שפטתי את ה-8800 מהר מדי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שפטתי את ה-8800 מהר מדי

Overkiller

Recommended Posts

שלום לכולם;

רכשתי לאחרונה 8800 מומהר של BFG, והבעתי את אי שביעות רצוני בנוגע לביצועי הכרטיס בת'רד הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=243978.msg2149229#msg2149229

ובכן, אני רוצה לציין שטעיתי, ומאוד!

כאמור בת'רד ההוא דיי התאכזבתי שבמשחק Oblivion הכרטיס לא זוהה, והריץ דיי לאט, ובסוף התברר שהמערכת שלי דיי חלשה.

אז ניסיתי שוב להפעיל הכל על מקסימום, והפעלתי AA דרך התוכנה של הכרטיס, ודרך המשחק איפשרתי HDR, והמשחק לא כ"כ מאכזב כמו שה- שפט את המערכת, הFPS גבוהה למדיי (בסביבות ל-40 FPS) ומניע את המשחק כמו שצריך.

אז עולה השאלה, מדוע התלוננתי בזמנו שהמשחק לא זז טוב ואני מאוכזב?-ת'אמת, אין הסבר, לא שיניתי כלום במערכת, כנראה שפשוט התאכזבתי מהתוצאה שקיבלתי ב- והדבר הרס לי את כל ההתלהבות, ובכן, אם למישהו היו תהיות בנוגע להאם לקנות את הכרטיס, אז הוא מומלץ מבחינתי!

עדיין מערכת חזקה משלי "תניע" את המשחק טוב יותר, אך אני בהחלט מרוצה.

רון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם;

רכשתי לאחרונה 8800 מומהר של BFG, והבעתי את אי שביעות רצוני בנוגע לביצועי הכרטיס בת'רד הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=243978.msg2149229#msg2149229

ובכן, אני רוצה לציין שטעיתי, ומאוד!

כאמור בת'רד ההוא דיי התאכזבתי שבמשחק Oblivion הכרטיס לא זוהה, והריץ דיי לאט, ובסוף התברר שהמערכת שלי דיי חלשה.

אז ניסיתי שוב להפעיל הכל על מקסימום, והפעלתי AA דרך התוכנה של הכרטיס, ודרך המשחק איפשרתי HDR, והמשחק לא כ"כ מאכזב כמו שה- שפט את המערכת, הFPS גבוהה למדיי (בסביבות ל-40 FPS) ומניע את המשחק כמו שצריך.

אז עולה השאלה, מדוע התלוננתי בזמנו שהמשחק לא זז טוב ואני מאוכזב?-ת'אמת, אין הסבר, לא שיניתי כלום במערכת, כנראה שפשוט התאכזבתי מהתוצאה שקיבלתי ב- והדבר הרס לי את כל ההתלהבות, ובכן, אם למישהו היו תהיות בנוגע להאם לקנות את הכרטיס, אז הוא מומלץ מבחינתי!

עדיין מערכת חזקה משלי "תניע" את המשחק טוב יותר, אך אני בהחלט מרוצה.

רון

מה לעזאזל :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DXM אם אין לך מה להגיב -> אל תגיב.

ובקשר לביצועים במשחקים, לדעתי אם היה לך עוד ג'יגה ראם, ו E6300, היית מקבל תוצאות הרבה יותר גבוהות.

אבל זה לא משנה ממש, כי זה היה יכול להקפיץ לך את ה FPS בוא נגיד מ-40 ל 50. אתה לא תרגיש את ההבדל הזה. מעל 30FPS בערך, כבר אין הבדל.

ככה שהציון ב אולי נמוך יחסית, אבל במשחקים המערכת עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...