S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צריך להגיע לסטאש של הקבוצה של סטרלוק..יש שם רובים משופרים רימונים וכו' וגם מאחורי מפה של העולם דיסק עם מידע.תקח את הדיסק.כדי להגיע לשם אם אני זוכר נכון צריכים לטפס באיזשהו צינור עם סולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה....עברתי את זה ובגעתי למשימה שצריך לגנוב מסמכים עכשיו הכל טוב ויפה אבל יש לי בצד ימין כזה עיגול צבוה אולי מסמן קרינה ואני הולך ופשוט הכח שלי יורד ויורד ואני לא יודע איך עוצרים את זה שזה יירד יש למישהו מושג?והאם אני רחוק יחסית?

חחח תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה....עברתי את זה ובגעתי למשימה שצריך לגנוב מסמכים עכשיו הכל טוב ויפה אבל יש לי בצד ימין כזה עיגול צבוה אולי מסמן קרינה ואני הולך ופשוט הכח שלי יורד ויורד ואני לא יודע איך עוצרים את זה שזה יירד יש למישהו מושג?והאם אני רחוק יחסית?

חחח תודה

יש מזרק כזה

תזריק מנה ואתה מסודר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו זה רק אני או שיש במשחק כל מיני באגים מעצבנים ..??

1) יש משום מה לדמויות צורך לחזור על מה שהם אומרים כל שניה !! במיוחד הפרופסור ההוא בבונקר ליד הביצה ! הוא אומר כל הזמן HELLO HELLO .. וחוזר ככה ללא הפסקה ! גם כשאני בחוץ , קילומטר מהמעבדה שלו אני עדיין שומע אותו ברקע אומר את זה.. דפוק רצח..

2) משום מה כל פעם שאני לוחץ G ב INVETORY על כל חפץ שהוא (זאת אומרת לזרוק אותו..) הוא זורק לי על הדרך גם את הנשק שאני מחזיק.. למה?

3) לעולם, לא הצלחתי לבוא לגבות את ה REWARD ! זה רק אני ?? :nixweiss: אני הולך לאן שמסומן לי במפה ואין שם אף אחד.. בסוף רשום לי אחרי כמה זמן TASK FAILED ..

4) קורה לי מלא פעמים שכשאני הורג אנשים הם נופלים על הרצפה ונעלמים. אין גופה.. רק ..

5) לא באג אבל עדיין לקוי = אי אפשר להזיז שום דמות אם היא לא בוחרת בעצמה ללכת.. כלומר, אם מישהו עומד לכם בדרך לאן שהוא אתם יכולים לנסות ולדחוף בכל הכח והוא עדיין לא יושפע מזה.. הוא ימשיך ללכת בשיא האדישות וידחוף אתכם כאילו אתם אויר..(נעשה בצורה מושלמת ב HL2 , שם ה NPC זזים לך מהדרך כדי לא להקלע בדרכך..)

6) יש משימה ב LAB-16 שאמורים להכנס עם מגן כזה שאמור לשמור עליך כ 4:00 דקות, המשימה היתה אמורה להיות מלחיצה בזמן ולגרום לי למהר .. אבל מה? גיליתי שאם עומדים צמוד לקיר הרחוק הטיימר נעלם. זזים צעד מהקיר והוא חוזר.. ככה שאם הזמן נהיה קריטי פשוט נצמדים לקיר ומאפסים את הזמן.. חחח

* בגדול אבל, למרות כל הדברים המעצבנים האלה (חלקכם יטענו שגם קטנוניים..) אני עדיין חושב שהמשחק טוב, יפה ומקורי. סחטיין ל GSC המפתחים.. היה אפשר לבדוק ולתקן המון דברים בחמש שנים שהוא היה תחת .. אבל לא הכל מושלם.. נקווה לפאץ' אולי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו זה רק אני או שיש במשחק כל מיני באגים מעצבנים ..??

1) יש משום מה לדמויות צורך לחזור על מה שהם אומרים כל שניה !! במיוחד הפרופסור ההוא בבונקר ליד הביצה ! הוא אומר כל הזמן HELLO HELLO .. וחוזר ככה ללא הפסקה ! גם כשאני בחוץ , קילומטר מהמעבדה שלו אני עדיין שומע אותו ברקע אומר את זה.. דפוק רצח..

2) משום מה כל פעם שאני לוחץ G ב INVETORY על כל חפץ שהוא (זאת אומרת לזרוק אותו..) הוא זורק לי על הדרך גם את הנשק שאני מחזיק.. למה?

3) לעולם, לא הצלחתי לבוא לגבות את ה REWARD ! זה רק אני ?? :nixweiss: אני הולך לאן שמסומן לי במפה ואין שם אף אחד.. בסוף רשום לי אחרי כמה זמן TASK FAILED ..

4) קורה לי מלא פעמים שכשאני הורג אנשים הם נופלים על הרצפה ונעלמים. אין גופה.. רק ..

5) לא באג אבל עדיין לקוי = אי אפשר להזיז שום דמות אם היא לא בוחרת בעצמה ללכת.. כלומר, אם מישהו עומד לכם בדרך לאן שהוא אתם יכולים לנסות ולדחוף בכל הכח והוא עדיין לא יושפע מזה.. הוא ימשיך ללכת בשיא האדישות וידחוף אתכם כאילו אתם אויר..(נעשה בצורה מושלמת ב HL2 , שם ה NPC זזים לך מהדרך כדי לא להקלע בדרכך..)

6) יש משימה ב LAB-16 שאמורים להכנס עם מגן כזה שאמור לשמור עליך כ 4:00 דקות, המשימה היתה אמורה להיות מלחיצה בזמן ולגרום לי למהר .. אבל מה? גיליתי שאם עומדים צמוד לקיר הרחוק הטיימר נעלם. זזים צעד מהקיר והוא חוזר.. ככה שאם הזמן נהיה קריטי פשוט נצמדים לקיר ומאפסים את הזמן.. חחח

* בגדול אבל, למרות כל הדברים המעצבנים האלה (חלקכם יטענו שגם קטנוניים..) אני עדיין חושב שהמשחק טוב, יפה ומקורי. סחטיין ל GSC המפתחים.. היה אפשר לבדוק ולתקן המון דברים בחמש שנים שהוא היה תחת .. אבל לא הכל מושלם.. נקווה לפאץ' אולי..

1) חחחחחח כן יש בעיה כזאת אני מניח

2) כי אתה אמור ללחוץ מקש ימני ואז Drop דא!

3) אתה צריך ללכת לזה שמתחילת המשחק אתה איתו ולהגיד לו I am here for the job ואז הוא נותן לך כמה דברים וזהו המשימה הושלמה

4) מוזר כי כל הזמן שאני משחק במשחק תמיד שאני עובר עולמות לא משנה כמה זמן עבר הגופות נשארות באותו מקום בידיוק כמו במציאות אף אחד לא מפנה אותן

5) נו בסדר מה אתה רוצה שהשחקן ימצוץ לך גם?

6) באג.. אכן באג..

זהו סיימתי לענות לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gameplay wise, yea it's worth it, but personally I would have felt ripped off, because you can't really call this game finished. it's so obvious that they wanted to add some stuff and at the last moment removed it and shipped the game. how do I know? because you got states like endurance and bleeding, which you can't view at all, which suggests that they wanted to do an attribute page like in every RPG out there and bailed out on that idea at the last moment.

plus there's tons of (mostly scripting) bugs. and yet it's a great game, which shows how good is its gameplay, story, weapon mechanics, (though its path finding sucks), the lot actually.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...