האם הE6600 הוא 32BIT או 64BIT - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הE6600 הוא 32BIT או 64BIT

MeLeH

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב יש בעיות אם דריברים למינהם אז מן הסתם העבודה עם ויסטה תיהיה קצת פחות מהירה מאשר

עם xp אבל בעתיד הקרוב מאוד זה ישתנה...

איזה שטויות, הרי כל הסיפור הוא משאבים שהויסטה צריכה (בעיקר כדי להפעיל את ממשק הAERO).

אין שום קשר לדרייברים, היום 99% מהדרייברים יוצאים CERTIFIED.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחלק גדול מהחשבים(לא חדשים לדוגמא p4 לסוגיהם השונים) אין חלק מהדרייברים לויסטה

יצאו בקרוב...

לי יש P4 ליבת PRESSCOT דגם 630 והשגיאות היחידות שמחזיר לי הUPGRADE ADVISOR הם:

Radeon X1950 Pro (זה פשוט דרייברים לXP)

SigmaTel High Definition Audio CODEC (משהו של אינטל - אני מאמין שיש גריסא לויסטה)

ACPI Multiprocessor (בטוח יש משהו תואם לויסטה)

וכל מיני דרייברים שבאו עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם על זה שאני יקבל פחות ביצועים בVISTA אם יהיה לי פחות 10FPS אני לא ימות תאמינו לי אני לא חושב

שהבדל בין 120 ל 110 מורגש...

אני מתכוון אם המעבד E6600 הוא 64BIT ותומך ב32BIT אם אני תקין של 32BIT אני לא יקבל ביצועים יותר נמוכים

מ64BIT או להפך...

זאת הייתה השאלה שלי בקשר לXP אני יודע שהוא מוריד ביצועים אבל כשה אני ישחק משחקים שתומכים בDX10 הוא יעלה אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם על זה שאני יקבל פחות ביצועים בVISTA אם יהיה לי פחות 10FPS אני לא ימות תאמינו לי אני לא חושב

שהבדל בין 120 ל 110 מורגש...

אני מתכוון אם המעבד E6600 הוא 64BIT ותומך ב32BIT אם אני תקין WINDOWS של 32BIT אני לא יקבל ביצועים יותר נמוכים

מ64BIT או להפך...

זאת הייתה השאלה שלי בקשר לXP אני יודע שהוא מוריד ביצועים אבל כשה אני ישחק משחקים שתומכים בDX10 הוא יעלה אותם...

אין שום קשר בין תמיכת המעבד לביצועים שלו בגירסאות נמוכות.

אם יש לך מעבד 64 ביט ואתה מריץ עליו 32BIT המעבד יריץ אותו מצויין.

לעומת זאת, יש דברים שרק ב64 ביט נתמכים, ולהיפך - יש דברים שב64 ביט פשוט לא רצים.

לדוגמא: הסייד באר של יראה ביצועים מרשימים יותר ב64 ביט, אבל משחקים יותר ישנים שלא תומכים בטכנולוגיית 64 ביט לא ירוצו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המעבדים (המיינסטירים) שנמכרים היום הם 64 ביט.

בקשר לביצועים הפחותים , אני לא חוויתי ירידה בביצועים חוץ מNFS:C שרץ גם ככה גרוע על כל מערכת שראיתי בערך.

להפך

בגלל שהדסקטופ הוא VECTOR ולא BITMAP מה שמעביר את העיבוד שלו למאיץ הגרפי וכל מיני שיטות CASHING שונות - העבודה לרוב הרבה יותר חלקה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...