Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש פה אנשים שמשחקים עם ההגה ms sidewinder הפשוט בלי רטט ?

אם כן אתם מכירים דרך לקייל את הדריוור, יש לי סטייה קלה שמאלה ובמקרום שהמוכנית ניכנסת לפירפור הלך עלי. וגם בנסיעה ישרה צריך לידאוג להחזיק את ההגה טיפה ימינה שזה מציק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

התחלתי היום לשחק במשחק וקניתי בית ומכונית ועכשיו שלחו אותי למרוץ וכשאני בוא יש לי אפשרות של מולטיפלייר ושחקן יחיד אני בוחר שחקן יחיד ואז לוחץ על התחל. עכשיו לא קוראה כלום הוא לא מראה מסך טעינה כלום הוא פשוט העלים את המסך שהיה מראה לי את הכביש(ממשיך להסתובב) למה זה אני עושה משהו לא בסדר?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי טעם להשאיר את המשחק על המחשב?

פתחתי את כל המוסכים ראיתית את כל המכוניות,לא בדיוק סיימתי את כל האחוזים של המשחק

אבל מה הטעם סתאם לעשות מרוצים

כל הקטע של המשחק זה לשחק אותו ברשת,מול המחשב זה שיעמום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

התחלתי היום לשחק במשחק וקניתי בית ומכונית ועכשיו שלחו אותי למרוץ וכשאני בוא יש לי אפשרות של מולטיפלייר ושחקן יחיד אני בוחר שחקן יחיד ואז לוחץ על התחל. עכשיו לא קוראה כלום הוא לא מראה מסך טעינה כלום הוא פשוט העלים את המסך שהיה מראה לי את הכביש(ממשיך להסתובב) למה זה אני עושה משהו לא בסדר?

תודה מראש

[/quote

גם אני שאלתי על זה ולא ענו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את המשחק אני שמתי על ההגדרות הכי גבוהות התקנתי את הדרייבר הכי חדש לכרטיס מסך שלי

המפרט שלי כזה:

intel e6300 1.86ghz

512 MB

GEFORCE 8800GTS 640MB

שאני משחק המשחק מקרטע לי ועובד עם באגים ואני לא יודע מה לעשות וגם קיבלתי 52 FPS

לפעמים גם 39FPS אני מקבל ולפעמים גם 42 FPS למה זה ככה יש בעיה נראה לי תעזרו לי בבקשה ממכם מה ניתן לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי 30 FPS בכאלה משחקים זה טוב... לכרטיס מסך שלך אולי לא, אבל זה רץ טוב ככה... זה לא קאונטר סטרייק...

בכל מקרה, הפעלת HDR? אני לא יודע אם זה קשור אבל יכול להיות שיש באג, וצריך לכבות/להדליק אותו.

נ.ב

למה 512 בכזה מחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...