מחשב ומסך עד 12 אלך ש"ח +2500 ש"ח לרמקולים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ומסך עד 12 אלך ש"ח +2500 ש"ח לרמקולים

Frozen-Ice

Recommended Posts

P5B DLX מתאים ל-OC קיצוני ולך אין צורך בזה

לא צריך כ.קול כזה אז לא..

ה-900 מאורר הרבה יותר טוב,אני בכלל היתי מוסיף עוד קצת והיתי הולך על Stacker 810 שעדיף על שניהם

400W יספיקו

בין 22" WS לבין 20" יש הבדל אל תשכח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה- P5B Deluxe כאמור יהיה בזבוז כסף היות ואינך מתכוון לבצע OC. הלוח IB9 מצויין ויתן ללא OC ביצועים דומים ללוח של .

הכרטיס קול במפרט הורכב היות ומחירו דומה ל-XtremeMusic של , אותו אין בנועה מחשבים. כאמור, אפשר לקנותו ממקומות אחרים, או לנסות ולבדוק עם נועה אם הם יכולים להזמין אותו בשבילך.

לגבי המארז, עניין של טעם.

הכוננים במפרט לא חייבים לעבוד במערך Raid. מה שאתה צריך לשימושים שציינת זה הרבה מקום ולכן יש במפרט 500GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לקנות מראש 2 כוננים עדיף לקנות אחד (ועדיף של 320GB) ואז כשהמקום עליו ייגמר לקנות עוד אחד (ולנצל את העובדה שבינתיים המחיר לג'יגה יורד)

לדעתי גם ה-E6600 מיותר, סתם בזבוז כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtract

אתה נראה כבנאדם שמבין בתחום הזה

אז האם אתה יכול בבקשה לבנות לי מפרט (מנועה כי אין חנות אחרת טוב בצפון) אבל בבקשה אם אתה יכול פשוט לכתוב ליד כל פריט למה בחרתב בפריט הזה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך,המפרט ש-JC בנה לך מעולה והיתי בונה משהו דומה מאוד.

אפשר פה ושם לשנות דברים כמו ש-MCFly ציין אפשר לרדת במעבד כי בעצם אין שום צורך במעבד כזה חזק.

אפשר לקחת HD בגודל של 160/250/320 לפי הצורך שלך והצורך שלך בלבד

והיתי ממליץ לקחת Stacker 810 בתור מארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט של JC_Denton מצויין ואני מרוצה ממנו אבל יש לי כמה שאלות ובקשות:

1. הלוח אם של IB9 INTEL 965P מספיק טוב בשביל המחשב הזה ? ראיתי איזה לוח של GIGABYTE באותו מחיר ממפרט אחר שהציעו אולי הוא יותר טוב מזה של הסבר בקשה?

2. האם יש כרטיס קול בנועה מחשבים יותר טוב מה M-AUDIO REVOLUTION 7.1 בגלל שכרטיס זה לא טוב במשחקים ובסרטים ואני מחפש כרטיס שיהיה טוב (לא הכי טוב) במוזיקה ומשחקים ולא חשוב אם הוא יעלה קצת יותר?

3. ושוב מבחינת המארז הAntec Nine Hundred פשוט מגעיל ואני מחפש מארז יפה שמקרר טוב ומאוד שקט? עזרה פה (בגלל זה הצעתי את ה 3D AORURA אבל לא יודע למה לא הצעתם אותו אתם :nixweiss: הסבר בבקשה

4. רק מתוך סקרנות למה בחרתם ב COOLING Freezer 7 Pro ולא ב TUNIQ TOWER בתור למעבד ?

5. האם המסך 2007WFP איכותי ? האם יש לו "מריחות" בזמן משחקים או בצפייה בסרטים ?

בבקשה לענות על השאלות כולם לפי מספר ;D

תודה תודה לכולם (כן אני נודניק ואין מה לעשות ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...

1. אתה לא עושה OC וזה לא ישנה לך. אפילו אפשר להסתפק בלוח עם צ'יפסט 945.

2. לא יודע... לא ממש מבין בכרטיסי קול.

3. כבר אמרו לך... STACKER 810

4. אתה לא מתכנן OC וגם הקירור הזה יעשה את העבודה. (גם הקירור סטוק יספיק, אבל הוא אולי טיפה רועש יותר)

5. המסך מאוד מאוד איכותי. ואל תידאג, אין לו מריחות. מסך פשוט מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...

1. אתה לא עושה OC וזה לא ישנה לך. אפילו אפשר להסתפק בלוח עם צ'יפסט 945.

2. לא יודע... לא ממש מבין בכרטיסי קול.

3. כבר אמרו לך... STACKER 810

4. אתה לא מתכנן OC וגם הקירור הזה יעשה את העבודה. (גם הקירור סטוק יספיק, אבל הוא אולי טיפה רועש יותר)

5. המסך מאוד מאוד איכותי. ואל תידאג, אין לו מריחות. מסך פשוט מעולה.

תודה על התשובות שלך עזרתה לי קצת

מחפש מישהו שיענה לי על שאלה מספר 2 ו3

הבנתי שהSTACKER הכי טוב אבל השאלה שלי הייתה מה לא טוב ב 3D AURORA ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא רע.. סה"כ מארז מעולה ואפשר ללכת עליו בשקט.

בנוגע לכרטיס קול - כרגע בנועה יש רק גרסאות מסורסות של ה-Creative XtremeMusic. נסה לברר איתם אם הם יכולים להזמין לך את ה-XtremeMusic המקורי, שכאמור נמצא בחנויות אחרות

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=372481

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא רע.. סה"כ מארז מעולה ואפשר ללכת עליו בשקט.

בנוגע לכרטיס קול - כרגע בנועה יש רק גרסאות מסורסות של ה-Creative XtremeMusic. נסה לברר איתם אם הם יכולים להזמין לך את ה-XtremeMusic המקורי, שכאמור נמצא בחנויות אחרות

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=372481

1. אז אתה אומר שאני יכול לקנות את ה3d aurora ואני אקבל מארז שיקרר בצורה טובה ויעילה וגם מארז שיהיה שקט??

2. במקרה שאין לנועה (והם לא יכולים להביא) את ה XtremeMusic איזה כרטיס קול אחר לקנות(לא חשוב אם יעלה קצת יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט כן לגבי האורורה

אתה יכול בבקשה להשוות את ה 3D AURORA ל STACKER ??(מבחינת רעש וקירור)

2. במקרה שאין לנועה (והם לא יכולים להביא) את ה XtremeMusic איזה כרטיס קול אחר לקנות(לא חשוב אם יעלה קצת יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לצטט אותי או כל אחד אחר שנמצא ישירות מעלייך - זה מיותר

ה-Stacker מאורר בצורה טובה הרבה יותר,ביננו? אני לא חושב שיש לך צורך ממשי בו ואתה יכול לחסוך ולקחת אורורה 570

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אז אני הולך על ה GB AURORA 570 (החדש)

עכשו הכל מוכן במפרט

רק נותר דבר אחד שהוא הכרטיס קול. איזה אחד לקנות אפילו אם אני אשלם קצת יותר ? (במידה ואין את ה MUSIC ב "נועה מחשבים")

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...