יש ביקורת של גימספוט על God of War II - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש ביקורת של גימספוט על God of War II

stone cold

Recommended Posts

לפי מה שאתה אומר אנשים צריכים להפסיק לקנות משחקי GBA כי משחקי DS

בערך באותו מחיר והגרפיקה בדרך כלל יותר טובה

אבל יש לי חדשות בישבילך זה לא עובד ככה

יש הרבה מאוד אנשים שאני כלול בהם שלא עוברים ישר דור

וצריכים ביקורות על משחקי הדור הקודם

בסך הכל הרוב הגדול של הקונים לא קונים תדור החדש בשנה הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הנקודה

יש לי 50 דולר להוציא. יש לי גישה לכל הקונסולות (כמו לרוב הגיימרים שעשויים לקנות את המשחק) אני מתלבט בין גירס אוף וור לגוד אוף וור (נניח)

אני עשוי לחשוב מהביקורת שמגוד אוף וור אני אקבל פרזנטציה (אודיו וקול) דומה לגירס (כשהמרחק בינהם הוא שנות אור) אם גרפיקה היא שיקול חשוב מבחינתי הביקורת מטעה בבירור. אני לא אומר שצריכים להפסיק לבקר משחקי דור קודם, אני חושב שהם צריכים לעמוד במבחן המציאות הקשה. גוד אוף אולי משחק מצוין אבל גרפיקה טובה אין לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יוצא מההנחה שהמשחק פונה לגיימר שיש לו גישה לכל הקונסולות הקיימות בשוק (כלומר גם לפוסי2 וגם לאקס360) אז אני יכול לצאת מנקודת ההנחה שאותו מספיק חכם בשביל להבין שהPS2 לא יכול להציג גרפיקה שתתקרב לזאת שה-360 יכולה להציג ויידע לעשות את השיקולים שלו, וכפי שידוע לך שגרפיקה טובה היא לא הכל ובמקרה של GOW2 היא בהחלט מספקת ולא גורעת מחווית המשחק.

דבר שני הוא שאתה אומר שמתמחרים את המשחק ב50 דולר, בכמה חשבת שיתמחרו את המשחק הזה? עלויות ההפקה שלו הן מהגבוהות שיש אז הם לא יכולים לתמחר אותו במחיר נמוך, מה גם שזה בטח יהפוך להיות עוד אחד ממשחקי ה- must have של ה-PS2 ככה שאנשים יקנו אותו גם ככה בכל מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינתי את המחיר כדי לאמר שהדרך הנכונה להסתכל על זה זה להשוות אותו לכל מה שבמחיר שלו. כי בשורה התחתונה זה משחק לגיימרים הארדקור שהגישה לקונסולה היא פאקטור זניח בהוצאות המשחקים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הנקודה

יש לי 50 דולר להוציא. יש לי גישה לכל הקונסולות (כמו לרוב הגיימרים שעשויים לקנות את המשחק) אני מתלבט בין גירס אוף וור לגוד אוף וור (נניח)

אני עשוי לחשוב מהביקורת שמגוד אוף וור אני אקבל פרזנטציה (אודיו וקול) דומה לגירס (כשהמרחק בינהם הוא שנות אור) אם גרפיקה היא שיקול חשוב מבחינתי הביקורת מטעה בבירור. אני לא אומר שצריכים להפסיק לבקר משחקי דור קודם, אני חושב שהם צריכים לעמוד במבחן המציאות הקשה. גוד אוף אולי משחק מצוין אבל גרפיקה טובה אין לו

המצב שאתה מתאר פשוט לא עומד במבחן המציאות

לרוב הגימרים אין את כל הקונסולות בעולם האמיתי

וכמו שאמרו גימרים רצינים צריכים להבין שPS2 זה לא 360

ורק לצורך הדיון אם הייתי צריך לבחור בין גירס אוף וור לגוד אוף וור

אז כן הייתי בוחר בגירס אוף וור בעיקר בגלל הגרפיקה

אבל זה בעולם לא מציאותי שיש לי גם 360 וגם PS2

בעולם המציאותי כמו רוב הגימרים בעולם אין לי עדיין אף קונסולת דור הבא או דור חדש כמו שנינטנדו מגדירה תדור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארהב לבדה נמכרו כ6 מיליון 360. ל90 אחוז מהקהל הפוטנציאלי של גוד אוף וור יש גם פס2 וגם 360

מה הקשר? GOW2 הוא להיט חובה לכל בעל PS2, למעשה הוא משחק ששווה בשבילו לקנות PS2.

אני בעבר כמעט קניתי את הקיוב בשביל RE4, אם הוא לא היה יוצא ל-PS2 אז היום היה לי כבר קיוב.

אתה צריך להבין שגיימרים נהנים יותר ממשחקיות (לא שהגרפיקה של GOW2 גרועה, להיפך היא דיי מרשימה בשביל מכשיר בין 7 שנים) ולא רק גרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארהב לבדה נמכרו כ6 מיליון 360. ל90 אחוז מהקהל הפוטנציאלי של גוד אוף וור יש גם פס2 וגם 360

ארצות הברית זה לא האזור היחיד

ועד כמה שאני זוכר הPS2 נימכר בסביבות ה100 מיליון עולמי

זה לאומת 10+ עולמי ל360 כרגע

ככה שלכימאת 90% מיבעלי הPS2 אין 360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...