בחירת אוזניות עד 1000$ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת אוזניות עד 1000$

fp581

Recommended Posts

טוב אז ככה הייתי הרבה זמן בhead-fi והם עזרו לי להגיע לדאה מגובשת על האוזניות הבאות:

ue-10 pro

יתרון:

מותאמות אישית ולכן הן מאוד נוחות וגם מאוד קלות (אני לא מתייחס לאיכות כי אין כל כך מה לחדש עליהן חחח)

חיסרון:

זה שהן מותאמות אישית זה החיסרון הכי גדול שלהן כי אין אפשרות למחירה שלהן ובנוסף הן לא מגיאות לתדרים שיותר גבוהים מ16KHz

w5000

יתרונות:

מגיעות לתדרים הרבה יותר גבוהים (עד ל45KHz שזה הרבה יותר מהue-10 pro אך את רובם בני אדם נורמליים לא מסוגלים לשמוע)

בס הרבה יותר טוב (לפי מה שאומרים שם)

נותן למחירה בקלות

יותר זולות מהue-10 pro

חסרונות:

גדולות וכבדות בהרבה מהue-10 pro וסגורות (שזה חיסרון בשבילי כי כניראה הן גם לוחצות)

אזז אלה הבחירות שלי אני ישמח לייעוץ נוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזז אלה הבחירות שלי אני ישמח לייעוץ נוסף

אני בספק אם יש כאן אנשים ששמעו את שניהם ויכולים לחוות דעה מקצועית!

ושוב אתה נופל כאן למלכודת קניה, כי אין לך מושג איך הן ישמעו ואם בכלל הן יתאימו לך מבחינת ההעדפות שמיעה!!

ולעזעזל בן אדם 1000$ על אוזניה??

אודיופילים מטורפים בקושי מבזבזים סכומים כאלה על וכל הציוד מסביב!

וגם רק שתדע כדי שתוכל לממש פוטנציאל של אוזניה בתקציב כזה אתה צריך מקור איכותי או הגברה איכותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי זה בסדר ;)

ואני יודע שזה המון כסף בגלל זה אני בודק שוב ושוב עם אנשים שונים ומשונים בפורומים שונים כדי להיות 100% בטוח בזה

והבעיה הגדולה כפי שאמרתה זה שאני לא שומע אותן, ואני לא שומע אותן כי אין לי איך, יש רק מקום אחד בארץ שמאפשר לישמוע ו100% אין לו את הUE 10 PRO לשמיעה ולכן אני לא יכל להשוות בניהם אזז זה לא יכל לעזור לי כל כך אפילו אם יש שם את הw5000 כי אני יודע שהן מאוד איכותיות

ולפי head-fi (לפי המון אנשים שם חחח) הם דיי יתאימו לרוק ואני מאמין להם (גם כי אין לי ברירה וגם כי אני סומך על האנשים בפורום הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי זה בסדר ;)

איזה אם יותר לי לשאול?

ולמה שלא תקפוץ למקום "הזה" בארץ סתם כדי לשמוע סוגים שונים של , כדי שיהי לך מדד מסויים?

אני חייב לציין שאני מת לקפוץ לחנות הזו כבר די הרבה זמן, אבל יש בחינות ואין זמן :(

בהצלחה ותעדכן לגבי התפתחויות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אחי איך יצאת טמבל בהייד פיי,עם האנגלית הקלוקלת שלך ,והשאלות ניוביות שלך,חח ,ממש כאב לי לקרוא :kopfpatsch:

הבחורים בהייד פיי קדושים כמעט לא מאבדים סבלנות אפילו איתך. :yelclap:

אז מה מתי הספקת כבר להעביר את האייפוד שלך איימוד?(אתה יודע שזה רק לדור רביעי ולך יש חמישי)

החלטת שאתה קונה הורנט ,ואתה חושב לקנות w5000

כמה שאלות?

האם שמעת אי פעם אוזניה איכותית? (תיודע כדי לקבל סדר גודל של מה אתה אוהב)

אתה באמת מתכוון להתנייד עם ענקיות כמו ה- w5000 שעולים איזה 800 דולר?.(ואני חשבתי שאני דפוק שאני מתנייד עם 81dj )

ועכשיו לשאלת השאלות ,אתה רציני או שאתה סתם ילד חובב פוקימונים שמשגע לנו תשכל?

חוצמזה נראה שכבר חרגת מהתקציב,200 דולר עולה איי מוד(בלי משלוח) קריו דוק אין מושג,אבל בטוח מופקע לחלוטין.

וכמובן ההורנט 350 דולר(עוד אחד מהמגברים הסופר יקרים,ללא הצדקה )

כל זה משום מקום? מאוזניות איפוד סטוק זבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. באיזו זכות אתה מדבר אלי ככה

ב. כן יש ליניסיון עם רבות

ג. כן יש לי שגיעות כתיב באנגלית (כמו הרבה אנשים)

ד. מתי הספקתי? לא הספקתי יש לבן דוד שלי את זה ואני מחליף איתו את הIPOD שלי בשלו (כי הוא רוצה לראות שם סרטים (כן דיי אידיוטי) וגם כי הוא רוצה עוד 10 ג'יגה זיכרון (שלי ממש מספיק ה20))

ה. אני כבר קניתי את זה מחוץ לתקציב (הצלחתי להסיג לי עוד 500$ ככה)

ו. 730$ (בלי משלוח, אם אני יצליח ליתפוס את דודה שלי מחר (אם אני יגיע לבחירה סופית של מחר))

ז. ושוב זה לא משום מקום וממש לא מהאוזניות של הIPOD, אני התחלתי עם הICANS שיצאו ליפני שנה ככה ואז התחלתי להיכנס לזה וליקנות עוד (כמו הPXC-250 והSHURE E5C)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי דבר ראשון לי יש את TRIPLE 10 שזה הכי גבוהה לפני הקוסטום.

דבר שני אני לא חושב ש W5000 זו אוזניה בשבילך.

דבר שלישי לא כדי לריב אם שי הוא באמת שואל שאלות נכונות.

אני לא חושב שהרבה אנשים יכולים לעזור לך פה, אחד מאלה שכן יכול זה שי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא התכוונתי להעליב,בחיי ,זה פשוט הרושם שהתקבל מה לעשות :nixweiss:

אני עצמי חובב מושבע ,כך שמי שמרים ציוד ברמה כזואתי זה רק עושה לי טוב.

רוב האנשים פשוט הולכים בצעדים,ולא בקפיצות בתחום הזה ,זה חלק גדול מהכיף,המסע הגילויים,ואולי בעצם עם הדילוגים שלך את תהנה פחות.

אתה עד לפני מספר ימים לא ידעת על כל העולם הזה ופתאום קפץ הרצון הזה? זה נראה קצת מוזר,אבל סבבה למה לא,אם יש תקציב להנות ממוסיקה כמו צריך ,אז למה לא.

בכל מקרה אני ממליץ לך קצת להרגע ולקרוא קצת יותר ,אחר כך לשאול כאן ,בכיף נענה,ואלי גם לקפוץ לאיזה מפגש אחד ,או לפחות לחנות שיש מבחר טוב של ,ורק לאחר מכן לקנות.

כי בהחלט יש מצב שלא תאהב בכלל את חתימת הצליל של ה- w5000 ואו של אודיו טכניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...