מכירת ZVP עבור D2, שווה? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירת ZVP עבור D2, שווה?

david_borohov

Recommended Posts

חג שמח לכל החברים פה....

בשבועות הקרובים אמור להגיע אליי מארה"ב נגן ZVP 2GB חדש באריזה, עד היום דיי התלהבתי ממנו.

אך, לפני כמה ימים ראיתי אצל חבר שלי את הנגן (החדש?) של iAudio ה-D2, ותאמ'ת שהוא נראה מצויין (מסך מעולה) ושקלתי להחליף את הנגן שלי בזה.

רציתי לשאול קודם כל אז הדבר בכלל כדאי, מה ההבדלים בין הנגנים (הרי עדיין לא ראיתי את ה-ZVP).

דבר שני, במקרה ואני אחליט להחליף, מה המחיר שאני אוכל להשיג על ZVP 2GB חדש באריזה פה בארץ? ראיתי שבנועה הוא עולה כ-900 ש"ח.

דבר שלישי (ואחרון!), לאחר ההגעה המיוחלת של הנגן (אם אני אחליף או לא) רציתי לקנות איכותיות לנגן (עד 200 ש"ח).

אוזניות קטנות לאוזן (אוזניות כפתור ?!) ולא מאסיביות. אפשר המלצות..?

בכל מקרה אני מודה לכולכם על העזרה מראש, מקווה שלא תשתגעו מכל השאלות ::) ....תודה, וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל ZVP יש יתרון מבחינת איכות סאונד, Line in, גודל, ונוחות ממשק.

ל D2 יש את כל שאר היתרונות האפשריים-

וידאו טוב בהרבה, הרחבה, מסך מגע, זמן סוללה, איכות וגודל המסך, מליון ורבע פיצ'רים נוספים, אפילו OTG, ובקיצור-

אם אתה מעוניין לראות על המכשיר, תחליף ל D2. הוידאו ב ZVP חמוד, אבל מוציא עיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, הדברים שמעניינים אותי ביותר זה האיכות סאונד והממשק (אני מניח שאחרי כמה זמן נמאס מכל הפיצ'רים).

האיכות סאונד של ה-D2 היא דיי מרשימה (עם אוזניות של סנהייזר), והממשק נראה לי בסדר.

עדיין לא שמעתי ותפעלתי את ה-ZVP, לך יש ZV לא?

איך הממשק ואיכות הסאונד?

ומה בקשר לשאלותיי האחרות, יש לך המלצות?

נ.ב - מה זה OTG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

USB OTG זו האפשרות להעביר קבצים ממכשירים אחרים (מצלמות, נגנים אחרים) בלי הצורך במחשב.

הסאונד של ה D2 מצוין, והממשק שלו גם חביב, אבל לדעתי של ה ZVP טוב יותר. ממשק זה עניין של טעם אישי.

לגבי "יימאס", אני לא רואה דרך שבה וידאו יכול להימאס, האמת.

לגבי - אתה מוזמן להעיף מבט על סנהייזר mx70 או קריאטיב EP880.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאני ממש אשתמש בוידאו, הסיבה היחידה שלקחתי את הPlus היא הרדיו והמחיר המצחיק בעת הקנייה (100 דולר).

הוידאו בנגנים האלה הוא לא אידיאלי בכלל, לא שזה משנה, כאמור אני לא אשתמש בוידאו בכלל.

נ.ב- אמרת שלZVP יש יתרון מבחינת גודל, ראיתי את ה-d2 והוא ממש קטן, אני לא מאמין שה ZVP קטן ממנו, איך זה אפשרי?

אגב, בקשר לאוזניות שהמלצת עליהן, הקריאייטיב דיי יקרות בשבילי.

אז כבר רציתי לדעת איך האוזניות שמגיעות עם הנגן, הן טובות?

יש סיבה להחליף אותן בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה EP480 שמגיעות עם הנגן חביבות פלוס. לא צריך להחליף כל כך מהר.

ה D2 ממש קטן? ממש לא S: חכה שיגיע הZVP.

ומה רע בוידאו ב D2? מסך 2.5" והוידאו מתנגן ב 30FPS

אפשר בכיף לראות ככה סדרות כמו פאמילי גאי וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור, אני לא הולך להשתמש בוידאו, זה לא ממש מעניין אותי.

נדמה לי שאני אשאר עם ה ZVP, אחרי הכל השגתי אותו במחיר מציאה ולפי מה שהבנתי ממך, הוא עדיף על ה D2 בסאונד ובממשק.

נקווה שאהנה ממנו, מבטיח ביקורת ברגע שאקבל אותו.

תודה רבה לך על כל העזרה, חג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בכלל לא מעניין אותך, על מה יש לדבר? תשאר עם הזן מהסיבה הפשוטה שמבחינת אודיו הוא לא נופל מה- D2 והשגת אותו במחיר מעולה...

אול אראונד ובכל הנוגע לוידאו אין ספק שה- D2 לוקח BY FAR... בכלל, עדכון הקושחה הקרב ובא (3.40) הולך להביא גלילה כמו של , תמיכה ב SDHC, תמיכה ב- ID3 ועוד כל מיני שטויות שיהפכו תמכשיר הזה לפצצה אפילו יותר פצצתית ממה שהוא כרגע. ;)

פיקה, אני מופתע (לטובה)! הייתי משוכנע שתקטול את ה- D2 ותהלל את הזן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אהלל מכשיר רק כי יש לי אותו X:

ה D2 הוא לא פחות מסיפור הצלחה.

רק דבר אחד- "הוא לא נופל מה D2 באיכות השמע"

להפך, ה D2 נופל ממנו. בקצת, אבל עדיין. למרות שהוא מפצה על כך באינסוף פיצ'רים X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל ZVP יש יתרון מבחינת איכות סאונד, Line in, גודל, ונוחות ממשק.

ל D2 יש את כל שאר היתרונות האפשריים-

וידאו טוב בהרבה, הרחבה, מסך מגע, זמן סוללה, איכות וגודל המסך, מליון ורבע פיצ'רים נוספים, אפילו OTG, ובקיצור-

אם אתה מעוניין לראות וידאו על המכשיר, תחליף ל D2. הוידאו ב ZVP חמוד, אבל מוציא עיניים.

לפי מה שזכור לי, אין ל D2 את ה OTG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד- "הוא לא נופל מה D2 באיכות השמע"

להפך, ה D2 נופל ממנו. בקצת, אבל עדיין. למרות שהוא מפצה על כך באינסוף פיצ'רים X_X

בדיוק, אם ה- D2 נופל בקצת מהזן זה אומר שהזן לא נופל מה- D2 :)

לא ניסיתי לכתוב לאיזה מכשיר איכות טובה יותר, רק אמרתי שבטוח שהזן לא גרוע יותר וזו סיבה להשאר איתו.

ואני גאה בך.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...