תשובה מהירה XBOX360 או PS3 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשובה מהירה XBOX360 או PS3

yair67

Recommended Posts

אצל סוני השירות חינם

כן, אבל צריך לקנות 80% מהתכנים לMP, ובקרוב יעלו השרותים בכסף כמו הMMO לחסרי חיים האלה שהם יוצרים.

השרתים הרבה פחות טובים, אין לוקוליזציה טובה, אין Live Anywhere כמו שיוצא ל360 עכשיו שמאפשר לשחק על ו360 באותם שרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל צריך לקנות 80% מהתכנים לMP, ובקרוב יעלו השרותים בכסף כמו הMMO לחסרי חיים האלה שהם יוצרים.

השרתים הרבה פחות טובים, אין לוקוליזציה טובה, אין Live Anywhere כמו שיוצא ל360 עכשיו שמאפשר לשחק על ו360 באותם שרתים.

אתה מיתבלבל בין WIN LIVE

לLive Anywhere

WIN LIVE זה מה שיתן לבעלי WIN לשחק אם בעלי 360 בLIVE

Live Anywhere יתן לשלוט על ה360 בעזרת פאלפון\מחשב וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון הכי גדול הקונסולה הוא הכאב ראש. שאתה קונה משחק אתה יודע שהוא יעבוד הכי טוב שיכול להיות ואתה פשוט נהנה. שאתה קונה משחק מחשב. פתאום חסר יש תקיעות כרטיס מסך חלש. וכל פעם חייבים לשדרג לפחות פעם בשנה וחצי. קונסולה עדיפה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בXBOX LIVE

כמעט הכל חינם (הורדות דמואים,סירטונים,גלישה באינטרנט וכו') חוץ מלשחק ברשת שזה 50$ לשנה.

לסוני כל זה + לשחק ברשת בחינם..(יש תכנים כמובן גם בתשלום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון הכי גדול הקונסולה הוא הכאב ראש. שאתה קונה משחק אתה יודע שהוא יעבוד הכי טוב שיכול להיות ואתה פשוט נהנה. שאתה קונה משחק מחשב. פתאום חסר זיכרון יש תקיעות כרטיס מסך חלש. וכל פעם חייבים לשדרג לפחות פעם בשנה וחצי. קונסולה עדיפה בהרבה.

תוסיף לזה שנת בצורת במשחקים על ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנינטנדו יש כרגע תשרות הורדות בתשלום הטוב ביותר מבחינת משחקים

מה שחסר זה משחקים מקוונים יצא כבר אחד ביפן(פוקימון )

אבל עדין לא בארצות הברית ואירופה

אבל אני אופטימי אם יתנו מצב מקוון למאריו מכות ומרוצים

ולמטרויד וכו יהיה להם שרות מצוין ובחינם

אני כבר מת ליראות מה יצא ב2008 אז אני מעריך יהיה לWII לינפ מצוין והרבה מישחקים יהיו מקוונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף לזה שנת בצורת במשחקים על ה-.

אכן וזאת אחת הסיבות שאני נוטה לקנות קונסולה (למרות שלא מזמן קניתי מחשב חדש ,אני נוטה לPS3 אבל לא שולל ת 360)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ציפיתי שיהיה תבצורת הזות כבר מזמן אבל זה בצורת זמנית

פשוט שה360 יצא הוא היה חזק מרוב המחשבים בשוק ככה שהיה מאוד קשה לעשות פורטים למחשב

והPS3 גם חזק וגם חדש מה שמקשה על פורטים אבל אני מעריך שהבצורת תיסתים תוך כמה חודשים

תיראה יש את הנריל החדש שמיתקרב \"משבר" Hellgate: London ועוד משחקים

והבצורת כבר תיתחלש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...