משפץ רמקולים ישנים - JBL L110 -סוף השיפוץ -*** תמונות *** - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משפץ רמקולים ישנים - JBL L110 -סוף השיפוץ -*** תמונות ***

Bug2000

Recommended Posts

הרמקולים עצמם בני משהו כמו 25 שנים אני מעריך. הוא לא קנה אותם חדשים, אלא לפני כשנה-שנתיים ושיפץ אותם. בעיקרון, זוג כזה במצב טוב אמור להימכר באיזור ה-1500-2000 שקלים. תלוי עד כמה טוב המצב שלהם/מקוריים וכו'. מדיי פעם (לא מזמן היה בלוחות) יש מציאות בכמה מאות פחות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער שאני מגיב בדילאי... צבא...

מרשים, עבודה ממש יפה

עכשיו אחרי ששיפצת, שקלת לבנות רמקולים מאפס?

נראה שיש לך את הידים בשביל זה...

תכלס חשבתי על זה , אולי בעתיד כשיהיה לי זמן ...

כל הכבוד, עבודה מקצועית ומושקעת, והתוצאה הסופית מאוד יפה!

מתי אתה מסדר איזה לוגו יפה של ?

מה עם ההצעה שלי? לצבוע את הספוג שמחזיק את הממברנות? השקעת כלכך הרבה אז תשקיע עד הסוף.

תכלס, במקור, יש על הגרילים לוגויים קטנים כאלה, אבל אין לי מושג איפה אני יכול להשיג כאלה ...

בקשר לצביעת הממברנות,אז לדעתי זה עניין של טעם ואני מעדיף את המראה המקורי .

אפשר לדעת כמה שנים כבר יש לך את הרמקולים האלה?

וכמה הם עלו לך אז? וכמה הם אמורים לעלות היום?

ואיזה רמקולים היום משתווים אליהם? כאילו באיזה סקאלה מדובר של הרמקולים המקצועיים?

שאלה קצת חופרת ידידי, אבל אשמח לענות עליה .

הרמקולים אצלי קצת יותר משנה (שנת יצור שלהם היא בין 70 ל 80). הם עלו לי 1200 שח למרות שהיה אפשר להוריד את המחיר ל 800 בכיף בשל המצב הירוד שלהם (אז פשוט לא הבנתי כמה הוא היה גרוע, וגם התאהבתי בסאונד שלהם). תכלס כל החומרים ותיקון של האלמנטים עלה לי בסביבות ה 1000 שח...

רמקולים באיכות בניה כמו אלה מופיעה בימינו רק ברמקולים HIGH END או ברמקולים הזמנה אישית (מן הסתם אתה בוחר שם את רמת איכות הבנייה...).

שמעתי הרבה מערכות שעלו על המחירם של הרמקולים שלי באלפי שקלים ולא היתה שום מערכת ששילבה באס עמוק שיורד נמוך מאוד בלי לפגוע בשאר המרכיבים של הסאונד (אני אוהב עם באס טוב ) . שמעתי מערכת שרק הסאב שלה עולה כמו הרמקולים שלי והסאב לא הצליח לרדת נמוך ויפה כמו הרמקולים שלי (סאב 10אינץ' של WHARFADLE ). אז תכלס אין לי מושג כמה כאלה אמורים לעלות היום כי פשוט בטווח מחירים שאני יכול להרשות לעצמי אין משו שנשמע טוב יותר ... מה שבטוח את שלי אני לא אמכור בפחות משהשקעתי בהם כי הם פשוט במצב חדש עכשיו .

עוד שאלות תגובות וכו' אשמח לענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, במקור, יש על הגרילים לוגויים קטנים כאלה, אבל אין לי מושג איפה אני יכול להשיג כאלה ...

בקשר לצביעת הממברנות,אז לדעתי זה עניין של טעם ואני מעדיף את המראה המקורי .

לא התכוונתי לצבוע את כל הממברנה, אלה רק את הספוג שמחזיק אותה. ראיתי ששמו לך כזה חדש בתיקון והצבע שלו קצת מפריע. אבל זה שולי מאוד, ובטח אם אתה שם את הגרילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתקן את המגבר התברר כסיפור שיכול לקחת הרבה זמן .

לא היה לי זמן להתעסק איתו ומכרתי אותו ב 300 שח לבחור ממנו קניתי את ה NAD3020 שאליו מחוברים ה .

אגב המגבר הזה הפתיע אותי חבל על הזמן הוא נחשב רק 20W אבל הוא פשוט קורע את הרמקולים שלי עוד לפני שחוגת הווליום מגיע לחצי.(רק מוכיח לכם כמה ה W לא אומרים כלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...