"בופור" - הסרט - דיון רשמי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"בופור" - הסרט - דיון רשמי

rk666

Recommended Posts

I cry

Chicks dig crying guys :silly:

נשמע מעניין, הסרט הישראלי האחרון שראיתי היה סוף העולם שמאלה והוא היה מצויין...(חוץ מהעובדה שהיו שם הרבה יותר מדי קטעי סקס מוזרים וכמה קטעים של משחק מביך = *בחורה מתפשטת* בחור אומר:"את... כ"כ אמיצה!", הא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה ממש הורס בסרט כשיש לך שחקנים שלא נראים אמינים לטייפ-קאסט שהם אמורים לשחק ולפעמים זה גם לא קשור לכישורים המשחק שלהם

למשל כל מיני שחקנים שאמורים לשחק בתור איזה סוכן כל יכול ונראים כמו בטטות כורסה (ע"ע XXX2)

כל גם בסרט הזה רק מעצם העובדה שאני מכיר את השחקנים בתור משתמטים אני לא יכול לראות אותם בתור קציניים קרביים... אם היו מחפשים קצת יותר היו מוצאים שחקנים לא פחות טובים שעברו שירות קרבי ויכולים להביא קצת יותר אמינות וראליסטיות לדמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תשחקן ששיחק סמל בטירונות

שהיה יכול להיות מצוין לתפקיד הקצין

אין לי מושג מה הוא עשה בשרות אבל הוא מתאים לשחק קרבי

מה זה מתאים לשחק קרבי? רק גולנצ'יקים מתאימים לתפקידים כאלה?

אני בטוח גם שרוב מי שהיה במילואים ובעולם הבידור הישראלי ושיחקו את גיבורינו האמיצים ברוב סרטי הגבורה הישראלים היו בחיל השלישות או בלהקה צבאית...

אבל מה שכן,לאושרי כהן אין לוק של לוחם.

בקשר לסרט,זה נראה לחלוטין לא אמין מהטריילר...לא מדמה אפילו מציאות של עזה,שלא לדבר על לבנון...מקווה שזה לא באמת נראה כך בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... זה או זה או קרית שמונה..

כנראה שאתה לא מודע שסגרו אותו..

המצב פה כל כך נואש שכשראיתי את באטמן מתחיל עשו לי ולעוד מישהי הקרנה פרטית...אפילו שאלו אותנו אם אנחנו רוצים הפסקה.. :D

בכל מקרה...אני מחכה לראות את בופור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מתאים לשחק קרבי? רק גולנצ'יקים מתאימים לתפקידים כאלה?

אני בטוח גם שרוב מי שהיה במילואים ובעולם הבידור הישראלי ושיחקו את גיבורינו האמיצים ברוב סרטי הגבורה הישראלים היו בחיל השלישות או בלהקה צבאית...

אבל מה שכן,לאושרי כהן אין לוק של לוחם.

בקשר לסרט,זה נראה לחלוטין לא אמין מהטריילר...לא מדמה אפילו מציאות של עזה,שלא לדבר על לבנון...מקווה שזה לא באמת נראה כך בסרט.

זה מה שאני אומר לאושרי אין תאמינות לשחק לוחם

אפילו לשחק ערס הוא לא מתאים

הייתי נותן לו לשחק נחנח או משהו בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ראיתי את הסרט אתמול, זה אחד הסרטים הישראלים הטובים ביותר שהופקו פה איי פעם.

הסרט, שערך כשעתיים עבר לי בלי זמן, סרט מרתק, מעניין, אמיתי.

המשחק מצויין והבימוי יוצא מן הכלל, לא סתם הוא קיבל את פרס הבמאי "דב הזהב" בפסטיבל הסרטים בברלין, במאת מגיע לו.

לדעתי, הוא יהיה סוג של המשך, בז'אנר הסרטים הצבאיים כמו "שתי אצבעות מצידון" (למרות שאין בו ממש פס קול כמו ב"שתי אצבעות...").

סרט מומלץ, לכו לראות בקולנוע, כדי שלקולנוע הישראלי איכותי תיהיה הצדקה להמשיך להפיק איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת לא אהבתי את שתי אצבעות מצידון

וקשה לי להאמין שאני יאוהב את בופור

אני מעדיף לחכות שהוא יגיע לטלוויזיה

י'קמצן! בעעע עליך!

מגיע לך להישאר לגור עם אמא'לה עד הסוף המר... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייאת גולם, זו כבר הפעם השנייה שאני כותב לך את זה.

לא שאלו אותך? אל תענה.

למה לעזאזל אתה חייב להכניס את הקטע של "בו הו אני מסכן ואין לי כסף לבית ואני גר עם ההורים ורואה אנימה" לכל הודעה שנייה שלך? זה לא מציק לך? זה בטוח מציק לנו... המצב עוד התאזן קמעה כאשר דריה הדירה רגליה מן הפורום לחודש בגרמניה אבל עכשיו היא חזרה ואתה תחזור לדרכיך המציקות עד אין קץ.

חדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבו לי -

מגיע לך להישאר לגור עם אמא'לה עד הסוף המר

ואני כתבתי -

בעזרת הקמצנות שלי אני יצא מהבית בלי משכנתה עוד כמה שנים

לא היה פה אף בכי ואני לא הכנסתי את זה לדיון

ככה שתיקרא לפני שאתה מגיב :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...