מוטורולה K1 - חוות דעת ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוטורולה K1 - חוות דעת ?

Meir787

Recommended Posts

אז הסיפור הוא כזה, אני מקבל את הK1 בהנחה ענקית מפלאפון. החבילה כוללת 100 או 200 דק' ב10 שקלים, את המכשיר עצמו ב54 שקלים, ועוד ביטוח, שזה 15 שקלים, סה"כ 80 שקל בחודש. עכשיו השאלה שלי היא, האם המכשיר הזה שווה משהו בכלל ? שווה ללכת עליו במחיר כזה ? חשבתי גם על הV3, אבל אין לו אופציה של כרטיס הרחבה... אשמח לתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת?

לא מכשיר טוב במיוחד אפילו די עלוב..

בכלל פלאפון היא חברה מאוד יקרה במכשירים ובשיחות..(במה לא, בעצם?)

אני מציע לך לשקול שנית להתחייב לחברה כמו פלאפון ל-36 חודש.

על מכשיר כמו הK1 אתה תשלם 2516 שקל...מאוד לא שווה במיוחד שבחברות כמו אורנג' וסלקום אתה יכול להשיר מכשירים יותר טובים בפחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

200 דקות ב-10 שקל זה כלום כסף

ביטוח ב-15 שקל זה גם ממש זול

לפי דעתי לשלם 50 שקל לכל מכשיר זה הרבה

לך לאחד הסניפים שלהם ותתעסק איתו

אולי לא תאהב את העיצוב/גודל שלו

עוד לפני המפרט הטכני שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

200 דקות ב-10 שקל זה כלום כסף

ביטוח ב-15 שקל זה גם ממש זול

לפי דעתי לשלם 50 שקל לכל מכשיר זה הרבה

לך לאחד הסניפים שלהם ותתעסק איתו

אולי לא תאהב את העיצוב/גודל שלו

עוד לפני המפרט הטכני שלו

האמת שכן שיחקתי איתו קצת, וממש חשוב לי שהמכשיר יהיה קומפקטי ודק ואת זה המכשיר כן מספק. את המראה שלו אני אוהב והכל, אני פשוט שואל אם זה מכשיר טוב מספיק ומצדיק את העובדה שאני הולך לשלם עליו 54 שקל בחודש....

אם כבר שואל, אבל מישהו יודע אם המכשיר מגיע עם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום מכשיר ברשת פלאפון לא שווה כמעט 2000 שקלים (54 לחודש, בהנחה שה-25 האחרים בכל מקרה תצטרך לשלם)..

קח בחשבון שתצטרך לשלם עוד 20 שקלים בחודש על שירותי הדור השלישי שלהם, אם זה לא נכלל במחיר הכללי של ה-80 שקלים לחודש, ופתאום זה הופך ל-100 שקלים בחודש.

לגבי המכשיר עצמו - מבחינת עיצוב - אין בכלל מה לדבר, פשוט המכשיר הכי יפה שראיתי. אבל זה כבר אינדיבידואלי. זה פשוט מכשיר מדהים מבחינת העיצוב שלו.

אבל עוד לא יצא לי לשחק עם אחד כזה, בקרוב אני מניח שיצא לי =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום מכשיר ברשת פלאפון לא שווה כמעט 2000 שקלים (54 לחודש, בהנחה שה-25 האחרים בכל מקרה תצטרך לשלם)..

קח בחשבון שתצטרך לשלם עוד 20 שקלים בחודש על שירותי הדור השלישי שלהם, אם זה לא נכלל במחיר הכללי של ה-80 שקלים לחודש, ופתאום זה הופך ל-100 שקלים בחודש.

לגבי המכשיר עצמו - מבחינת עיצוב - אין בכלל מה לדבר, פשוט המכשיר הכי יפה שראיתי. אבל זה כבר אינדיבידואלי. זה פשוט מכשיר מדהים מבחינת העיצוב שלו.

אבל עוד לא יצא לי לשחק עם אחד כזה, בקרוב אני מניח שיצא לי =]

ה20 שקלים של הדור השלישי כלולים במחיר של הפלאפון (54 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...