GOD OF WAR 2- הדיון הרשמי. - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GOD OF WAR 2- הדיון הרשמי.

Mooosa2005

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המשחק הזה פשוט מדהים... כ''כ יפה (הכי יפה על ה- PS2 אי פעם), כיפי, ממכר, ברוטלי... גם הסיפור, הדיבוב והסאונד מהממים.

אני עכשיו במינוטאור אבן השני. מישהו יודע מתי אני אגיע לקרב נגד איקרוס (עוד הרבה\קצת זמן)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. איזה משחק מדהים. בדיוק סיימתי את הקטע על הפגסוס. איזה יופי היה הקטע עם הטיטאנים בגהנום ועם גאיה...

נראה כמו התחלה של משחק אדיר! לפחות כמו הראשון, שהיה לדעתי המשחק הכי טוב לפלייסטיישן 2. דרך מצויינת מסיים את דור ה-ps2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהיה לדעתי המשחק הכי טוב לפלייסטיישן 2. דרך מצויינת מסיים את דור ה-ps2.

על פי המצב של PS3, עדיף שסוני תשאיר את ה-PS2 בסביבה עוד קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק לפני מספר דקות, אני לא יכול להגיד שהופתעתי לטובה מהמשחק כי פשוט הראשון היה כל כך מושלם שלא היה הרבה מה לשפר אבל בכל אופן ההמשך לא נופל ממנו, הרבה יותר קרבות עם בוסים, אותו עיצוב שלבים נפלא, מהמם,גרפיקה טובה,משחקיות פשוטה אך עם זאת מיהנה כל כך, קרוב לשלמות.

הדבר היחידי שעצבן אותי הוא שהסוף הוא ממש לא סוף ומצד אחד אני שמח שייצא משחק שלישי אבל מצד שני קרוב לודאי שהוא יצא רק לPS3 ככה שייקח די הרבה זמן יעד שיהיה אפשר לשים עליו את הידיים, בכל מקרה אלא קטנות והגיע הזמן לשחק סוף סוף Okami :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שאומרים עליו שהוא מצוין, להגיד את האמת אני לא יודע אם זה כל כך בשבילי הסגנון היפני הזה, לפי הסרטונים המשחק נראה מאוד מיוחד אומנותית מה גם שכל הרעיון שלו ממש חדשני אבל אף פעם לא התחברתי לכל האנימה היפנית והמאנגה, טוב תמיד אפשר להתחיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה הוא מתחיל משעמם

וניראה די מתרומם בהתחלה

ולמעשה הכמה שעות ראשונות משעממות מאוד ואין לך הרבה יכולות

אבל ברגע שאתה מתחיל לקבל יכולות המשחק מתחיל להיות מעניין יותר ויותר ונפתחים לך מקומות חדשים

אבל גם זלדות מתחילות משעממם ואחרי זה מתחילות להיות מצוינות

בכל מיקרה אחרי 5 שעות במשחק +- לא תירצה לעזוב ויש עשרות שעות משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

טוב אני מחדש את הדיון כי אני כבר כמה שעות במשחק

לצערי הציפ בPS2 שלי לא מזה DL אז הורדתי ריפ ובינתיים הכל פועל טוב רק הסירטונים ברזולוציה נמוכה

בכל מיקרה WOW שיפרו הרבה דברים בלי לדפוק כלום

ממש משחק מוצלח אני כרגע בחלק שצריך להפעיל תסוסים הענקים ונתקתי בזה אז אני יחפש טיפים ברשת

בכל מיקרה מאוד מאוד מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...