XK2 Tank (דרום קוריאה) - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XK2 Tank (דרום קוריאה)

yot

Recommended Posts

טנק חדש ומעניין מתוצרת קוריאה

32225830vn3.jpg

סרטון הדגמה מרשים מאוד:

http://www.metacafe.co.il/watch/456444/2007_new_generation_xk_2_tank_s_korea/

קצת מידע: נבנה על בסיס הטנק M1A1 Abrams האמריקאי (ללא שיריון האורניום), מערכת בקרת אש צרפתית, התותח והתחמושת מגרמניה, מערכת הגנה ARENA רוסית וכוונת מרכזית צרפתית.

מקור: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=287648

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העיצוב שלו מזכיר את הליאופולד 1 של הגרמנים!!

בכל מקרה עד כמה שידוע לי אין לדרום קוריאה היסטוריה של טנקים עצמאיים כך שאני לא צופה למשהו מיוחד מהכיוון שלהם.

-- never mind---

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתנאיים סטרילים הוא אוליי מרשים, אבל הרבה יותר מעניין לראות מה הוא מסוגל לעשות בתנאיים מעשיים!

הPOSTURE CONTROL נראית כיכולת מעניינת כדי להגדיל זוויות ירי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נחמד שראיתי הוא הPOSTURE CONTROL שבמקרה הצורך יכול להחביא את הטנק או ליצור גורם הפתעה במידה ושמים טנקים מסוג זה מאוחרי דיונות או ביצורים טבעיים,ומעלה לו את יכולת המיגון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה עדיין ממשיכים להשקיע בטנקים. מדינות העולם וישראל בפרט צרכים להבין שלנשקים כמו טנקים אין מקום במלחמה המודרנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה עדיין ממשיכים להשקיע בטנקים. מדינות העולם וישראל בפרט צרכים להבין שלנשקים כמו טנקים אין מקום במלחמה המודרנית.

בגלל גישה כזאת הפסדנו בלבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אה נכון כי בלבנון לא היו לנו טנקים. כל טנק שנכנס ספג כ 5 טילי נ"ט שקרעו לו את הצורה. כחצי מההרוגים היו כתוצאה של פגיעה בטנקים. וכל מיליוני השקל שהלכו לעזעזל בטיל אחד שעולה בממוצע עשרת אלפים שקל.

אל תבין אותי לא נכון, חתיחת השריון הזאת תורמת הרבה, הבעיה היא שהאנשים שנמצאים בה מכריחים הגנה גדולה שעולה מיליוני שקל. לפי דעתי טנק צריך להיות חתיחת מתכת ללא אנשים בתוכה שלא ממוגנות באופן מטורף וכל מה שהיא יודעת לעשות זה לזוז, להגנן על מה נמצא מאחוריה ולירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...