כמה זכרון אפשר להעמיס על הלוח P4S800D של ASUS - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זכרון אפשר להעמיס על הלוח P4S800D של ASUS

HaVoC_850

Recommended Posts

חחחח חכמולוג אתה מה

הייתי באתר לפני ששאלתי

לא באתי לעשות כאן ספאם

ויש לי אברסט

לא ידעתי שאפשר לראות שם בכמה הלוח יכול לתמוך

תפנה אותי בטאבים של התוכנה היכן אפשר למצוא את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח חכמולוג אתה מה

הייתי באתר לפני ששאלתי

לא באתי לעשות כאן ספאם

ויש לי אברסט

לא ידעתי שאפשר לראות שם בכמה הלוח יכול לתמוך

תפנה אותי בטאבים של התוכנה היכן אפשר למצוא את זה

חחחחחחחחחח אחי אני מנסה לעזור ... לא מצא חן בעינך , או שבדקת , תגיד תודה ותמשיך הלאה :)

בכל מקרה תסתכל על התמונה שצירפתי מקודם יש שם בדיוק באיזה טאב מופיע התמיכה של הלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח אחי אני מנסה לעזור ... לא מצא חן בעינך , או שבדקת , תגיד תודה ותמשיך הלאה :)

בכל מקרה תסתכל על התמונה שצירפתי מקודם יש שם בדיוק באיזה טאב מופיע התמיכה של הלוח

ברור לך שהתמונה שנתת רושמת כמה L2 המעבד עצמו תומך (ומכיוון שזה מגיע בתוך המעבד, אי אפשר לשנות את זה), וזה לא קשור למגבלה של כמה הלוח אם יכול להחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על הלוח הזה,גם לי יש אותו,ועכשיו יש לי 1GB ,שהוא בעצם 4 סטיקים של 256MB כל אחד..אני רוצה לקנות שני סטיקים של 1GB כל אחד(2GB דואל צ'אנל),והשאלה שלי היא האם החלפת הסטיקים שיש לי עכשיו בחדשים תיצור בעיה כלשהי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על הלוח הזה,גם לי יש אותו,ועכשיו יש לי 1GB ,שהוא בעצם 4 סטיקים של 256MB כל אחד..אני רוצה לקנות שני סטיקים של 1GB כל אחד(2GB דואל צ'אנל),והשאלה שלי היא האם החלפת הסטיקים שיש לי עכשיו בחדשים תיצור בעיה כלשהי?

לא. פרט לכך שלא תוכל להשתמש ב 2 סטיקים כמובן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...