין מEBAY איזה כונן BLU RAY שיהיה לעתיד אמרת לא? D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט אל תקשיב להם....

אם באמת באמת רוצים זה אפשרי... תקנה מחשב בתקציב של 25K עם 8 GB זיכרון וSLI של 8800GTX של BFG גם עוד 5 שנים עם קצת ייפעלו לך משחקים חלק חלק אחושרמוטה מישהו מתנגד?@#?! :screwy: :screwy: :screwy: אה כן ועוד 3 שנים תשדרג תזיכרון לסטיקים של 4 ג'יגה (4096X4 ) ואז יהיה לך 16 GB זיכרון (כן יש לוחות אם שתומכים ב16 GB זיכרון , גם לוחות אם למשתמש הביתי - לאו דווקא לשרתים) אני רוצה לראות שמישו יגיד שאני טועה נו.... ואתם יודעים מה עזבו 8800GTX תקנה עוד חודש CROSSFIRE של X2900XTX זה באמת אמור להיות משהו שחבלך על הזמן ממזמן אכסן מחשב! מי יכול להתווכח?

עוד חמש שנים הקרוספייר הזה יהיה שווה כמו גיפורס 2 כיום

נ.ב

איך יכולתי לשכוח כמובן את נפח הדיסק הקשיח- אוקיי אז בקרוב מאוד יוצעו כבר למכירה דיסקים של טרה בייט אחד (1000GB) תקנה 10 דיסקים קשיחים בעלי טרה בייט אחד לכל אחד ותעשה RAID5 אה כן וגם תזמין מEBAY איזה כונן BLU RAY שיהיה לעתיד אמרת לא? D:

תקשיב לו בחור טוב :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שאל שאלה עניתי לו תשובה מפורטת xD חחחחח ראסמי אני צודק.... 35K עולה בערך...

וואלה אם אני זוכה בלוטו אני מביא כמה מארזים מלאים בכל טוב.... אני יביא עשרות שלמות של ג'יגות וכל מיני ואני יישכור לימוזינה ויילך לבית של XTRACT ויצפצף אני ייקח אותו אליי לוילה הוא יירכיב איתי תמחשב כי אני לא מבין בRAID :D חחחח ואני ישלם לו איזה 10K שיחליף תמחשב הזבלה שלו D: חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה.. נקודה.. דוגמא: זה כמו שלפני 5 שנים נגיד מה היה הכרטיס הכי טוב ג'י פורס 2? אז הייתי אומר לך שים ג'פה 2 באס אל איי ושים לו 256 זיכרון .. חחח זה מספיק להיום למשחקים שהולכים לצאת כמו אנריל 2007 או אפילו למשחק כמו אולביון? אין מצב אחי.. כל שלוש שנים אם אתה רציני .. צריך להחליף מחשב גגג.. ולדעתי לא משתלם לקנות מחשב כזה יקר סתם בזבוז.. קנה מחשב ב7-8 אלף וכל פעם תשדרג או שתקנה מחשב חדש אחרי כמה זמן הכי טוב.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד אתה..... תקרא טוב טוב מה שאמרתי (בייחוד לגבי החלק עם הלוח אם התומך בעד ככפול 8 מקום ממה שקיים היום... 2048 \ 256 = 8) אתה מבין...

זה כמו שאז היית אומר לי לקחת 2 ג'יגה זיכרון... כרטיס מסך 4TI בSLI.... בקיצר הטכנ' השתנו...... אתה מבין יש מצב כיום לקנות מחשב שייתאים לעוד הרבה שנים (5-4).... אתה בכלל לא יכול להתווכח עם העובדה הזאת... אני מכיר מישו שיש לו כבר אולי 4 שנים (או 3) של 6800ULTRA איזה מישו עשיר.... אז הSLI הזה מספיק לו גם היום יפה מאוד(וגם 2 ג'יגה היה לו ממזמן...) בקיצור אני אומר את זה על סמך ניסיון ועל למידה מן העבר... כפי שאתה יכול לראות בטבלאות של מהירות של הליבה של הכרטיסים... ההייאנד של סדרת FX (GEFORCE FX 5XXX) היה 5950 ULTRA וכו' היו כבר אז כרטיסים שהגיעו ל500מהירות... שהיום ל8800GTX יש גג 600... אתה מבין בקיצור יש מצב כזה אם ממש רוצים ויש באמת עודף כסף (גאידמק\אריסון וכו') רק הייתי חייב להגיד את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חושב שלסיכום צריך להביא לו מפרט, לא ?

http://www.iqpc.co.il/Home/quad.asp

המערכת הכי פחות בזבזנית ושתחזיק לך יפה יפה הרבה זמן,ואל תגידו שלקוואד אין עכשיו שימושים למה הוא קונה מחשב לטווח הארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חושב שלסיכום צריך להביא לו מפרט, לא ?

http://www.iqpc.co.il/Home/quad.asp

המערכת הכי פחות בזבזנית ושתחזיק לך יפה יפה הרבה זמן,ואל תגידו שלקוואד אין עכשיו שימושים למה הוא קונה מחשב לטווח הארוך.

מה אם הוא קונה במחיר הזהף עדיף לו לפצל לשני מערכות אחת 4500 לשנתיים הקרובות ועוד אחת 4500 לשנתיים הקרובות.

ומסך ב2000 שקל מצויין

אגב BALASH מה שאתה אומר ממש לא נכון. נניח לפני 4 שנים מה היה הכרטיס הכי טוב (נגיד GF3, סתם המצתי עכשיו... אני יודע שלחבר

שלי יש מחשב בן 3 עם 4...) מהו יכול להריץ היום? כלום ואז זה היה כרטיס מפלתי סטייל GTX88 של היום כזה ב3000 שקל ומה כלום

היום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא הבנתם את מה שניסיתי לחדד לגבי הכרטיסי מסך....

אם תראו בטבלה של TECHARP ותסתכלו במהירויות של הליבות... כבר בסדרת FX של (NVIDIA (AKA GF5 היה את הכרטיס 5950ULTRA אם אני לא טועה שהציע כבר אז מהירות ששווה ל6600GT מאז המהירות של המעבד(ליבה) לא גדלה בהרבה והתמקדו יותר בלהגדיל תביטים ומהירות זיכרון...(שכיום קיים 2GHZ מהירות זיכרון...) בקיצור אין לאן להתפתח יותר מדי ואני חושב שה8800GTX במערך (או X2900XTX במערך CROSSFIRE) יהיו פשוט כרטיסי מסך מעולים גם לעוד 4 שנים....

ולגבי מה שDXM אמר.... צודקקק מחשב המחיר כזה (11K) עדיף לבחור לקנות מחשב MID END לשנה וחצי ככה שכוללת 8600(שייצא) ו2ג'יגה ... ועוד שנתיים לקנות מחשב חדש כבר (אה ולקנות כבר עכשיו ספק 500\600 שתחסוך איתו ותעביר אותו למחשב הבא... , לא ספק ג'נרי ספק ליברטי או אנטק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא הבנתם את מה שניסיתי לחדד לגבי הכרטיסי מסך....

אם תראו בטבלה של TECHARP ותסתכלו במהירויות של הליבות... כבר בסדרת FX של (NVIDIA (AKA GF5 היה את הכרטיס 5950ULTRA אם אני לא טועה שהציע כבר אז מהירות ששווה ל6600GT מאז המהירות של המעבד(ליבה) לא גדלה בהרבה והתמקדו יותר בלהגדיל תביטים ומהירות זיכרון...(שכיום קיים 2GHZ מהירות זיכרון...) בקיצור אין לאן להתפתח יותר מדי ואני חושב שה8800GTX במערך (או X2900XTX במערך CROSSFIRE) יהיו פשוט כרטיסי מסך מעולים גם לעוד 4 שנים....

ולגבי מה שDXM אמר.... צודקקק מחשב המחיר כזה (11K) עדיף לבחור לקנות מחשב MID END לשנה וחצי ככה שכוללת 8600(שייצא) ו2ג'יגה ... ועוד שנתיים לקנות מחשב חדש כבר (אה ולקנות כבר עכשיו ספק 500\600 שתחסוך איתו ותעביר אותו למחשב הבא... , לא ספק ג'נרי ספק ליברטי או אנטק)

אתה צוחק נכון?

מה אתה משווה מהירויות בין שונים לגמרי?

זה כמו שתגיד שהפנטיום D שלי יותר מהיר מ E6300 בגלל שלי יש 3600MHZ ולשני יש 1.8....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...