קניתי Iaudio d2, קיבלתי "מטען" או משהו כזה, אבל הוא לא מתחבר לכלום - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי Iaudio d2, קיבלתי "מטען" או משהו כזה, אבל הוא לא מתחבר לכלום

marlboro

Recommended Posts

קיבלתי את זה במשלוח, קיבלתי בארגז את הקופסה של הנגן ועוד מטען כזה, בנפרד, היציאה שלו היא לא USB

מין משהו דק ועגול כזה :nixweiss:, נראה לי טעות אבל מוזר שיש עליו מדבקה של באג שהם היבואנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dscn1649bl1.jpg

מה שמסומן באדום זה החיבור למטען, אם הביאו לך משהו אחר אז תטעין בינתיים דרך הUSB (למרות שאני חושב שהבטריה באה טעונה) ותלך לבאג ותבקש שיחליפו לך למשהו שמתאים..

ואמור להיות כתוב על המטען משהו עם השם של החברה/jet משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רושם ראשוני, קח איתו מגן מסך

חוץ מזה זה עולם אחר לגמרי, אם אתה רוצה לקפוץ לאמצע השיר אתה לוחץ באמצע במקום להריץ קדימה

המסך איכותי מאוד, אבל לא נראה לי שזה מסך מגע אמיתי, אולי איזה שכבה מעל המסך שעושה את זיהוי המגע

היה לי מחשב כף יד, שם המסך מגע היה מאוד איכותי (מבחינת המגע)

בלי סוף אפשריות לאקוליזרים ואפקטים לניקוי הצליל וצליל תלת ממדי

אם יש לך שאלות אני אשמח לענות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאני מופתע משני דברים, מזה שקיבלת מטען באמת, (אם הזמנת מחו"ל אז אולי זה יותר הגיוני.. כי בארץ אין)

ודבר שני בקשר למה שציינת עם הבאג, זה אומר שיש אחריות בינלאומית?

בקשר לשאלה שלך על המטען, חייב להיות החיבור העגול, זהו גם החיבור של הטלוויזיה למכשיר, אני אחפש את החיבור המדוייק, אבל תבדוק שזה לא החיבור מתחת לאוזניות לכיוון הגומי הזה שמכסה את הUSB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את המכשיר בארץ, קיבלתי בארגז את הקופסא של הנגו, מגן פלסטיק שקניתי ואת המטען הזה שאין לי מושג למה הוא מתחבר

אבל יש עליו מדבקה שרשום עליה באג מולטיסיסטים.

החיבור שיוצא מהמטען הוא עיגול מאוד קטן וארוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכל באתר של cowon

www.cowonglobal.com

תיכנס שם לפרטים על הנגן D2 ואז לחלקים שאמורים להגיע עם הנגן, סתכל שם על התמונות של המטען ושל הכבל של הTvout. הם נראים זהים בחיבור , אבל אני לא יודע בדיוק איפה זה אמור להיכנס בנגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגן מסך אני יודע שאני חייב לקנות

אני מזמין מגן מסך של nushield, יקר יחסית אבל שווה את זה...

הבעיה היא שאין נרתיק שלו בארץ, רק פלסטיק שלא מגן על המסך

אני חייל, אני צריך הגנה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגן מסך אני יודע שאני חייב לקנות

אני מזמין מגן מסך של nushield, יקר יחסית אבל שווה את זה...

הבעיה היא שאין נרתיק שלו בארץ, רק פלסטיק שלא מגן על המסך

אני חייל, אני צריך הגנה!!!

מסתבר שיש, יש בבאג ב130 שקל, נרתיק מלא לנגן, תנסה לברר עם באג.

ובקשר לפותח הת'רד, בדקתי בקשר לכבל TvOut , ועושה רושם שזה מתחבר ליציאה שהוקפה באדום באשכול הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את זה במשלוח' date=' קיבלתי בארגז את הקופסה של הנגן ועוד מטען כזה, בנפרד, היציאה שלו היא לא USB

מין משהו דק ועגול כזה :nixweiss:, נראה לי טעות אבל מוזר שיש עליו מדבקה של באג שהם היבואנים

[/quote']

יש מין פלאג כזה שמתחבר לתחתית ונגן ובו יש line in, line out וכניסה למין משהו הזה שקיבלת

איזה קטע.. הייתי בטוח שראיתי x5l :cool2: אבל יכול להיות יש גם בתחתית ה-d2 חריץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...