Pandas (המלצה) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pandas (המלצה)

EviLeader

Recommended Posts

אני לא מדבר על מנויים לסרטי פורנו און-ליין.

אבל באמת, יש לך איזו דוגמא? (ואנחנו מדברים על לקוחות פרטיים).

קניתי פלאפון חדש (K800) והזמנתי נרתיק סיליקון עבורו מחנות בשם ELINE. עברו כמה ימים, אף אחד לא חייב אותי וראיתי גם שסטטוס ההזמנה באתר לא השתנה ("בטיפול" או משהו כזה). אחרי כמה ימים התקשר אלי בעל החנות ואמר שאין להם את המוצר הזה במלאי. כאמור, אף אחד לא חייב אותי בשקל.

שבוע אחרי זה הזמנתי את הכיסוי הזה מחנות אחרת (שאני לא זוכר את שמה עכשיו), החיוב התבצע רק ביום שבו החבילה הגיעה לסניף הדואר שלידי - מספר ימים אחרי ביצוע ההזמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין ספק, חנויות של מחייבות עד לקבלת המוצר זה דבר נדיר בארצנו אבל קיים.

לפני מספר שבועות הזמנתי ראוטר מפלונטר. מילאתי טופס הזמנה ולא הכנסתי פרטי תשלום.

בחנות הזמינו את המוצר מהיבואן ולא ביקשו מקדמה ולא התחייבות. שילמתי ברגע שהגעתי לחנות לאסוף את המוצר.

בעבר, הזמנתי דרכם מוצר אחר, הפעם כן התקשרו כדי לומר שהמוצר במלאי אולם ביקשתי לבטל כי מצאתי במחיר נמוך יותר. גם כאן לא אמרו דבר.

בינתיים, פלונטר בסדר גמור מבחינתי. אבל לי זה לא משנה, אני קונה רק מוצרים שמגיעים מיבואן רשמי. אם החנות עושה בעיות, אני הולך ליבואן. ואם היבואן עושה בעיות, הולכים ליצרן. אם המוצר הגיע ביבוא מקבילי ("אפור"), אין מה ללכת ליבואן ועל אחת כמה וכמה ליצרן. אם היבואן יהיה מוכן לתת סיוע ואחריות, זה רק מטוב ליבו או כי היצרן תומך בו [כלכלית] במקרים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה אבל עם חנויות וירטואליות, זה שאם אין להם משהו במלאי, אתה לא יכול לסמוך על מתי יהיה, להם אין בעיה לחייב אותך על המקום, ואז אתה בעצם נתון לחסדיהם....

אין לי בעיה למשל לתת מקדמה / לשלם על המקום עבור משהו שמובטח לי שיגיע תוך X ימים (ולא שאחרי X ימים אני אשמע כל מני סיפורי סבתא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה אבל עם חנויות וירטואליות, זה שאם אין להם משהו במלאי, אתה לא יכול לסמוך על מתי יהיה, להם אין בעיה לחייב אותך על המקום, ואז אתה בעצם נתון לחסדיהם....

אין לי בעיה למשל לתת מקדמה / לשלם על המקום עבור משהו שמובטח לי שיגיע תוך X ימים (ולא שאחרי X ימים אני אשמע כל מני סיפורי סבתא).

זה יכול להקרות בדיוק אותו דבר לחנות אמיתית. מה גם שחנות ווירטואלית לא תמיד מחייבים אותך.

כשקניתי את המחשב (מפרט בצד) מ IQPC הביאו לי אותו עם שליח עד הבית ולפני זה לא שלמתי אפילו שקל (רק משלוח בתוספת 45 ש"ח), שירות מעולה.

אם כבר מדברים על חנויות, הזמנתי מאוורר למארז מנועה של COOLING, והגיע תוך שבוע בערך, שלמנו בההעברה בנקאית אבל אז גילתי שזה גדול מדי למארז שלי אז שלחתי להם והם שלחו לי אותו דגם, חדש, רק יותר קטן, בלי תוספת תשלום (אם כי הוא גם היה יותר זול ב 10 ש"ח~...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...