אני מקבל 5,000 שקל - מה לדעתכם כדי לי לעשות עם הכסף? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מקבל 5,000 שקל - מה לדעתכם כדי לי לעשות עם הכסף?

Vega

Recommended Posts

Corsair נחשבים הכי טובים בתחום 256MB PC3200 CAS2 + SILVER HEATSINK עולה בסביבות ה-700.

TwinMos גם זכרונות מצויינים אבל לא למי שעושה OC לדגם של 256MB PC3200 CAS 2.5 עולה 450ש"ח,

אבל ל-TwinMos אין צלעות קירור ה-CAS שלו הוא 2.5 {ל- 2, כמה שיותר נמוך יותר טוב}, והוא לא מצטיין

ב-OC.

זכרון למחשב רגיל שלא עושה שום דבר מיוחד עולה 450-500ש"ח ול-OC ולביצועים כמה שיותר גבוהים 650-750ש"ח

{אני מדבר על הזכרונות של Cas2 עם הצלעות קירור}.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

אני הייתי חוסך. ואז בגיל 22 אחרי הצבא הייתי נוסע מהארץ לתמיד! זאת התוכנית שלי.

פשוט לי אישית משמעם פה ויש לי כמה חברים בארצות-הברית. שנסעו מהארץ! ;)

אבל עם אתה רוצה לקנות משהו למחשב שלך, אז,

HERCULES 9500PRO 128MB DDR

256MB PC2700 CAS2

SOUND BLASTER AUDIGY X-GAMER

וזה אישית מה שאני הייתי משקיע! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא צריך לחסוך שכן אמא שלו רק מכרה את הבית ב-80 אלף דולר... ::) למה אתם חושבים שהיא נתנה לו את הכסף?!

זה ברור שלא חסר לו (או לה). ;D

אז הצעה שלי: אל תחסוך! ואם כבר אתה חוסך אז תעביר את הכסף לדולרים, כי ערכם בשקלים, עם הזמן, רק ירד.

ובכלל, תבזבז את הכסף על המחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי גם לאמר את זה אבל לא אמרתי אולי בגלל שמישהו יאמר לי שאני בזבזן ואין לי ערך לכסף {וזה לא נכון}.

גם אני חושב שכדאי עכשיו לבזבז ולהנות מהכסף, אי אפשר לדעת מה יקרה מחר שתקום בבוקר {לא רומז לכלום} פשוט תהנו

עם כל מה שיש לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, כשההורים שלי התחתנו אז הם קנו ביחד את הבית, ואמא שלי מכרה לו עכשיו *חצי* מהבית, ששוה בערך 100 או 120 אלף (היא עשתה לו הנחה).

קיצר.. רדיאון 9500 פרו... אתם לא חושבים שהוא יהיה מיושן ברגע שיצא כרטיס חדש? (מה שאמור להיות בקרוב.. *שיעול* גי פורס אף איקס *שיעול*)

ובקשר לראם, אני יודע שאני משתמש בסלוט אחד מתוך שלוש, סטיק של 256 או rdr.. לא בטוח. אם תגידו לי איך לבדוק אז אני אבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, כשההורים שלי התחתנו אז הם קנו ביחד את הבית, ואמא שלי מכרה לו עכשיו *חצי* מהבית, ששוה בערך 100 או 120 אלף (היא עשתה לו הנחה).

קיצר.. רדיאון 9500 פרו... אתם לא חושבים שהוא יהיה מיושן ברגע שיצא כרטיס חדש? (מה שאמור להיות בקרוב.. *שיעול* גי פורס אף איקס *שיעול*)

ובקשר לראם, אני יודע שאני משתמש בסלוט אחד מתוך שלוש, סטיק של 256 או rdr.. לא בטוח. אם תגידו לי איך לבדוק אז אני אבדוק.

כרטיס לא ניהיה מיושן ברגע שכרטיס אחר, טוב יותר יוצא.

הוא ניהיה מיושן ברגע שהכל על המינימום והמשחק מקרטע. (בשבילי, בשבילך זה יכול להיות שהכל על המקסימום ומקרטע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש!! ההודעה המאה (ואחת) שלי!

מזל טוב לי.. :jump: :jump: :jump:

ד"א, די שכנעו אותי שכדי לשים 3800 שקל בצד (קופת גמל) ולהשתמש בשאר בשביל פיצ'פקס למחשב (1200 ש"ח).

--Vega

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשדרג כשאין צורך. ראיתי פה כבר אנשים שעוברים מGF4200 לR9700 ולמרות שלך יש MX אני מתאר שאתה יכול לחיות איתו ולחיות עם לא לא לראות תמיד על המקסימום של המקסימום. אתה לא יודע מה יקרה מחר. אולי היום קנית איכותי ב700 שקל ומחר יפטרו את אחד מן ההורים שלך ותצטרך לחסוך. וגם אם לא עדיף לשמור לדברים משמעותיים או לזמנים שבאמת תצטרך שידרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...