מדפסת לתמונות או פיתוח בחנות? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפסת לתמונות או פיתוח בחנות?

סער_שי

Recommended Posts

עכשיו, אחרי שהתחלתי להתמקצע בצילום, אני מעוניין לפתח הרבה תמונות. אני לא עושה זאת באופן מקצועי, אבל אני רוצה להתחיל לפתח הרבה. אני מתלבט אם שווה לי לשלוח את התמונות לפיתוח דיגיטלי, או כבר לקנות מדפסת איכותית.

מדפסות צבעוניות עולות בין 1,000 ל-,2000 ש"ח למיטב הבנתי, אבל קשה לי לשכלל את מחיר הדיו והדפים עצמם. אני לא יודע מה ייצא לי יותר זול בסופו של דבר, והאם האיכות של תיהיה זהה לתמונה בפיתוח דיגיטלי בחנות.

אשמח לעצות והמלצות.

המון תודות,

סער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, זה תלוי במה נחשב אצלך "לפתח הרבה"... והאם ה-"הרבה" הזה הוא מכה חד פעמית ראשונה ואחר כך ההדפסות יהיו בקצב נמוך?

בקשר ל"מה יצא יותר זול בסופו של דבר", אני חושב שפיתוח יהיה עדיף, אבל לא בזה כל העניין, פה משחק בעיקר הזמינות והפשטות של עבודה בבית.

ככה שזה יותר מידי תלוי בצרכים והדרישות שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד גמיש בנוגע לנוחות... אם ייצא לי יותר זול לפתח בחנות אז ללכת אליה זה לא מה שירתיע אותי.

לגבי הכמות... אני מניח שתמונות מסויימות שלי אני ארצה להדפיס בהרבה עותקים... כמה עשרות לפעמים. אבל זה לא יהיה באופן קבוע, ובתדירות נמוכה יש להניח.

השימוש, כאמור, הוא לא לפיתוח כמויות מסחריות. אז אולי באמת אני לא עובר את הסף של העלות בכל הנוגע לחיסכון שבמדפסת משלי.

אבל לגבי האיכות עצמה - האם איכותית שאני קונה יכולה להגיע לרמה של לפיתוח מקצועית שבחנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדפסות ביתיות לא נועדו להדפיס כמויות,ברור שיותר משתלם לפתח בחנות,

אם למשל חזרת מטיול ובא לך להדפיס 10 נחמדות אתה לא צריך ללכת לחנות אבל אם בא לך את כל ה 200 מהטיול ברור שיותר הגיוני שתלך לחנות,

דבר נוסף,הלייזר לא נועד לפיתוח ,צריך דפים מיוחדים,הרזולוציה יחסית נמוכה,מסורבל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...