עוד הפעם שאלות על BF2 :P - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הפעם שאלות על BF2 :P

Ac-Boy

Recommended Posts

:hi: חלקכם זוכרים אותי.. זה לא הדיון הראשון שלי על המשחק מכיוון שיש לי הרבה שאלות ואני רוצה להיות בטוח שאני מוצא בזבוז נכון לכספי.

1. יש לי פינגים יחסית גבוהים בדמו, איך אני מטפל בזה?

2. מה זה PUNKBUSTER [או איך שלא כותבים את זה] ומה זה עושה? כל פעם שמוציאים אותי מסרבר זה רושם לי..

3. מדיי פעם המשחק פשוט יוצא, פשוט יוצא לגמריי לחלונות אפילו בלי הודעת השגיאה של קובץ הEXE ולעשות אל תשלח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תבדוק שלא רצות לך תוכנות שמשתמשות ברוחב הפס (תוכנות שיתוף קבצים לדוגמא) למרות שיש סיכוי מאוד גבוה שזה פשוט אשמת הספק שלך.

2) תוכנה שאמורה למנוע CHEATING במשחקי MP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לפתוח עוד דיון??? יכולת לשאול את השאלות האלה בדיום הראשון שפתחת. והיינו עונים לך באותה מידה.

לגבי הפינגים זה גם תלוי לאילו סרברים אתה נכנס...יענו אתה יכול לעשות פילטר ושיתן לך סרברים עם פינג של 100 +/-

ואם זה נשאר אותם פינגים תבדוק את מה שFLAW אמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון פינג גבוהה יחסית?

עד 200 זה עוד נורמלי אבל אם אתה עובר את זה הביצועים יורדים משמעותית... כעקרון שחקנים ישראליים שמשחקים בשרתים אירופאים אמורים לקבל פינג 160+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הבעיה השניה שזה קורס לך לדסקטופ, גם לי היה את הבעיה הזאת... מישהו אמר לי לבטל את ה Hyper-Threading בביוס. ביטלתי - ונעלמה הבעיה.

אבל לך יש מעבד אחר אז זה לא הפיתרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון פינג גבוהה יחסית?

עד 200 זה עוד נורמלי אבל אם אתה עובר את זה הביצועים יורדים משמעותית... כעקרון שחקנים ישראליים שמשחקים בשרתים אירופאים אמורים לקבל פינג 160+-

300-500

ואני עשיתי דיון חדש כדיי שלא יקרא לדיון הקודם הקפצה וגם נראה לי שהגבתי שם אחרון אז היה נקרא גם דאבל פוסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300-500

ואני עשיתי דיון חדש כדיי שלא יקרא לדיון הקודם הקפצה וגם נראה לי שהגבתי שם אחרון אז היה נקרא גם דאבל פוסט

במקרה ואתה עושה דאבל פוסט יש כפתור שמכניס את ההודעה החדשה לתוך ההודעה הקודמת ועדיין מקפיץ את הדיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300-500

עם פינג 300 אי אפשר לשחק.. תנסה לירות על הקיר ותראה שאתה לוחץ ורק אחרי 3 שניות אתה רואה את הירייה פוגעת

מה המהירות שלך? אתה מחובר דרך כבלים או ADSL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורר השרתים של המשחק הזה הוא על הפנים, עם זה אי אפשר להתווכח.

קח בחשבון שהוא "מעגל" מספרים, בערך..., אפשר לומר (אצלי לפחות) שהפינגים הרבה יותר נמוכים בתוך השרת מאשר מחוצה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...