איך אני מוצא Firmware upgrade מתאים ל mp4 שלי ? די דחוף - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מוצא Firmware upgrade מתאים ל mp4 שלי ? די דחוף

אדיר

Recommended Posts

יש לי בעיה במכשיר mp3/mp4 שלי

רציתי לעדכן אותו בעזרת ה Firmware upgrade וככה"נ עידכנתי אותו בקובץ של דגם אחר ומאז הוא המכשיר לא נדלק ומזוהה במחשב כdiskonkey בלבד ולא כנגן mp3

הנגן שלי הוא מחברת Dantax בגודל 2GB הדגם שלו זה 1024dx slim

הפיתרון שיכול לתקן את המכשיר הוא שאני יתקין שוב את ה Firmware upgrade אבל הפעם של הדגם שלי, הדגם הנכון...והבעיה היא שאני לא מצליח למצוא אותו

המכשיר עצמו הוא די נפוץ ומשווק בהרבה חברות(מצורפת תמונה)

אם מישהו יוכל להשיג את קובץ ה Firmware upgrade של הדגם הזה זה יציל אותי, הקובץ הוא מסוג fw.* או bin.*

רשמתי בכותרת די דחוף כי אני צריך את זה עד מוצ"ש כי אחר כך אני חוזר לבסיס ושם אין לי אינטרנט

ואם אני ישלח לחברה זה יחזור אלי עוד הרבה זמן ואני מעדיף לתקן את זה בעצמי

תודה רבה לעוזרים! :hi:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ניסיתי, דרכם רכשתי את הנגן אבל לא מצאתי שם אפשרות להוריד קובץ FW של הנגן הם מאפשרים רק הורדה של הוראות הפעלה

בגלל שאני נואש ולא מצאתי באינטרנט כלום אז שלחתי להם מייל שישלחו לי את הקובץ אבל האמת שלא נראה לי שהם יעשו את זה

הם פשוט יגידו לי שלח לתיקון ואני לא ממש רוצה כי זה יקח הרבה זמן עד שזה יחזור אלי מהתיקון וגם אין לי ממש זמן לנסוע לסניף שלהם אז אני מעדיף לתקן את זה בעצמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב. :kopfpatsch:

תמשיך לחפש תמיכה לנגן הג'נרי שלך ותודיע לנו אם תמצא.

לנגנים ג'נריים אין תמיכה ואפילו לא תמצא את אתר החברה בגוגל (מובטח- אם אתה לא מאמין, תנסה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך זה יכול להיות? זה דגם ממש נפוץ בהרבה חברות, חוץ מdantax יש גם ל smart ל sansui ול prosound חייב להיות בכל האינטרנט הזה משהו

האמת שחיפשתי כל כך הרבה שאני מיואש...הדבר הכי קרוב שמצאתי הוא באתר www.mympxplayer.org שם הם מציעים קבצי Firmware upgrade לכל מיני דגמים אחרים שמצאתי שם כי את הדגם שלי לא כל כך מצאתי ולא הצליח כלום..זכרתי שהיה איזה קוד תוכנה במכשיר שהיה רשום 9.0.48 אז ניסיתי להתקין דברים שרשום בהם המספר הזה וגם לא עבד כל כך, לsmart אולי יש איזה אתר רשמי שהקובץ שלהם יתאים גם לשלי? :\

??? Help[br]פורסם בתאריך: 10.03.2007 בשעה 05:17:26

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דגם נפוץ כי מפעל בסין מייצר את כולם, אז מדביקים מדבקות עם כל מיני שמות של דגמים וחברות, ואף אחד לא טורח להקים אתר ל"חברה" ו/או לכתוב עדכוני FW לנגנים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות סבירה מן הסתם שאני לא ישווה אותו לipod...

למה שתיקון לא יעזור? אני מאמין שיש להם את הקובץ שאני צריך..

במקרה הגרוע יש ביטוח אז שיביאו מכשיר אחר...גם טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...