Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

ARTYOM , אהבתי מאד את התמונה !! שמרתי אותה ..

רק קצת לא עדכני נראה לי.. מותג DAEWOO כבר מזמן נסגר ושברולט מייצרת שם עכשיו מכוניות על שמה..

לגבי ROVER-MG , עד כמה שידוע לי החברה פשטה רגל לפני כמה שנים ונכון לעכשיו לא מייצרת מכוניות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה רק אומר שאין לך חיבור למשחק ברחבי הרשת, מה בדיוק הבעיה?

תחלתי לשחק, קניתי את הרכב הראשון, את הבית הראשון ונסעתי לתחרות הראשונה וזה מה שהוא כותב לי (המסך מסתוב, יש את ההודעה הזו והמירוץ לא מתחיל למרות שבחרתי SINGLE PLAYER).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק שהבוגאטי לא משתלמת. במיוחד אם תשאל את VW. לפי הסיפורים של כתבי ו TOPGEAR, וולקסווגן מפסידה כסף על כל מכירה של מכונית..

אבל, לא ראיתי מעולם שום אזכור שהקונינגזג בכלל תוכננה במחשבה על הבוגאטי ווירון..

הם נבנו למטרות שונות לגמרי ולפי דעתי הקונינגזג היא מכונית הרבה יותר הגיונית לנהיגה מהווירון..

ואם אני לא טועה , הקונינגזג קדמה ביצור שלה לבוגאטי..

למה אין בוגטי וירון במשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיצר זרקו את ROVER לפח. גילו שהם חסרי תועלת ונפתרו מהם כמו מכלב עם קרציות שלא רוצים שיעלה על הספה..

ARTYOM , הרגת אותי עם החתימה שלך. אני רק מדמיין את הסתום שרשם את זה.. :kopfpatsch:

תגידו, מישהו כבר יודע אם מתכוונים לשחרר איזה הרחבה למשחק? כאילו עוד מכוניות וכל מיני תוספות אולי ?

כי כבר סיימתי את המשחק לפני איזה שבועיים ומאז אין לי ממש מה לעשות איתו.. כבר קניתי את כל המכוניות ושיפרתי את רובן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הרעיון במשחק זה המשחק רשת

להתחיל להתחרות נגד אנשים אמיתיים עם מסלולים ואתגרים שאנשים עושים ומעלים

בעיקרון לsp אחרי שמסיימים את הכל ופותחים את כל המכניות אין יותר מידי מה לעשות איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הרעיון במשחק זה המשחק רשת

להתחיל להתחרות נגד אנשים אמיתיים עם מסלולים ואתגרים שאנשים עושים ומעלים

בעיקרון לsp אחרי שמסיימים את הכל ופותחים את כל המכניות אין יותר מידי מה לעשות איתו

אני לא מנסה לשחק ברשת - אני רק התחלתי את המשחק ככה ששום דבר לא פתוח לי. זה בדיוק הבעייה, על ההתחלה הוא אומר לי שאי אפשר לגשת לשרתים למרות שאני במשחק SP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה. אני בתחילת המשחק, קניתי ראשון, קניתי בית ראשון, נסעתי להשתתף במירוץ הראשון שלי - אבל הוא רושם לי TDU SERVERS NOT AVAILABLE למרות שבחרתי SINGLE PLAYER. מישהו מבין מה הוא רוצה? למה המירוץ לא מתחיל? אני בכלל לא מנסה להיכנס למשחק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...