DELL2007WFP יש צדיק בסדום ? בעלי המסך הנ"ל - התרשמותכם &#1 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL2007WFP יש צדיק בסדום ? בעלי המסך הנ"ל - התרשמותכם &#1

GQ4U

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום,

בזמן האחרון יש יותר מידי דיבור והשוואת נתונים יבשים לגבי המסך הנ"ל. וגם לא ברור לי איזו חברה מוציאה מסכים באותו דגם עם פאנלים כל כך שונים ?!?! אבל זה לא העיניין.

אני מבקש ממישהו יש לו את המסך DELL2007WFP רוויזיה אחרונה + שירשום מה הוא חושב על המסך... וגם אם יש מצב.

אני מקווה שמישהו ירים את הכפפה.

חוץ מזה, lcdtv הוזכרו כספק - אבל באתר שלהם סכום המסך עומד על 2700 ... האם , לדעתכם, הקנייה כדאית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לפתוח עוד דיון על המסך הזה, יש מספיק :) והדגם זה 2007WFP לא WPF

בכל מקרה, אתמול מישהו מצוות sourcecode.co.il רשם קצת על המסך כולל , כך שאני מניח שזה עדיין פה בעמוד הראשון/שני, רק לחפש.

נרשם פה מספר פעמים שבביקורות בינלאומיות הוא התברג במקום שלישי באיכות כוללת לא ?

לגבי המחיר ? השאלה כדאי יחסית למה.. כפי שאמרתי, אנחנו נמצאים במקום שיודע ליצור , אבל עד שהיא מגיע ללקוח הסופי לוקח הרבה זמן ואוכלים הרבה חרא בדרך (פלאפונים, נגני , גאדטים, פעם אפילו מחשבים). בתחום ה LCD עוד לא התפתחנו כנראה מספיק כדי שיהיה מבחר נורמלי במחירים נורמלים. מכיוון שאין לו מתחרה ישיר וראוי במחיר הזה, אז קשה לענות על השאלה... מה שכן הרבה אחרים חוץ מ LCDTV אמרו שהמחיר שלהם הוא 2300 ש"ח (לא שזה משנה, כי כרגע לאף אחד אין מלאי רציני של זה כפי הנראה), אז על פי ההגיון, זה לא משתלם לקנות בחנות הזו למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תצרף את הקישור הישיר לביקורת. לא מצאתי אותה האתר.

ושוב אני עדיין מזמין אנשים שבבעלותם המסך הנ"ל לספר על המסך.

לגבי LCDTV - אני פשוט יודע שהם נחשבים אמינים. הגיוני בשבילי לקנות מחנות עם אמינות מאשר מהבאגז' של xxxx שאוטוטו יופיע

בכלבוטק בפרק "עוקץ המסכים הגדול". במילים של רפי גינת..... לא מסך ולא נעליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=241868.msg2129837#msg2129837

וכמה הודעות למטה שם.

תראה, כפי הנראה כולם מביאים את המסך הזה מאותו יבואן או מסדרה של יבואנים רשמיים (אחרת אי אפשר להסביר את המחסור בכל רחבי הארץ), לא צריך חנות XXX או לא יודע מה, יש מספיק חנויות (למשל כאלו שבזאפ) שנראות לי לא פחות אמינות (ואין להם 2 שמות שונים לחנות), אבל שכל אחד יעשה את השיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...