משקאות מומלצים בפאב? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקאות מומלצים בפאב?

malcolmx9

Recommended Posts

זה רק נדמה לי או שאף אחד פה לא הזכיר את ה- 1800 . תתבישו לכם.

אחח... אם רק הייתי יכול להתענג עכשיו על איזו כוסית רזרבה הייתי מאושר, אבל גם סילבר תהיה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם זה נחמד לפעמים...

לא כמו ג'ון השחור, אבל כל משקה לזמן שלו.

אני באמת צריך לבדוק את האווז הזה, כל מי שמדבר על וודקה (שאני לרוב לא סובל) מזכיר זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתכל על כל המשקאות בבית ואני רואה שאפילו הג'וני ווקר בלק לבל שהזכרתם עלה רק 2 יורו...

איך זה יכול להיות שכל וודקה סוג ז' עולה 40 שקל?

אין מצב שג'וני עולה 2 יורו... אפילו לא הרד לייבל!

זה בטח הייה מזוייף... באופן כללי הרד אמור לעלות לא פחות מ15 יורו- וגם זה בהגזמה...

ווודקה סוג ז' עולה 25~ ש"ח (קגלוויצ', אימפיריאל...)

וודקה "נורמאלית" מתחילה מ45 ש"ח לחצי ליטר (או 0.7... לא זוכר..) שזה אבסולוט, פינלנדיה, סמירנוף...

מה... ג'ק דניאלס הוא לא מאלט?

זאת אומרת שאני חיי בטעות כבר שנים ארוכות של שתיה?

יכול להיות שזה מיוצר בתהליך דומה למאלט- אבל ג'ק עשוייה מתירס ולא חיטה כמו וויסקי אמיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שג'וני עולה 2 יורו... אפילו לא הרד לייבל!

זה בטח הייה מזוייף... באופן כללי הרד אמור לעלות לא פחות מ15 יורו- וגם זה בהגזמה...

דווקא היה דיי טוב בשביל מזוייף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה מיוצר בתהליך דומה למאלט- אבל ג'ק עשוייה מתירס ולא חיטה כמו וויסקי אמיתי...

נכון. הוא עשוי 51% תירס אבל...

ג'ק דניאלס הוא לא בורבון אלא ויסקי טנסי. כלומר, הוא מיוצר בטנסי ועובר סינון דרך פחם מעץ אדר.

בזמן שהבורבון במקום שעורה הוא מבוסס על תירס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטלה מהירה זה רק הזולות- בפארקים :P

לוודקה יש טעם מסויים- כמו לטקילה ולשאר המשקאות. יש כאלה שאוהבים, יש כאלה שלא :nixweiss:

ובאמת שוויסקי נותן "בום" חזק יותר... אלא אם אתה מתכוון לוודקה בשקל 90 שהיא יותר חומר ניקוי תעשייתי ולא משקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני קצת "חורג" מהדיון שלכם ... אבל גם ברבר זאת בירה לא רעה בכלל :) 7 ומשהו אחוז וגם טעימה (זה בירה עם דבש) .

ואם כבר הזמנתם גינס רק מהחבית שלא תעיזו להזמין מבקבוק...(ובכלל כל בירה עדיפה מהחבית).

קצת כבוד לבירה הישראלית גולדסטאר - בהחלט בירה מעולה !!!

ומי שקצת היה במזרח אז יש את BEER LAO (בלאוס) ויש בסין אני מאמין שרוב המטיילים לא מכירים אבל יש שם בירה שנקראת LIQ משהו כזה .. בירה מעולה! (והכי מצחיק זה עולה יותר זול מבקבוק מים מינרליים ..חחח) :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...