עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה שכל האזור פרמיטיבי לא רק הערבים

Classified

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

*שנה כותרת. זה "הוכחה".

תראה, בנושא ברית המילה זה מאד שנוי במחלוקת. אני בעצמי מעדיפה ברית מילה כי (לדעתי) זה יותר אסטטי, גם מבחינת מראה וגם בחינת הגיינה, מכיוון שתחת העורלה נוטה להצתבר מלא ג'יפה וגם זיעה ונוזלי גוף אחרים שנלכדים שם, נוטים להסריח ועלולים לגרום למחלות. מה שכן, אני חושבת שלעשות הליך כירורגי כזה, פשוט ככל שיהיה, יש לעשות ע"י רופא מוסמך (או רופא שהוא גם מוהל), בבית חולים ולא באולם אירועים. היו יותר מדיי תאונות עם מוהלים שעשו נזק לתינוקות רכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זו לא הבחירה שלך לעשות.שהתינוק יגדל ואם הוא ירצה הוא יבצע את הניתוח.

ככה ההורים קובעים לו "בה לנו אז נחתוך" בלי שום סמכות ופוגעים בו פיזית ונפשית.

תודה על התיקון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הנושא שלא שואלים את התינוק זה כי פשוט אי אפשר מסיבות ברורות למדיי. תכלעס, 97% רוצים ברית לילדיהם. רובם, אני מניחה, עברו את ההליך עצמם והוא לא השאיר בהם טראומה נפשית (כמו הברית אצל המוסלמים שנהוג לעשותה בגיל 13). תכלעס, אם היו עושים את זה בגיל מאוחר יותר, אף אחד לא היה עושה את זה. ככל שגדלים אז ההליך הרבה יותר מסובך וכואב.

יש הרבה דברים שההורים שלנו לא שואלים אותנו, כמו איך לקרוא לנו למשל. אתה יודע כמה קשה זה לגדול עם שם כמו "דריה"?

אני אתן לך דוגמא של בן-דוד שלי. אביו מוסלמי מונגולי, אבל הוא לא דתי אז לא היה לו אכפת מה יעשו לו (הוא גרוש מדודה שלי). אז לא עשו ברית. בסוף היו צריכים לעשות לו ברית בגיל מאוחר יותר בגלל זיהום. במדינות קרות יש פחות "צורך" בזה כי הסיכויים שם לזיהומים קטנים יותר אבל במדינה חמה כמו זה מבורך.

בגרמניה למשל, אף רופא לא יעשה ברית מילה לתינוק ללא הסכמה מפורשת של שני ההורים ונימוק מפורט כי הם רואים בזה כהטלת מום לכל דבר. בארה"ב לעומת זאת, לא שואלים אם אתה רוצה לימול את הילד, אלא אתה צרייך לבוא ולהגיד שאינך מעוניין וזה כך כבר למעלה מ-70 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כללי כרגעUnited States 2003 55.9%* [22]

ו... - A national survey of adult men found that 91% of men born in the 1970s' date=' and 83% of men born in the 1980s were circumcised.

זה רוב :)

[url']http://en.wikipedia.org/wiki/Circumcision#United_States

The percentage refers to infants born in non-Federal hospitals; see p 52, Table 44 of the reference.

בנוסף מידע משנת 2003 שכתב איזה אדם.

כן מאוד אמין ומדוייק ומייצג את רוב אזרחי ארה"ב שנולדים בה :lol:

תראה, הנושא שלא שואלים את התינוק זה כי פשוט אי אפשר מסיבות ברורות למדיי. תכלעס, 97% רוצים ברית לילדיהם. רובם, אני מניחה, עברו את ההליך עצמם והוא לא השאיר בהם טראומה נפשית (כמו הברית אצל המוסלמים שנהוג לעשותה בגיל 13). תכלעס, אם היו עושים את זה בגיל מאוחר יותר, אף אחד לא היה עושה את זה. ככל שגדלים אז ההליך הרבה יותר מסובך וכואב.

יש הרבה דברים שההורים שלנו לא שואלים אותנו, כמו איך לקרוא לנו למשל. אתה יודע כמה קשה זה לגדול עם שם כמו "דריה"?

אני אתן לך דוגמא של בן-דוד שלי. אביו מוסלמי מונגולי, אבל הוא לא דתי אז לא היה לו אכפת מה יעשו לו (הוא גרוש מדודה שלי). אז לא עשו ברית. בסוף היו צריכים לעשות לו ברית בגיל מאוחר יותר בגלל זיהום. במדינות קרות יש פחות "צורך" בזה כי הסיכויים שם לזיהומים קטנים יותר אבל במדינה חמה כמו זה מבורך.

בגרמניה למשל, אף רופא לא יעשה ברית מילה לתינוק ללא הסכמה מפורשת של שני ההורים ונימוק מפורט כי הם רואים בזה כהטלת מום לכל דבר. בארה"ב לעומת זאת, לא שואלים אם אתה רוצה לימול את הילד, אלא אתה צרייך לבוא ולהגיד שאינך מעוניין וזה כך כבר למעלה מ-70 שנה.

זו ברבריות ופגיעה בתינוק.על פי החוק אין להורים את הזכות לעשות את זה ובגלל זה אומרים במזל שזה לא הגיע לבג"ץ עדיין.

את פוגעת ועושה דברים לאחר בגלל השקפת עולמך והדעת שלך לא לפי השקפת עולמו של אותו אדם(תינוק).הוא צריך לגדול ולבחור בעצמו לא את.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The percentage refers to infants born in non-Federal hospitals; see p 52, Table 44 of the reference.

בנוסף מידע משנת 2003 שכתב איזה אדם.

כן מאוד אמין ומדוייק ומייצג את רוב אזרחי ארה"ב שנולדים בה :lol:זו ברבריות ופגיעה בתינוק.על פי החוק אין להורים את הזכות לעשות את זה ובגלל זה אומרים במזל שזה לא הגיע לבג"ץ עדיין.

את פוגעת ועושה דברםי לאחר בגלל השקפת עולמך והדעת שלך לא לפי השקפת עולמו של אותו אדם(תינוק).הוא צריך לגדול ולבחור בעצמו לא את.

A national survey of adult men found that 91% of men born in the 1970s, and 83% of men born in the 1980s were circumcised.

בנוסף לכך, אתה מודע לזה שמעבר ל95% מהבתי חולים בארצות הברית מופרטים? הבתי חולים היחידי שנחשבים לממשלתיים הם לחיילים ויוצאי .

כן, בארצות הברית כמעט כולם נימולים, היחידים שלא נימולים הם בעיקר היספאנים. הייתי שמה מספיק פעמים, וכן לא שאני מסתכל על זרגים בכוונה, אבל במקלחות של בריכות וחדרי אין לך לאן לברוח יותר מידי.

אין פה שום פגיעה בתינוק.

אתה סתם דפוק שמתעלם מכל דבר שיגידו לך.

אין שום בעיה מלעשות משהו בתור מסורת, זה שאתה רוסי שמתנחל פה סתם וזורק כל זכר מסורת לפח זאת לא אשמתי.

אם גיל ברית המילה היה 13 וזה היה נתון לבחירת הילד, עדיין האחוזים לא היה שונים, אולי פחות בגלל המסורת, אבל האחוז בשביל לא להיות שונה היה גודל בהרבה.

צא מהסרט, זה שאתה חושב שבגלל הברית הזין שלך לא גדל, זאת לא אשמתנו, זאת בעיה שלך ושלך בלבד. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קופיף אחד.

אני רוסי?אני לא מהאזור ההוא בכלל.

לא פוגע בתינוק תקרא את ההודעה האחרונה שלי.זה שאתה קוף פרמיטיבי עושה אותך נחות שכלית ואתה לא מבין שום דבר פרט ממה שתקעו לך לראש.

למזלי ההורים שלי לא בבונים שעושים בגלל שהשכן שלהם עושה ולא עשו לי שום ברית ואני לא הולך לעשות גם שום ברית.זין קטן?אני בטוח ששלך גם אם מיקרוסקופ לא יאותר

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.cirp.org/library/statistics/USA/

אגב בדבר ההיבט הרפואי

http://www.gonnen.org/analgesia.htm

אני אגיד את האמת, בנושא הפריעה, לא ידעתי דבר. ידעתי שדיעותיהם של רופאים שונות, חלקם בעד וחלקם נגד, אבל חידש לי נושא הפריעה. כעקרון, אני לא עקשנית, לא אכפת לי אם הילדים שלי יעברו ברית או לא, מה שכן, עכשיו שנושא הפריעה עולה, אז עדיף מאוחר יותר אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די, אתה לא מבין שאתה טועה? וכול מה שאתה אומר הוא פשוט שטות אחת גדולה?

נרד לרמה הנמוכה שלך.

די, אתה לא מבין שאתה טועה? וכול מה שאתה אומר הוא פשוט שטות אחת גדולה?

כן זה אותו דבר ובערך שווה למה שאמרת לכלום, אין ערך.

http://www.cirp.org/library/statistics/USA/

אני אגיד את האמת, בנושא הפריעה, לא ידעתי דבר. ידעתי שדיעותיהם של רופאים שונות, חלקם בעד וחלקם נגד, אבל חידש לי נושא הפריעה. כעקרון, אני לא עקשנית, לא אכפת לי אם הילדים שלי יעברו ברית או לא, מה שכן, עכשיו שנושא הפריעה עולה, אז עדיף מאוחר יותר אם בכלל.

אני נגד הברית בכלל אבל אין לי שום בעיה אם אדם בוגר מבחירה שלו עושה אותה.הבעיה כאן שעושים את זה לאנשים שאין להם ברירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...