מפרט עד 10 אלף שקל. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עד 10 אלף שקל.

Lmagus

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מעבדים שייצרו אותם בשבועות מסויימים של השנה, ויש להם יכולות יותר/פחות טובות ממעבדים שיוצרו בשבועות אחרים.

תוכל להוכיח את דברייך?

כי מצטער לי זה נשמע בולשיט אחד גדול, הרי זה קו יצור לא?

המעבד של אתמול יהיה יותר טוב מהמעבד של מחר ושניהם אותו דגם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי דרך להוכיח לך אבל הדבר אכן נכון,יש מעבד E4300 לדוג' שעם אותה מערכת באותה תנאים יגיע ל-3.7GHZ והשני יעצר ב-3.5GHZ

אתה חושב ששיאי עולם שוברים עם מעבד שאפשר לקנות בחנות השכונתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי דרך להוכיח לך אבל הדבר אכן נכון,יש מעבד E4300 לדוג' שעם אותה מערכת באותה תנאים יגיע ל-3.7GHZ והשני יעצר ב-3.5GHZ

אתה חושב ששיאי עולם שוברים עם מעבד שאפשר לקנות בחנות השכונתית?

כל עוד הוא חדש כן, מה זה משנה מהזמנה אישית מהיבואן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא,אלו שהשיגו אותם דרך קשרים אני מניח שיש להם סטפינג טוב ושבוע יצור איכותי וכך לגבי הזכרונות וכו'

זה כמו שעל אותו פס יצור יכולים לצאת מסכים עם 2 פיקסלים מתים,כאלו בלי פיקסלים מתים וכאלו עם הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ac-Boy: שבוע ייצור, סטפינג וכו' אלה פרמטרים חשובים מאוד בעת קניית מעבד אם רוצים שהוא יגיע לאוברקלוק מכובד.

כמובן שלא מדובר בחוק קבוע, אך אם נקח לדוגמא את הE4300 ניתן לראות שמעבדים משבוע 40-41 מסוג OEM הוכחו כבעייתיים יחסית לאוברקלוק. השבוע היה בחור שבדק מעבד RETAIL משבוע ייצור 43 שגם כן התברר כיחסית מאכזב בכמה וכמה מקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני אקנה את הזה שהביאו לי במפרט.

ה20" של .

אבל אני לא מבין משהו אחד, יש לו שתי גרסאות, אחת מסך רחב ואחת מסך רגיל, יש ביניהם הבדל גדול? כי במחיר יש.

ומה זה UPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למסך רחב אמורה להיות רסולוציה טבעית גבוהה יותר (תקנו אותי אם אני טועה)

וUPS הוא מכשיר שאם יש הפסקת חשמל למשל המחשב ימשיך לעבוד לכמה דקות כדי שתוכל לכבות אותו ולשמור הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...