Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב הלחלטתי להתקין נראה אם יבוד בכלל xD

;D

אם המפרט הוא זה שיש לך בצד, אז תוותר על הרעיון שיעבוד לך באופן נורמלי.

אני עם 5700le+OC מגרד בקושי את ה6fps על low...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שרוצה להוויח הרבה כסף בקלות - אם הגעתם לשלב ה EXPERT יש מרוץ שנקרא THE CUTTING TOP (או משהו דומה..אני אתקן מקסימום אחר כך..) שדורש CLASS A . המירוץ די קל למי שמסתדר עם נסיעה בהרים במהירות יחסית נמוכה עם המון סיבובים חדים ביותר.. אבל כמו שאמרתי, הוא לא קשה במיוחד ואורך משהו כמו 3-4 דקות.. הרווח ? = 100,000$ .. עדיף מהמירוץ המייגע של המיליון..

נ.ב- נו מישהו אולי יכול לפרסם תמונה ששוברת את השיא שלי ?? אני מת לראות איזה 430+ על השעון !! ניסיתי עם כל המכוניות ולא עברתי את ה 428 קמ"ש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מרוץ כדאי יותר בדרגת צמפיון...

50K בדקה וגם מהנה מאוד.

פתוח לכל .. מרוץ עם המון סיבובי S ככה שמומלץ עם היגוי זריז אחיזה גבוה ומהירות סבירה.. ניסיתי עשרות מכוניות שם והיה הכי כיף/מהיר עם מרציאלגו ואחריה עם אחותה הקטנה.. אחרי שתיהן ה אוסטין V8.

מכוניות הנעה אחורית חזקות קוניגזג,זונדה ודומיהן.. יעופו שם, לא מתאים.

הוא נימצאה בריבועים D/E 2/3 (כאילו טווח של 4 מישבצות ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ווארז...

אני לא יכול להיכנס למשחק! מה יקרה כבר אם תעזרו לי רגע!!!

מי שרוצה לעזור לי בפרטי בכיף בפרטי מותר xD

אתה רוצה לחטוף אזהרה?!

אסור לדבר על זה כאן! אתה אמור לכבד את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שרוצה להוויח הרבה כסף בקלות - אם הגעתם לשלב ה EXPERT יש מרוץ שנקרא THE CUTTING TOP (או משהו דומה..אני אתקן מקסימום אחר כך..) שדורש CLASS A . המירוץ די קל למי שמסתדר עם נסיעה בהרים במהירות יחסית נמוכה עם המון סיבובים חדים ביותר.. אבל כמו שאמרתי, הוא לא קשה במיוחד ואורך משהו כמו 3-4 דקות.. הרווח ? = 100,000$ .. עדיף מהמירוץ המייגע של המיליון..

נ.ב- נו מישהו אולי יכול לפרסם תמונה ששוברת את השיא שלי ?? אני מת לראות איזה 430+ על השעון !! ניסיתי עם כל המכוניות ולא עברתי את ה 428 קמ"ש..

המרוץ הכי משתלם זה המרוץ שצריך להגיע ל170MPH

15 שניות ויש לך 15K

בכמה דקות עשיתי 600K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אולי 15 שניות אבל הוא סתמי וזה משעמם אחרי כמה פעמים.. וזה רק 15K..

וכל הזמן הזה של הספירה מחדש.. סתם מציק.

הכי כדאי זה מה שהמלצתי עליו קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו, אין RUF ו LEXUS במשחק.. אולי יוסיפו אותם בעתיד דרך הורדה.. לא ידוע עדיין..

ומשפרים מכוניות בכל מיני מקומות, זה תלוי ברכב שאתה רוצה לשנות.. חפש על המפה מקומות עם סימן כזה של מפתח פתוח 12מ"מ ..ותבדוק שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא עשה את המירוץ למיליון ?? (the millioners challange או משהו כזה ) ?

זה הדבר הכי קשה שעשיתי במשחק הזה.

זה בדיוק 200KM (פאק!) וזה על זמן אבל ה CATCH פה הוא שגם המשטרה וגם התנועה מופעלים. !!

מקום ראשון זה 60 דקות מקסימום.

אני עשיתי את זה עם ה קוניגסאג (אין לי מושג איך רושמים את זה באנגלית) ב 57 דקות :) קיבלתי מיליון :)

זה נמצא בחוף השמאלי בערך שני שלישים כלפי מעלה. יש שמה עיר קטנה אבל הרוב שמה זה מדברי.

בכל מקרה, מקום ראשון אצלי ב TYPE A זה כמובן הקוניגסאג שלי. היא ממש טובה. לא אהבתי את הפרארי אנזו

זה לא כזה קשה.. עשיתי את זה עם האנזו רמה 3 שלי ב45 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שיש מרוצים שדורשים שהרמה של המכונית תהיה Bm, איזה סוג מכונית זו אמורה להיות ואיפה קונים אחת?

אה ודרך אגב, מי שתפסה אותו המשטרה וקיבל קנס ענקי שלא כל כך בא לו לשלם אותו, יכול פשוט לצאת מהמשחק דרך Alt+F4 או לסגור דרך Ctrl+Alt+Delete

:smile1:

כל המירוצים, הקניות שעשיתם נשמרו חוץ מהקטע של המשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מוסך ל-aston martin? קניתי את ה-V8 להמלצת RTR, כי רציתי לשדרגה, אך גיליתי שאין מוסך... איזה באסה....

יש אותו קלאס D אחר שאפשר לשדרג והוא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...