אני עובד אינטל ויש לי הנחה על מעבדים איזה מעבד הייתם קונים במקומי - מחירים בפנים - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עובד אינטל ויש לי הנחה על מעבדים איזה מעבד הייתם קונים במקומי - מחירים בפנים

esoreanu

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקשר ? זה לא מרובע ליבות אמיתי בסך הכל הדביקו שתי ,

אני לא מתלהב ממנו בלשון המעטה ...

הדביקו? נראה אותך מתכנן MCM.

זה לא משפיע על הביצועים, סך הכל טיפה מגושם מבחינת גודל וטמפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ? זה לא מרובע ליבות אמיתי בסך הכל הדביקו שתי ,

אני לא מתלהב ממנו בלשון המעטה ...

מצידי שידביקו 4 ליבות אחת לשנייה עם רוק

זה עובד? זה חזק יותר מהמתחרה? זה מה שאני צריך לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור אני לא בטוח שאתה היית קונה אותו, אם הייתה לך אפשרות, אפילו אם היית עובד .

היית מחכה למרובע אמיתי , כלומר ניצול מלא של הארבע ליבות שאז באמת לא יהיו לו מתחרים . ראיתי את הבנצ'ים , חצי מהם הוא משתווה לקונרו כפול הליבה

משמע לא מוצלח ולא שווה את מחירו

כי אולי הליבה זהה ואותם ישומים לא מנצלים ריבוי ליבות? שקוף שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחלק (רוב?) מעובדי יש אפשרות לקנות מעבד אחד מכל סוג ב 50 אחוז הנחה.

אינטל מקבלים בערך את כל העולם ואשתו לעבודה, במיוחד מאז שהסניף בישראל עלה על דרך הליבה, הם פשוט מחפשים הרבה עובדים שחורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההנחות על לוחות האם הם בכלל לא משהו ואפשר להגיד שאפילו לא משתלם לקנות אותם דרך אינטל...

הבעיה הגדולה שלי היא שאני רוצה כנראה לשים את המעבד בתוך מארז ועכשיו אחרי שהעליתם את זה אני חושב שאולי תהיה לי בעיה עם החום...

השאלה היא האם במארז גדול (18-16 ס"מ גובה) האם תהיה בעיה של פיזור חום? קחו בחשבון את העובדה שאני גם רוצה להכניס לשם את ה- 8800GTS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בעיקר בסוג הקירור שתוכל לידחוף שם.. אבל על טוניק/נינג'ה אין מה לדבר...

אבל תחלס.. 8800GTS ו C2Q בOC בתוך .. לא נישמע מתאים.

באיזה מארז מדובר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית לHTPC הZALMAN 160 דיי גדול ומאוורר הוא עדיין לא יכיל טוניק או נינג'ה ... אולי BT כן.

מארז רגיל יעשה את ההבדל בכך שהוא יכול להכיל כל קירור בניגוד למארז , וזה משמעותי מבחינת החום שפולט QX6700 או Q6600.

אם תלך על E6600 או כל מעבר כפול אחר הזלמן S8000 הקטנטן יעשה את העבודת בצוריה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...