Creative zen vision M, סוללה חלשה עד כדי כך ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Creative zen vision M, סוללה חלשה עד כדי כך ?

KoM

Recommended Posts

כרגע יש לי את הנגן המצוין בכותרת, הטענתי אותו דרך עד למלא, ושמתי אותו לבדיקת סוללה, שמתי PLAY LIST מתקייה אחת שינגן ברצף, הוא בקושי מצליח להגיע לי ל-11 שעות נגינה, ואני אומר שאני לא נוגע במכשיר על ווליום 17, ברגע שאני משחק אותי יותר הוא יורד מ-10 שעות ואפילו למטה...

שמתי לב שכמעט כל שיר שהוא טוען ההארדיסק עובד (כאילו אין באפר מידע), למישהו יש את הבעייה או יכול לעזור בתיקון ?

אני חייב לציין גם שתוספת הבאס כשהיא מופעלת נשמעת זוועות, והבאס נשקע צורמני ונוראי בכל או ...

עידכון, האם כדי להגיע לזמן הסוללה הנקוב יש צורך בכיבוי ה-LCD ? (העברה למצב HOLD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העניין של זמן ניגון זה חרטא תאמינו לי....

אין שום נגן שמגיע לזמן שהחברה נתנה לו!

וה-zvm בהחלט נותן בסביבות 11 שעות ניגון וגם הרבה תלוי במסך שלו שצורך הרבה ......

הכל עדיף על האייפוד בכל אופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כמה איי פוד דור אחרון נותן ?

אגב, ראיתי ויש לי אופציה להחליף לארקוס 404, ראיתי שזמן הסוללה שלו נמוך אפילו יותר כ-12 שעות, השאלה היא שוב אם זה זמן תיאורטי מדיי...

וזה לא נכון יש מספיק נגנים שמציעים זמני ניגון מכובדים מאד אשר אפילו עוקפים את המוצהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום נגן שמגיע לזמן סוללה שהחברה נתנה לו!

וה-zvm בהחלט נותן בסביבות 11 שעות ניגון וגם הרבה תלוי במסך שלו שצורך הרבה סוללה......

אל תדבר סתם.

Creative V ו V plus

זמן מוצהר: 15 שעות

זמן מעשי: כ 18-19 שעות.

נכון, לא מגיע, עוקף- ובהרבה.

Cnet הצליחו לסחוט ממנו 20 שעות, למרות שזה לא בדיוק אתר שאני סומך עליו.

גם iAudio X5 עומד ב 14 השעות שהוא אמור לעמוד בהן

iRiver H320 מנגן כמעט 16 שעות כמו שהוא אמור

ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום נגן שמגיע לזמן שהחברה נתנה לו!

וה-zvm בהחלט נותן בסביבות 11 שעות ניגון וגם הרבה תלוי במסך שלו שצורך הרבה ......

מה אתה מדבר! שמעתי על סאנסה e250

20 שעות בטיול השנתי... ורק אז ניגמרה לו הבטריה ו 90% מהזמן זה היה בווליום חצי או עד הסוף לפעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... יש שירים שזה נשמע בסדר...

חבל אגב שאי אפשר לכוון בנגן שהוא יכבה את המסך לגמרי אחרי פרק זמן של אי שימוש...

יש רק IDLE TIME שמכבה את הנגן אחרי אי שימוש וה-SLEEP שמכב את הנגן אחרי פרק זמן קבוע... אין משהו שאפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...