Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק הוא ממוצע כלשהו של סימולטור וארקייד ..

יש כאן עולם עצום והשליטה על הרכב עובדת פחות או יותר על עקרונות נהיגה אמיתיים (העברות משקל בין הגלגלים - בלימה האצה והיגוי ייתר ותת היגוי) כמו כן המהירות של הרכבים תואמת בדיוק, לפחות ברמת המספרים, למכונית האמיתית הקיימת במציאות, לכן המשחק קרוב יותר לסימולטור מארקייד..

ב NFS , נניח CARBON , מגיעים למהירויות לא הגיוניות ולקחים סיבובים במהירות עוד יותר לא הגיונית עוצרים מ 300 ל 0 בערך ב 50 מטר לכן המשחק הוא ארקייד נטו ואין לו שום קשר לנהיגה אמיתית..

חבר'ה, שיא אישי חדש. 430 KMH עם ה KOENIGSEGG

לא ממש מציאותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר המלצה למכונית קלאס C טובה? קניתי את הקורבט במצויינת בעמוד 38, אבל משום מה אחרי שדרוגים היא נראית לי חלשה מדי.... אפשר המלצה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר המלצה למכונית קלאס C טובה? קניתי את הקורבט במצויינת בעמוד 38, אבל משום מה אחרי שדרוגים היא נראית לי חלשה מדי.... אפשר המלצה אחרת?

גלארדו C ממש אחלה, כנל TVR הקופה משופרת לדרגה 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק קניתי מכונית ובית נסעתי וכניתי מכונית ניכנסתי לתחרות לחצתי סינגייל פלייר ואז כלום לא קרה מה אפשר לעשות תסבירו לי מה עושים בהתלה.תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזרו לי דחוףף בבקשה!!!

אני נכנס למשחק וזה ישר הולך להתחברות לשרת וזה לא מצליח להתחבר!!!

אז איך אני מסדר שיתחבר או משחק לבד?

עריכה:

לא משנה הסתדרתי xD

ומחקתי תמשחק הוא לא זז איזה דיליי אני לוחץ על כפתור שם סטןפר רק אחרי 3 דקות ממשיך ושאני נוסע עם המכונית זה כמו הסרטים של פעם בתמונות כל 20 שניות תמונה xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^בלי בעיה...

אני עם 7600GT לAGP מריץ על הגדרות הכי גבוהות ברזולוציה של 1024*768...

אהה תודה :xyxthumbs:

הוא עובד לך חלק? אתה יודע אולי כמה FPS? כי אני מתכנן לקנות את הכרטיס הזה, רוב הסיכויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...