דיון משתמשים אודות כדאיות כרטיסי סידרה 8 מול כרטיסים קיימים - עמוד 14 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון משתמשים אודות כדאיות כרטיסי סידרה 8 מול כרטיסים קיימים

SugarFreeBoy

Recommended Posts

תחליף מייד, הוא ג'נרי.

תראה, המכפלה של ה-E6400 היא אם אני לא טועה 9, כלומר, כרגע הוא עובד כמו E4300 (במהירות של 1.8GHZ), תוריד CPU-Z אבל ותבדוק את מה שאני אומר.

בדקתי והכל בסדר עם המעבד הוא עובד על התדר 260 וקלוק בין 1600 ל 2100.

בקשר לספק מה זה אומר גינרי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי דעתי simonsix צודק כשהוא אומר שצריך לחכות לתחרות שתבוא (הלוואי מהר) מצד -ATI כי ככה,(כמו שהוא/היא אומר/ת), המחירים ירדו בצורה דרסטית. אגב, לפי דעתי ה8600GTX חזק מספיק, ומתקרב ליכולות של ה-8800 בצורה די טוב, והוא עולה בערך 3/4 :o מהמחיר של 8800. אם תשאלו אותי, 8600 שווה את ההשקעה מבחינת תמורה יותר מה8800(כמו ה7600 לפניו וה6600 ממזמן(אני תקוע עם אחד כזה אגב)). הקיצור: קנו כרטיסי "מיד ריינג"' בי מבחינת כרטיסי , הביצועים די דומים והמחירים שונים לגמרי.

נ.ב- simonsix הרגת אותי מצחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי simonsix צודק כשהוא אומר שצריך לחכות לתחרות שתבוא (הלוואי מהר) מצד -ATI כי ככה,(כמו שהוא/היא אומר/ת), המחירים ירדו בצורה דרסטית. אגב, לפי דעתי ה8600GTX חזק מספיק, ומתקרב ליכולות של ה-8800 בצורה די טוב, והוא עולה בערך 3/4 :o מהמחיר של 8800. אם תשאלו אותי, 8600 שווה את ההשקעה מבחינת תמורה יותר מה8800(כמו ה7600 לפניו וה6600 ממזמן(אני תקוע עם אחד כזה אגב)). הקיצור: קנו כרטיסי "מיד ריינג"' בי מבחינת כרטיסי , הביצועים די דומים והמחירים שונים לגמרי.

נ.ב- simonsix הרגת אותי מצחוק...

:screwy::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שכן משתי סיבות.

האחת היא שבדרישות-מומלצות למשחק הם ציינו מעבד דו-ליבתי (פנטיום D או המה-שמו של AMD).

והשנייה היא שפשוט קראתי על קרייסיס בPREVIEWS ואני זוכר שהם ציינו שהמשחק ינצל כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אז הוא ממש שווה.

סוף סוף הגענו לשלב הזה של תהליכים שינצלו 2 ליבות.

האם גם תנצל 2 ליבות?

ועוד שאלה אחת אחרונה, בקשר לDX10.1 אני כמעט בטוח ששמעתי על זה פה בפורום בתרד כלשהו, תוכלו להסביר טיפה על זה והאם הכרטיסים 8800 או 2X00XT יתמכו בו או לא.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אז הוא ממש שווה.

סוף סוף הגענו לשלב הזה של תהליכים שינצלו 2 ליבות.

האם גם ויסטה תנצל 2 ליבות?

ועוד שאלה אחת אחרונה, בקשר לDX10.1 אני כמעט בטוח ששמעתי על זה פה בפורום בתרד כלשהו, תוכלו להסביר טיפה על זה והאם הכרטיסים 8800 או 2X00XT יתמכו בו או לא.

תודה מראש.

אפילו יודע לעבוד עם מעבד מרובע ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הכרטיסים תומכים בDX10 ולא בDX10.1.

אגב המשחק alan wake יתמוך וינצל מעבדים בעלי 4 ליבות!

כנ"ל

Rainbow Six: Vegas שמבוסס על UE3... (רינבו מקבל שיפור נחמד עם מרובעי . והמנוע במקור יכול לעבוד גם על 8 ליבות)

וsupreme commander שכמובן גם תומך מרובעי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד לקנות מחשב חדש. היות ששוק כרטיסי המסך קצת רותח ואני לא רוצה להשקיע יותר מידי בכרטיס מסך היות שסביר להניח שאצטרך להחליף אותו בשנתיים הקרובות (לא משנה גם אם הוא תומך בדיירקט 10 - הבנתי שהכרטיסים של היום לא שווים לעתיד), לכן, אני לא מעוניין להשקיע יותר מידי, אבל, אני רוצה כרטיס טוב שישרת אותי נאמנה (וגם, דרך אגב, שיקום לתינוק שלי באמצע הלילה במקומי ויחליף לו). אני לא מעוניין להשקיע יותר מ-1000 ש"ח בכרטיס. אציין רק שלא משנה לי, כרגע, אם הוא תומך בדיירקט 10 או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...