הצעה שקיבלתי למחשב ב- 3.5-4 אלף שקל - מה אתם אומרים?? (עדכון עמוד 5) - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה שקיבלתי למחשב ב- 3.5-4 אלף שקל - מה אתם אומרים?? (עדכון עמוד 5)

nadav_86

Recommended Posts

את המפרט אני לא משנה, לקח לי הרבה זמן עד שבחרתי בדיוק מה שאני רוצה, ונראה לי שבניתי מחשב דיי טוב בתקציב שאני רוצה 3.5-4 אלף שקל.

אתה יכול להיות עקשן או שאתה יכול להקשיב למה שאחרים אומרים לך.. לשימושים שלך ובכלל המפרט שלך שם דפוק לגמרי- הוא לא מאוזן ואתה יכול להשיג בהרבה פחות ב-iqpc שהיא חנות מעולה.. עכשייו, אתה רוצה לראות את המפרט שאני יכול לבנות לך או שאתה סגור על שלך(שהוא די מעפן)? :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול להיות עקשן או שאתה יכול להקשיב למה שאחרים אומרים לך.. לשימושים שלך ובכלל המפרט שלך שם דפוק לגמרי- הוא לא מאוזן ואתה יכול להשיג בהרבה פחות ב-iqpc שהיא חנות מעולה.. עכשייו, אתה רוצה לראות את המפרט שאני יכול לבנות לך או שאתה סגור על שלך(שהוא די מעפן)? :-*

סבבה תבנה, אבל דבר אחד חשוב שלא יהיה של חברת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה פה.. למה כל כך חשוב לך שיהיה c2d כשה4600 עוקף את ה6300 של אינטל והוא ב400 שקל פחות מבצע!!!!

כי אני לא מאמין במעבדים של , ולמרות שאתה צודק במאה אחוזים אני מעדיף את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני לא מאמין במעבדים של , ולמרות שאתה צודק במאה אחוזים אני מעדיף את אינטל.

אתה יכול לפרט למה אתה לא מאמין במעבדים של AMD?

אתה מודע לזה שלוח AM2 למעבדי יאפשר לך לשדרג לדור הבא K10, איזה מסלול שידרוג יהיה לך בעוד שנה מאינטל, במיוחד שהם כבר חשפו צ'יפסטים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לפרט למה אתה לא מאמין במעבדים של AMD?

אתה מודע לזה שלוח AM2 למעבדי יאפשר לך לשדרג לדור הבא K10, איזה מסלול שידרוג יהיה לך בעוד שנה מאינטל, במיוחד שהם כבר חשפו צ'יפסטים חדשים.

המחשב הזה הולך להיות לכמה שנים רבות וטובות, אני לא מתכוון לשנות אותו שוב ולכן אני משקיע בו כרגע.

שוב תבין, המחשב הוא לאינטרנט, הורדות וסרטים בלבד.

יש רק מטרה אחת שאני רוצה שיעמוד בה המחשב החדש, בעתיד (עוד חצי שנה-שנה) כשאני יתקין את ה-"ויסטה" החדש, אני רוצה שהוא יעבוד טוב.

ומה שבניתי אמור לספק את הסחורה, לא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הזה הולך להיות לכמה שנים רבות וטובות, אני לא מתכוון לשנות אותו שוב ולכן אני משקיע בו כרגע.

שוב תבין, המחשב הוא לאינטרנט, הורדות וסרטים בלבד.

יש רק מטרה אחת שאני רוצה שיעמוד בה המחשב החדש, בעתיד (עוד חצי שנה-שנה) כשאני יתקין את ה-"ויסטה" החדש, אני רוצה שהוא יעבוד טוב.

ומה שבניתי אמור לספק את הסחורה, לא??

זה מאוד פשוט, אם אתה לא מתכוון להשקיע על שידרוגים בעתיד ואתה רוצה עכשיו את הכי טוב, אז תקנה את המעבד הכי מהיר בשוק היום.

אבל... למטרה שלך ה-4600 X2 של AMD יעשה את העבודה, בנוסף תקבל ביצועים של E6300 בסטוק בפחות כסף! 661 ש"ח.

http://techreport.com/reviews/2006q3/e6300-vs-sff/index.x?pg=10

מעבדי עובדים מצוין עם 64X, אתה יכול להיות שקט. ואם בעוד שנתיים תרצה שידרוג, קיימת עבורך האופציה לעבור ל-K10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לך מעבד חזק יותר בפחות כסף! מה זאת אומרת אני לא מאמין במעבדים של ? אסור לך בתור לקוח להיות מקובע, זה הכי גרוע שאפשר.

ב400 ש"ח שתחסוך תוכל לשים עוד או לשדרג ל7600GT !

גם תקבל מעבד חזק יותר (X2 4600) וגם כ. מסך חזק יותר (או כל דבר שתחפוץ בו ב400 ש"ח הבדל בין המעבדים) !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את Xvertigo

להיות מקובע זה הטעות הכי חמורה שאפשר לעשות בשוק כולכך דינמי כמו שוק המחשבים

ואל תישכח שAMD זו לא סתם חברה הם היו בראש בערך שלוש שנים מתחילת תקופת הk8 עד יציאת הcor2due

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטגורית מוצר שם מוצר מחיר

מעבד : 64 4600+ X2 DUAL SOCKET AM2 65W - 2.4GHz 1MB CACHE - ADO4600CUBOX - BOX ¤ 661

זיכרון : TWINMOS 2048MB (1024X2) 667MHz CL5 ¤ 760

לוח אם : GA-M55SLI-S4 ¤ 516

מארז : COMPUCASE CI-6919B-NPS ATX SUPER MIDI TOWER CASE w/o ¤ 279

סה"כ כל המוצרים (כולל מע"מ) : ¤ 2216

לא לקחתי בחשבון ספק-כוח, כי לא כתבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לך מעבד חזק יותר בפחות כסף! מה זאת אומרת אני לא מאמין במעבדים של ? אסור לך בתור לקוח להיות מקובע, זה הכי גרוע שאפשר.

ב400 ש"ח שתחסוך תוכל לשים עוד או לשדרג ל7600GT !

גם תקבל מעבד חזק יותר (X2 4600) וגם כ. מסך חזק יותר (או כל דבר שתחפוץ בו ב400 ש"ח הבדל בין המעבדים) !

מחזק, הפרשי המחירים ממש לא שווים את זה, עדיף לך לשים את הכסף בדברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...