8800GTX מעוניין ב24" (500-700 דולר) - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8800GTX מעוניין ב24" (500-700 דולר)

Cilay

Recommended Posts

לדל אין כניסת ולכן הוא נחשב מסך ולא טלויזיה כמו ה F241.

מכס כמו מוצר מחשב, רק מע"מ.

אתה טועה -ברגע שיש למוצר כניסת כל שהיא - אז חל עליו מס קניה+ מעמ=33.5 אחוז.

זה לא אומר שאין טעויות במכס-ושהדבר ייבדק-אבל זה החוק.

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. 1080i הוא הפורמט הנפוץ בשימוש בעת חיבור בחיבורי קומפוננט ואילו 1080P יותר נפוץ בעת שימוש בחיבור דיגיטלי.

הדל תומך ב 1080 דיגטלי אך רק פרוגרסיבי.

2. לגבי ה Tearing לא ידוע כרגע כמה הבעיה מקיפה ובמה היא תלויה.

3. אכן יש מספר בעיות עם ה Mapping 1:1 בבנקיו אשר אמורות להיפתר עם הגירסא החדשה שמיוצרת החל מ 2007.

מענייו איזה גירסה יש בארץ, נדע בקרוב.

4. קשה לדעת באיזה פאנל משתמשים ב FP241, הייתי מצפה שזה יהיה פאנל של AUO אולי אף A-MVA אבל נראה שאף אחד לא באמת יודע.

הפאנל של הדל הוא S-PVA, ולפי FlatPanels.dk גם הבנקיו הוא S-PVA ומגיע עם אותו הפאנל שיש בדל וב 244T.

למרות שיכול להיות שהמימוש של הפאנל שונה בבנקיו ומציג יחס ניגודיות או OverDrive יותר טוב.

אחלה תגובה :xyxthumbs:

1. סבבה, טוב לשמוע.

2. הבנתי אותך, מאכזב משהו.

3. יש לך מושג אם הבעיות רק אמורות להפתר או שהן באמת נפתרו? בכל מקרה, לא הצלחתי לברר איך יודעים איזה גירסא נמצאת מולך.

אתה רומז משהו בזה שאתה אומר שנדע בקרוב? אתה קונה אחד? ;)

4. לפי מה שקראתי היו הרבה בלבולים לגבי הפאנל שלו, ואפילו נציגים של בנקיו התבלבלו והתחילו סתם לזרוק שמות של פאנלים שונים, אבל בסופו של דבר הגיעו להכרעה שזה פאנל P-MVA, של AUO.

אני אנסה למצוא את המיקום המדויק שבו קראתי את זה ואכתוב אותו כאן.

ועכשיו שמתי לב שטעיתי בכתיבה לגבי הפאנל של הדל (M במקום S), טעות של עייפות, אני אערוך את זה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה -ברגע שיש למוצר כניסת טלוויזיה כל שהיא - אז חל עליו מס קניה+ מעמ=33.5 אחוז.

זה לא אומר שאין טעויות במכס-ושהדבר ייבדק-אבל זה החוק.

ערן

תגדיר מהי כניסת טלוזיזיה? מכשיר טלויזיה מבחינה הגיונית(לא מבחינת החוקים של המכס) הוא מכשיר אשר מכיל מקלט או באנגלית Tuner.

אני לא יודע מה ההגדרה של אנשי המכס אבל הדל נופל בהגדרה של מסך או "מוניטור" כמו מקרן ואילו ה FP241 בגלל

היותו בעל חיבור כמו בטלויזיות LCD נחשב ע"י המכס לטלויזיה ולכן המחיר שלו גבוה יותר (ע"פ מה שנאמר לי ע"י גטר-טק יבואנית בנקיו בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר מהי כניסת טלוזיזיה? מכשיר טלויזיה מבחינה הגיונית(לא מבחינת החוקים של המכס) הוא מכשיר אשר מכיל מקלט או באנגלית Tuner.

אני לא יודע מה ההגדרה של אנשי המכס אבל הדל נופל בהגדרה של מסך או "מוניטור" כמו מקרן ואילו ה FP241 בגלל

היותו בעל חיבור כמו בטלויזיות LCD נחשב ע"י המכס לטלויזיה ולכן המחיר שלו גבוה יותר (ע"פ מה שנאמר לי ע"י גטר-טק יבואנית בנקיו בארץ).

כניסת זה: קומפוננט ,s-video ו-קומפזיט.

דרך אגב לכן הדל 2707 עולה בארץ כמעט כמו אחיו הגדול דגם 3007 וזה משום של-2707 יש כניסות ול-3007 אין.

מקווה שהבנת

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 2707 לא מיובא לארץ כרגע ובכל מקרה התמחור שלו פשוט לא היה נכון בלי קשר למכס או לא.

אחלה תגובה :xyxthumbs:

1. סבבה, טוב לשמוע.

2. הבנתי אותך, מאכזב משהו.

3. יש לך מושג אם הבעיות רק אמורות להפתר או שהן באמת נפתרו? בכל מקרה, לא הצלחתי לברר איך יודעים איזה גירסא נמצאת מולך.

אתה רומז משהו בזה שאתה אומר שנדע בקרוב? אתה קונה אחד? ;)

4. לפי מה שקראתי היו הרבה בלבולים לגבי הפאנל שלו, ואפילו נציגים של בנקיו התבלבלו והתחילו סתם לזרוק שמות של פאנלים שונים, אבל בסופו של דבר הגיעו להכרעה שזה פאנל P-MVA, של AUO.

אני אנסה למצוא את המיקום המדויק שבו קראתי את זה ואכתוב אותו כאן.

ועכשיו שמתי לב שטעיתי בכתיבה לגבי הפאנל של הדל (M במקום S), טעות של עייפות, אני אערוך את זה עכשיו.

אני לא יודע איזה גרסאות מסכים יש לגטר-טק כרגע אבל נהיה יותר חכמים בעוד שבוע אולי. :xyxthumbs:

גם אני עברתי על המון תגובות בפורומים בחו"ל ונראה שאף אחד (אפילו בנקיו) לא יודעים איזה פאנל יש להם.

אני לא יהיה מופתע אם בכל זאת מדובר ב LTM240M2 של סאמסונג אבל יכול להיות שמדובר ב M240UW01 V2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...