משחקי פלייסטיישן 3 מול משחקי מחשב PC - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקי פלייסטיישן 3 מול משחקי מחשב PC

tzahi04

Recommended Posts

משחקי מכות וWWE.... סימולטורים... משחקי גוף ראשון במולטיפלייר (כמו אנריל 2004) אבל זה כבר סוגים שיש גם במחשב.

בגלל שבעיקר זה בגלל הNBA אני חושב שאני אחכה עוד קצת לראות אם אולי בכל זאת יוציאו משהו דומה לPC... אפילו שלחתי לחברה שמייצרת את הNBA 2K7 אימייל עם שאלה אם הם מתכוונים מתישהו גם להוציא גירסא למחשב. כבר יש להם גירסא למחשב

למשחק TOP SPIN2 (זה משחק טניס).

המשחקים שיש בקונסולות שהכי הייתי רוצה זה הWWE והNBA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אם זה מעניין אותך אני ממליץ לך לחכות להשקה הרישמית של ה360 בארץ ולעשות מנוי לLIVE

זה יהיה תחליף מצוין למחשב מבחינת עלות תועלת

אם הייתה אוהב סוגים אחרים הייתי ממליץ על הWII אבל זה לא העניין פה

והמולטיפליר של הPS3 לא בשל כרגע

ככה לך על ה360 אחרי ההשקה(אמור לצאת השנה בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקי מכות וWWE.... סימולטורים... משחקי גוף ראשון במולטיפלייר (כמו אנריל 2004) אבל זה כבר סוגים שיש גם במחשב.

בגלל שבעיקר זה בגלל הNBA אני חושב שאני אחכה עוד קצת לראות אם אולי בכל זאת יוציאו משהו דומה לPC... אפילו שלחתי לחברה שמייצרת את הNBA 2K7 אימייל עם שאלה אם הם מתכוונים מתישהו גם להוציא גירסא למחשב. כבר יש להם גירסא למחשב

למשחק TOP SPIN2 (זה משחק טניס).

המשחקים שיש בקונסולות שהכי הייתי רוצה זה הWWE והNBA.

לפי הסגנון שלך, אתה תקוע כמו רוב הגיימרים מחשב+קונסולה.

אני למשל לא יכול בלי המשחקים של המחשב, אבל מצד שני חייב לשחק גם על ה-PS2 ולהרגיש מסופק, נו... טוב בעיות של ;)

בקיצור, גם מחשב וגם קונסולה.

גיימר שמסתפק רק במחשב או בקונסולה בלבד, הוא פשוט לא גיימר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הסגנון שלך, אתה תקוע כמו רוב הגיימרים מחשב+קונסולה.

אני למשל לא יכול בלי המשחקים של המחשב, אבל מצד שני חייב לשחק גם על ה-PS2 ולהרגיש מסופק, נו... טוב בעיות של ;)

בקיצור, גם מחשב וגם קונסולה.

גיימר שמסתפק רק במחשב או בקונסולה בלבד, הוא פשוט לא גיימר!

מחזק.

גם לי יש PC+PS2, ואני נהנה משני העולמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שבשביל להנות מכל העולמות צריך הרבה כסף!

אבל בסופו של דבר למי יש זמן לשחק יותר משעה ביום!? (אני מדבר בתור בחור נשוי עם עבודה שמכור לליגת האלופות שבסוף מוצא זמן לשחק רק שעה בלילה אחרי שכולם נרדמים).

אז פינקתי את עצמי בXBOX360 ואני מוריד את המשחקים שאני אוהב ולוקח לי בערך חודש-חודשיים לסיים משחק ;D

לא צריך יותר מזה... אי אפשר יותר מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו לשחק בXBOX360 בפנאן ביום שבת ולשמוע ברקע שירים ושערים.

אשתי יודעת שאלה השעות שלי, אף אחד לא מפריע לי ;D

מסך LCD קנית להשלמת החוויה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך LCD קנית להשלמת החוויה?

זה השאיפה, אבל אני לא רוצה לקנות סתם LD ובשביל שאני אוכל לראות גם כמו בן אדם צריך להוציא הרבה כסף.

ולצערי אתמול האיקס בוקס שלי מת באופן רשמי :'( :'(

אני צריך לקפוץ לVGS ולתקן אותו או לקנות חדש.

איזה חיים קשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי הנושא

ולפי דיווחים ברשת יש הרבה "מנורות מוות אדומות" ב360 מההשקה

כניראה הקירור לא מספיק טוב או משהו

We now have a 100% Xbox 360 failure rate here at Tek Republik. Yes, every Xbox 360 I bought at launch is bricked with the 3 red flashing lights. Microsoft despite the widely reported policy of repairing hosed 360s for free that were manufactured in 2005 refuses to do so. That is pathetic. I have 4 hosed Xbox 360s sitting right here. I would gladly fix them if I could get an Xbox 360 motherboard from Foxconn. Believe me I would. Sorry, Microsoft wants to make even more money by forcing you to only be able to repair with them. I found out some interesting information though on the phone with the supervisor David.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=14951

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עכשיו צריך להתחיל לחסוך לXBOX360 חדש. אין מצב שאני מוותר על האהבה שלי למשחקים בקונסולה ביום שבת בכיף .

אם מישהו רוצה לבנות אתר אני יכול לעשות את זה תמורת תשלום סמלי 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin אתה יודע שנינטנדו מאוד נחשבת מבחינת איכות הבניה של הקונסולות שלה? ;D ;D ;D

באימא שלך קרירין, מה אתה רוצה ממני והנינטנדו שלך!?!?!?

אני דיברתי על עכשיו!??!

אני דוחף לך כל הזמן לפנים?!?!

די כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!! נשבר לי מהתגובות שלך פה בפורום!!!!!!!!!!!!!!!

אין לתגובות שלך שום קשר למציאות, שום קשר לדיונים :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...