Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

איך בורחים מהמשטרה ??? :bash: :bash: :bash:

ללא ספק אחד הדברי םהמעצבנים שיש במשחק זה המשטרה..

בורחים על ידי כך שנוסעים מהר (עדיף לא יותר מידי מהר..) ומתרחקים כמה שיותר מהניידות (יש מד כזה למעלה..) כשתוך כדי לא פוגעים בשום אחר בכביש..

להתחמק מהרמה הראשונה זה די קל בדרך כלל אבל הרמה השלישית, כשכבר יש מחסומים, נעשית ממש קשה ולוקח המון זמן להתחמק וצריך לא מעט מזל כדי לא להתפס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1) איך המשחק יעבוד אצלי ?

2) ואיך המשחק יעבוד אצלי עם 8600GTS ? (כמו 1950PRO)

3) המעבד יגביל בצורה משמעותית ?

ועוד לא הבנתי אם המשחק הזה הוא ארקייד או סימולטור כי לפי התמונות הוא ניראה סימולטר

אבל אמרו לי שאפשר לשחק בקלות עם החצים וקל לנהוג,אז... אפשר תשובות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. להערכתי לא משהו, אבל תנסה ותבדוק בעצמך.

2. אמור להיות שיפור עצום והמשחק אמור לעבוד מעולה (לפחות בהגדרות בינוניות+).

3. המשחק יודע לנצל מעבדי דואל אבל זה לא אומר שהמעבד שלך יגרום להאטה משמעותית, סך הכל המפרט שלך בסדר גמור למשחק, תתמקד בכ.מסך חזק ויהיה טוב (:

בקשר לארקייד או סימולציה אין לי מושג למה אתה מתכוון, זה סך הכל משחק מרוצים עם המון אפשרויות ושדרוגים, תשחק איך שנוח לך, מקלדת, גיימפד או הגה זה לא משנה, בכל מקרה ג'ויסטיק לא נראה לי כמו אופציה אפשרית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארקייד זה סתם לכיף כזה יענטו שלא ממש צריך ליהיות מומחה כדאי לשחק, כמו NFS וסימלטור זה יותר על מיומנות נהיגה כמו Colin McRae .

תודה על התשובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מוסך ל-aston martin? קניתי את ה-V8 להמלצת RTR, כי רציתי לשדרגה, אך גיליתי שאין מוסך... איזה באסה....

יש אותו קלאס D אחר שאפשר לשדרג והוא טוב?

יש לי אסטון מרטין רמה D ושדרגתי אותה במוסך שלהם אני יחפש יותר מאוחר בשבילך איפה זה נמצא אני לא בבית פשוט

שאלות, במשימות שצריך להעביר רכבים הסכום הוא תמיד יהיה תשעים אלף דולר שאני אקבל כל משימה? או שיש משימות בהמשך שהסכום שאני אקבל יהיה גבוהה יותר?

אני לא מבין למה אבל יש לי מן לאגים קטנים כאלה בזמן המשחק וזה מעצבן נורא! יכול להיות שזה קשור למפרט שלי? יש מישהו עם P4 פה שיש לו תקיעות קטנות כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מוסך ל-aston martin? קניתי את ה-V8 להמלצת RTR, כי רציתי לשדרגה, אך גיליתי שאין מוסך... איזה באסה....

יש אותו קלאס D אחר שאפשר לשדרג והוא טוב?

בטח שיש..

פירסמתי מיקום שלו קודם.. נידמה לי שזה 8H (הגבוה מבינהם) במפה.

navk2, המישחק אוהב מאוד כפולי ליבה וזה דיי משמעותי.. 8600GTS אמור להיות חזק מהכרטיס שלי אני מריץ תמישחק מעולה על 12X10 AAX4 והגברות גבוהות ללא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארקייד זה סתם לכיף כזה יענטו שלא ממש צריך ליהיות מומחה כדאי לשחק, כמו NFS וסימלטור זה יותר על מיומנות נהיגה כמו Colin McRae .

תודה על התשובה !

לפי דעתי המשחק ארקיידי למדי, יש סוג של דילאי מהרגע שאתה לוחץ על מקש כדי לפנות עד שרכב מגיב אבל זה לא רציני ומתרגלים אבל בגדול הוא ארקיידי [בהשוואה לקולין וGTR2]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש..

פירסמתי מיקום שלו קודם.. נידמה לי שזה 8H (הגבוה מבינהם) במפה.

מזאת אומרת 8H? אתה יכול לתת תמונה? פשוט אני רואה מוסכים רק בחלק התחתון של המפה, משהו כמו 4....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

כמו כן התקנתי את המשחק..גרסא 1.45 אם אני לא טועה..זה מה שהיה בדיסק..וכשאני מגיע עם האוודי לנקודת התחרות ה1 הוא נותן לי SINGLE RACE או ONLINE וכשאני בוחר להתחרות בSUNGLE על כסף הוא פשוט עושה לי CONFIRM ומתחילה המצלמה להסתובב על עצמה..המשחק לא נתקע או משהו פשוט רואים את הרחוב ומכוניות עוברות ואת הרכב שבחרתי הכול והוא פשוט מסתובב בעד עצמו..יש פתרון כי נראה לי משחק ממש ממש כיפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הוא ממוצע כלשהו של סימולטור וארקייד ..

יש כאן עולם עצום והשליטה על הרכב עובדת פחות או יותר על עקרונות נהיגה אמיתיים (העברות משקל בין הגלגלים - בלימה האצה והיגוי ייתר ותת היגוי) כמו כן המהירות של הרכבים תואמת בדיוק, לפחות ברמת המספרים, למכונית האמיתית הקיימת במציאות, לכן המשחק קרוב יותר לסימולטור מארקייד..

ב NFS , נניח CARBON , מגיעים למהירויות לא הגיוניות ולקחים סיבובים במהירות עוד יותר לא הגיונית עוצרים מ 300 ל 0 בערך ב 50 מטר לכן המשחק הוא ארקייד נטו ואין לו שום קשר לנהיגה אמיתית..

לגבי השאלה על ההעברות - המשימה עם הסכום הכי גבוה במשחק היא 99,999$ . ואל תשכח שאם עוברים כל משימה כזאת ללא פגיעות בכלל מקבלים בונוס לא קטן של איזה 45,000$ (או משהו קרוב.. לא זוכר כבר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת 8H? אתה יכול לתת תמונה? פשוט אני רואה מוסכים רק בחלק התחתון של המפה, משהו כמו 4....

תודה

פירסמו מפה קודם תחפש אותה..

בריבוע H8 יש שני מוסכים העליון מבינהם הוא לאוסטין.

אתה פשוט לא מצאתה את כל המוסכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לתת לי תצלום מסך משלך או את העמוד שהייתה המפה... כי בכל זאת התרד 44 עמודים....

בכל מקרה תודה

עריכה: כשאמרת מפות התכוונת לאלה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=242421.250

?

כי אם כן, אני לא רואה חלוקה של המפה... H8?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...