בחירת אוזניות עד 1000$ - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת אוזניות עד 1000$

fp581

Recommended Posts

אמממ סבבה אבל בכל מיקרה משניהם את מי אתה הייתה מעדיף? חשבתי על לקנות את הW5000 (כי בכל מיקרה אם אני לא יוהב אותן אני יכל לימכור אותם בסכום דיי נאה בארץ (אולי אפילו אני יצא עם יותר כסף חחח))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קונה אף אחד מהם :silly:,אם כבר אולי את ה- ad 2000 של אודיו טכניקה.

הייתי משקיע יותר במקור ובהגברה,לבית.

חוצמזה שאני לא שמעתי את שניהם אז אני ממש לא יודע.

ואני לא בטוח שתצליח למכורבארץ את הw5000 לא יודע כמה שוק יש להם פה,וזה אכן 730 בלי משלוח,אבל לא משנה איפה מזמינים משלמים משלוח כי זה מגיע מיפן.

תגיד הicans שיש לך כרגע הם של אולטרסון לא? אולי בכלל כדאי לך מוצר שלהם ,אתה כבר אוהב את חתימת הצליל של החברה,והרבה יותר קל להתנייד עם האוזניות שלהם,הם יותר קלות,ומתקפלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולטרסון מעניין אותך, דוקא המצב איתם יחסית טוב ,מחירים טובים בארץ,וניתן לשמוע אותם במספר חניות בארץ.(לאורי יפה יש את הlimited edition9 לשמיעה)

אני דוקא הייתי ממליץ לך על ה- Ultrasone PROline 2500 ,קיבל הרבה תשבוחות לאחרונה,ולא לא עולה מיליון דולר *.

*הרבה אוזניות עולות הרבה מאוד כסף לא בגלל שהם נשמעות הכי מדהים בעיקר,אלה בגלל שהם נדירות ,או עשיות מחומרים מאוד יקרים,או שתהליך היצור שלהם יקר(אוזניות אלקטרוסטטיות לדוגמא).

חלק מהסיבה שה-w5000 עולים כל כך הרבה ,זה מכיון שהאוזניות עשיוים מעץ דובדבן יפני ,שהוא יפיפה ,עם גימור סופני,ולא בהכרח שהעץ הזה משפר את הצליל עד כדי כך.

http://www.head-fi.org/forums/showthread.php?t=228105

^^ זה דיון על ה2500 בהייד פי,תקרא מה החברה שיש להם תאוזניה חושבים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן ניראות ממש מרשימות וגם הביקורות ממש טובות (ועוד יתרון זה שאפשר לקנות את זה בארץ באותו מחיר (+50$ שזה ממש לא רציני))

סבבה אני מוסיף אותם לרשימה של אולי קונה (ו99% שאני יקנה אותם כי זה הרבה יותר נוח לי לקנות בארץ וגם כי הם הרבה יותר זולות מהאחרות וMAX תמיד אפשר למכור אותן למישהו)

אה איפה אפשר לשמוע אותן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה

באנגלית: THX for all the help

ביפנית arigato cichinhmas (תודה רבה)

ובעיברית: תודה על כל העזרה

חחח כן משעמם לי חחחחח וגם אני רוצה להודות לכם המוןןןןן על כל העזרה שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...