איך המחשב הבא ? HP Dv6327ea - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המחשב הבא ? HP Dv6327ea

EliranB

Recommended Posts

אממ, אני לא יכול לשים כסף על כך שהוא יותר מהיר, כי אתה יכול לראות שהערכה שלי היא גסה במילים עדינות, אך אני כן יכול לקבוע שהבדל הביצועים ביניהם הוא זניח-עד לא קיים.

אז כן, יכול להיות שהT2350 אף יותר מהיר, אך ללא תמיכה בEMT64. ומפני שהתמיכה בכל מקרה לא רלוונטית כיום, וכשתהיה רלוונטית אז 2 המעבדים יהיו מיושנים ואפשר להגיד חסרי תועלת, ניתן להגיד שההבדל בין המעבדים לא אמור להיות שיקול מכריע בבחירת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלבלת כאן הרבה דברים.

קודם כל, הפרש הביצועים בין C2D CONROE לנייחים, לבין הC2D ALLENDALE באותו תדר שעון הוא 3 אחוז בממוצע, כאשר חישבו את הממוצע ע"י כך שלקחו את כל הבנצ'מארקים שעשו(כ15) ועשו ממוצע בין כל ההפרשים. כאשר נכנסו לממוצע הפרשים של 15-20 אחוז בבנצ'מארק אחד, והפרשים של 0-1 אחוז בבנצ'מארק אחר.

"כך שההפרש של כ-15 עד 20 אחוז בין Duo ל- 2 duo נשמר כמעט במלואו."

ההפרש שאתה מדבר עליו הוא הפרש בבנצ'מארקים מסויימים בלבד, כאשר בבנצ'מארקים אחרים גם כן, כמו בנייחים, ההבדל יכול להגיע גם ל0-1 אחוז בלבד, או גם ל5 אחוז, תלוי על איזו השוואה אתה מסתכל.

לא, המספרים שאני מכיר מדברים על הפרש ממוצע של בין 15 ל-20 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו נתת לי לינק בעצמך לANANDTECH (כתבה גם קראתי מלפני) ואני מתבסס על אותה הכתבה בחישוב שלי. חלק מהמבחנים הבדל של 15-20 אחוז, חלק 0 אחוז, חלק 5, חלק 10... אז אם יש לך נתונים אחרים, אתה מוזמן להראות אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, המחשב נקנה בוואלה בפומבית ב4578 כולל משלוח. בתקווה שיחד עם האחריות זה זה ייצא 5200, סה"כ עסקה לא רעה בהתחשב שהעלו את המחיר שלו בזאפ ל4900.

כשחברה שלי תקבל אותו אני אתן רשמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...