XK2 Tank (דרום קוריאה) - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XK2 Tank (דרום קוריאה)

yot

Recommended Posts

אתה לא יכול להפיל פצצה על מקום שאתה לא יודע מה יש בו או מי יש בו, על סמך מידע שניתן תמורת תשלום... אתה יודע כמה סדאמים נראו ע"י אנשים שרצו את הכסף? עשרות (אם לא מאות)!

אז מה תעשה, תפיל פצצה על כל המקומות האלה? (רעיון נחמד, הרבה זיקוקים ואש וכל דבר אחר שפירומן כמוני אוהב :smile1:, אבל לצערי לא יישים...)

מה אתה מעדיף להפיל פצצה מרחוק או לסכן חיי אדם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא שאלה של העדפה... אישית אני מעדיף כמה פצצות נאפלם וכאלה, אבל בלי חייל שיוודא הריגה (לדוגמא להיכנס למנהרה ולראות שהמטרה חוסלה...) אתה לא יכול לדעת אם המטרה הושגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מפיל את חובת ההוכחה על הצד השני... מדליף שמועות שהוא מת ואז כל עוד הוא לא מוכיח שהוא חי אז הוא מת

כמובן שיש עוד מודיעין שאמור לגלות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ואז הייה יוצא איזה כפיל לסיבוב דאווין ומראה לכולם שהוא חי... מה עשית בזה?

או שהוא הייה שולח קלטת כמו בין לאדן...

עד שאין גופה- הוא חי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאלה של העדפה... אישית אני מעדיף כמה פצצות נאפלם וכאלה, אבל בלי חייל שיוודא הריגה (לדוגמא להיכנס למנהרה ולראות שהמטרה חוסלה...) אתה לא יכול לדעת אם המטרה הושגה...

לא חייבים לוודא הרגיה עם חיילים בשטח.האמרקנים הרגו מספיק אנשים עם חיל האוויר שלהם ורק אחרי זה ע"י מודעין ביררו מה קרה עם המטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמות אזרחים מנוצחות רק ע"י כיבוש שטחים.

המלחמה הקרה התאפיינה בעשרות כיבושים. על מלחמת ויאטנם שמעת? על אפגניסטן שמעת? על קוריאה? זה שהמעצמות לא ניסו לכבוש אחד את השניה לא אומר שלא היו תנועות שטח(כי בתכלס הם לא היו במלחמה גלויה, לכן היא נקראת "הקרה")

במלחמות הגנה הישארות בשטח היא כיבושו. אם הסורים פולשים לרמת הגולן, לא נחזיק אותו רק באמצעות וארטילריה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במלמת העולם השנייה ארה"ב ניצחה את יפן בזכות הטלת שתי פצצות האטום שמוטטו את יפן ולכן היא ניכנעה

ולא בזכות כבישת שטחים בסופו של דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במלמת העולם השנייה ארה"ב ניצחה את יפן בזכות הטלת שתי פצצות האטום שמוטטו את יפן ולכן היא ניכנעה

ולא בזכות כבישת שטחים בסופו של דבר

יפן ניצבה בפני השמדה טוטאלית. והשמדה טוטאלית זה הדרך השנייה לנצח מלחמה- אבל לא מלחמה קונסנציאונלית...

חוץ מזה, כמה איים של יפאן נכבשו (ואני לא מדבר על כל האיים עד אוסטראלייה שהתנהלה עליהם לחימה...), ואחרי המלחמה הוצב כוח של ארה"ב על האי ה"מרכזי" של יפאן כדי לשמור על הפסקת האש... הייה שם משטר צבאי אמריקקי במשך כמה שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האטום הוא באמת שמכריע מלחמות. אם מדינת האויב הפכה לשממה רדיואקטיבית חרוכה אין צורך לכבוש אותה. וזה המקרה היחיד שמנצחים מלחמה בלי כיבוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפן ניצבה בפני השמדה טוטאלית. והשמדה טוטאלית זה הדרך השנייה לנצח מלחמה- אבל לא מלחמה קונסנציאונלית...

חוץ מזה, כמה איים של יפאן נכבשו (ואני לא מדבר על כל האיים עד אוסטראלייה שהתנהלה עליהם לחימה...), ואחרי המלחמה הוצב כוח של ארה"ב על האי ה"מרכזי" של יפאן כדי לשמור על הפסקת האש... הייה שם משטר צבאי אמריקקי במשך כמה שנים...

יפה אז אתה מכיר בעובדה שיש עוד דרכים לנצח גם בלי כיבוש.

במלחמה הקרה המעצמות לא כבשו אחת לשניה את השטחים וזו הנק' שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אתה ממש מטומטם, הא?

כשאתה הופך מדינה לשממה רדיואקטיבית אין יותר מה לכבוש- ואין יותר אוייב.

בכול מקרה אחר אתה כן חייב לכבוש שטח בשביל לנצח מלחמה.

וכמו שכבר כתבו פה- במלחמה הקרה היו הרבה מאוד כיבושים, רק לא ישירות של המעצמות- בגלל האיום של השמדה טוטאלית ע"י גרעיני.

המלחמה הייתה בכלל לא בין מדינות אלא בין אידאולוגיות ש"במקרה" שתי מדינות מרכזיות הובילו... ושוב, היו כיבושים בקוריאה, ויאטנם, אפגניסטאן, כמה מדינות מרכז ודרום אמריקה, ונסיונות כיבוש במדינות אירופה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...