שאלה משפטית על דוח שקבלתי (לא בצדק לדעתי) מה לדעתכם אני צריך לעשות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה משפטית על דוח שקבלתי (לא בצדק לדעתי) מה לדעתכם אני צריך לעשות

TrYdEnT

Recommended Posts

קודם כל השוטר צודק מאחר ואי ציות להוראה של שוטר זה הזמנה למשפט

שנית ה-100 שקל זה על אי ציות לרמזור הולכי רגל אדום.

בבית המשפט המילה שלך עומדת מול המילה של השוטר ואם אין לך עדים אמינים או הוכחות אחרות אין סיכוי שהשופט יאמין לך.

בהנחה שהשופט לא יאמין לך הוא יצטרך לתת לך קנס מספיק גדול בשביל לכסות את הזמן שלו ואת הזמן של השוטר שהגיע לעדות.

למה לך, כולה 100 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

זה לא שמדאיג אותי ה 100 שקל ....אני חושב שנקודה העיקרית זה הטימטום אני יצאתי מיזה ...בגלל שיש לי קשרים במשטרה ...

אבל זה לא נושא מצחיק שדבר כזה רשום לך בתיק שלך ...להבא תדע שכל נזק שאתה עושה יכול לפגוע בך בעתיד.

1) עם מדובר על דוח בגלל שעברתה באדום ...שלם אותה.

2) עם כתוב בדוח משהו אחר כמו אי ציות להוראות השוטר או היתחצפות לשוטר זה כבר יותר מסובך ..

מה כתוב ב דוח שיקלתה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוטר צודק אולי שלא צייתי לו אבל אתה מצפה ממני לעצור באמצע צומת עם רכבים בגלל ששוטר אמר לי? ואם שוטר יגיד לי לירות בעצמי?

ושוב לא עברתי באדום! התחלתי לעבור בירוק! האור התחלף במהלך החצייה מה לעשות קורה מאיפה לי לדעת שזה יתחליף לאדום האור הירוק במעברי החצייה לא מהבהב או משהו אלא פשוט מתחלף. הייתי באמצע הצומת אז מן הסתם המשכתי לחצות מה השוטר רצה שאני יעצור באמצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שחתמת על הדו"ח, אם תגיע לבית משפט כנראה מה שיקבע זה מה שכתוב בדו"ח. השוטר יגיד שהוא לא זוכר כלום ומה שכתוב בדו"ח זה מה שקרה. לא נראה לי שיש הרבה מה לעשות בעניין.

להבא, יש לסרב לחתום על הדו"ח עד אשר השוטר יתן לך לכתוב בעצמך את גרסתך לאירוע(זו זכותך), כמו כן בטוח שהיו עדים במקום ואפשר היה להוסיף את שמם.

בנוגע לאיומים למעצר - במקרה הגרוע הוא יכול לעכב אותך, לעצור אותך הוא יכול רק אם ביצעת פשע - עבירה שדינה מעל 3 שנות מאסר(חצייה ברגל באור אדום היא לא כזו...) או שסירבת להיות מעוכב. תכלס הוא לא יכול היה לעשות לך כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שלא רציתי להסתבך עוד יותר עם בן זונה כזה חתמתי (תחת איומים) וממש לפני שהלכתי הוא שום איים שיש לו תפרטים שלי ושכדאי מאוד שאני ילמד לקח ממה שקרה.

חבל.

אבוד.

אתה יכול להגיש בקשה למשפט, אבל בגלל שחתמת אתה תהיה בעמדה נחותה משמעותית, כי:

בבית המשפט המילה שלך עומדת מול המילה של השוטר ואם אין לך עדים אמינים או הוכחות אחרות אין סיכוי שהשופט יאמין לך.

ולכן זה גם לא רלוונטי ש"לא באמת עברת באדום", או ש"חתמת תחת לחץ" - כי כאמור זאת המילה שלך מול המילה של השוטר. והשופטים נוטים ב-99% מהמקרים להאמין לשוטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו, ברגע שחתמת נגמר הסיפור.

מנסיון דומה, הדרך היחידה להילחם בבית משפט ולנצח היא אם יש לך יותר עדים ממספר השוטרים שהיו במקום בזמן הארוע.

להגיש תלונה למחלקת חקירות בכלל אבוד אם אין לך פרטים מדויקים שלו + עדים.

בלי עדים אין לך קייס.

תכלס השוטר סתם חרא, ומלבד לקוות שידרוס אותו אין לך הרבה מה לעשות. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שהוא לא יכול לעצור אותי אם הייתי יודע אולי הייתי פועל אחרת. הסיבה היחידה שחתמתי זה כי הוא איים שהוא יעצור אותי ובמקרה הזה באמת 100 שקל עדיף על לבלות לילה במעצר. חבל שלא ידעתי שיש לי זכות לכתוב את דעתי למה שקרה בדוח.

פרסמתי את המקרה בכמה פורומים ופנו אלי שני אנשים שטוענים שהיו עדים למקרה ונראה שהם דוברי אמת (נתנו כמה פרטים שהיו)

למי שאמר ששוטרים לא נותנים דוח על 100 שקל אני מסכים שכנראה הבאתי לו עצבים אבל אני באמת לא מבין איך. בגלל שהשוטר זה זה שהיה אחראי על הרמזורים בצומת אולי הוא סתם חיפש לעשות מריבה והחליף תרמזור תוך כדי שחציתי אותו כי הוא היה אמור לראות שאני כבר באמצע הצומת.

פרטים שלו יש לי הרי הוא היה צריך לחתום על הדוח והוא הכניס שם מספר שוטר או איך שלא קוראים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם הבאה כשהוא נותן לך לחתום אתה מוסיף למטה (איפה שהוא כתב שקראת לו בשמות וכו')

"חותם תחת לחץ" ואת הטענה שלך ואז תחתום

במצב כזה שכבר חתמת המילה שלך עכשיו בבית משפט לא תעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nironic

"[הדברים האמורים לעיל אינם מהווים תחליף לייעוץ משפטי וכותבם אינו ערב לנכונות המידע ולא יהיה אחראי לכל נזק שיגרם כתוצאה מהסתמכות על הדברים]"

חחחח אתה לא באמת חושב שאני לוקח איזה תגובה פה בתור ייעוץ משפטי רשמי . כתבתי את ההודעה כדי להוציא קצת עצבים אחרי האירוע ולשמוע דעות של אנשים אולי לאנשים קרה מקרה דומה ויכולים לתת דעות שונות שזה תמיד חושב לשמוע במקרים כאלו.

תודה לכולם על העזרה\התעניינות כבר פנו אלי 3 אנשים שהיו עדים לארוע מפורומים שונים שפרסמתי את המקרה . דברתי גם עם עורכת דין (שכנה לרחוב) וכנראה שאני פשוט ישלם את הקנס כי כמו שנאמר מילה שלי מול השוטר כמעט אין לי סיכוי בבית משפט מה שכן למרות תשלום הקנס אני יכול להגיש תלונה על התנהגות השוטר וזה מה שאני יעשה כמובן אני יודע שהסיכוי שיצא מזה משהו כמעט ולא קיים אבל אם אפילו לרגע זה יעשה לו כאב ראש (ניירת וסתם תחקור וכו') אז זה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתלונן, במח"ש יעשו ממנו קציצות. עם שוטרים כאלה לא פלא שהאמון במשטרה ירד לקרשים.

שמע במח"ש לא ייעשו לו כלום,מניסיון של חבר(והוא עוד קיבל מכות רצח משוטר על זה שהוא ביקש לראות תג...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...