זקוק לדעתכם בנוגע למפרט הבא ב 5200 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לדעתכם בנוגע למפרט הבא ב 5200 ש"ח

Nirbj

Recommended Posts

אז אם הבנתי נכון כדאי לי לשנות את כרטיס המסך ואני מסודר ?

לשנות למה ?

שינינו לך את כל המפרט !!![br]פורסם בתאריך: 5.03.2007 בשעה 22:17:08

כך את זה !

טוב גם להיום, וגם למחר, הרי אנחנו נכנסים לתקופת !!!

עומדים לצאת משחקים ממש ממש יפים, שיהפכו אותך לגיימר כבד, רק אם מחשב שלך מאפשר זאת.

וזה - בטח שכן !

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שתגיד.

הכ. מסך הוחלף ב X1650 SILENT

המארז הוחלף ב פוסיידון.

TUNIQ ירד מהפרק.

עכשיו טוב ?

מפרט טוב.. הצעות שלי:

1. את ההרדיסק להחליף לWD2500KS

2. את הפוסיידון אפשר בכיף להחליף בטריטון (אלא אם פותח הדיון מעוניין באופן יוצא דופן ביופי של הפוסיידון). אפשר גם בכלל להחליף את המארז + ספק בHEC 6A19 + HEC 400W ולחסוך קצת..

3. אם פותח הדיון רוצה אפשר כרטיס מסך יותר טוב בתוספת מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב שבמפרט ששמתי בכוונה כרטיס המסך הוא בעדינות די עלוב ואין טעם להשקיע בכרטיסים שאינם תומכים ב DX10 . דבר נוסף נכון לעכשיו מחירי הכרטיסים החדשים שתומכים ב DX10 גבוהים מאד. אני אחכה מעט זמן ואז אשקיע בכרטיס חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ?

8MB CACHE מול 16MB CACHE ?

אתה משווה בין HEC ל ENERMAX LIBERTY ??

ומארז - POSEIDON לא רק יותר יפה, אלא גם יותר מועיל: יותר שקט ומאוורר יותר טוב.[br]פורסם בתאריך: 5.03.2007 בשעה 22:29:40

תשים לב שבמפרט ששמתי בכוונה כרטיס המסך הוא בעדינות די עלוב ואין טעם להשקיע בכרטיסים שאינם תומכים ב DX10 . דבר נוסף נכון לעכשיו מחירי הכרטיסים החדשים שתומכים ב DX10 גבוהים מאד. אני אחכה מעט זמן ואז אשקיע בכרטיס חזק.

OK , אז יש לך נקודת ניטור מעולה, עם המפרטים שאני נתתי כאן.

בהצלחה !

PS

תודה ל EXTRACT על כיונון במפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WD2500KS הוא 16MB קאש.

אני לא משווה.. רק אומר שאפשר להסתפק גם בHEC (במיוחד לאור כרטיס המסך שהיה במפרט).

אני חושב שאתה לא צודק בקשר לאוורור ולשקט אבל אני עייף מכדי לבדוק את זה עכשיו.. שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WD2500KS הוא 16MB קאש.

אני לא משווה.. רק אומר שאפשר להסתפק גם בHEC (במיוחד לאור כרטיס המסך שהיה במפרט).

אני חושב שאתה לא צודק בקשר לאוורור ולשקט אבל אני עייף מכדי לבדוק את זה עכשיו.. שיהיה.

הבחור ציין גם שהוא מתכוון בעתיד להישתדרג ל D3D10 , אז אין צורך להגביל אותו בספק.

הLIBERTY יתן לו שקט נפשי להרבה זמן.

מניסיון אישי, אני עובד על TRUE POWER כבר שנתיים, ואין עליו. הLIBERTY יותר טוב, אז, אני מבין, שאין על זה ויקוח, ועדיף LIBERTY מאשר HEC , לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...