בקשר למחשב החדש - בעיה ... + תמונה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר למחשב החדש - בעיה ... + תמונה

SendaRider

Recommended Posts

אוקיי כבר לא הייתי פה הרבה זמן .... אז אוקיי נתחיל..

אתמול אני וחבר שלי הרכבנו את המחשב שלי בחלקים שהזמנתי.. וסיימנו להרכיב ואז כשחיברתי את המחשב לחשמל, מתחילה לפעול נורה אדומה בלוח אם....

http://img81.imageshack.us/my.php?image=imgp0590qg8.jpg

והמאוורר של המעבד כשאני מדליק את המחשב הוא עושה הרבה רעש ואז מפסיק ועובד רגיל אחרי כמה שניות..

וגם כשאני לוחץ על כפתור ההדלקה הוא נדלק אחרי שניה מתכבה ואז שוב נדלק ... תעזרו לי בבקשה .. !

עוד תמונות של המחשב :

http://img99.imageshack.us/my.php?image=imgp0586me2.jpg

http://img219.imageshack.us/my.php?image=imgp0589du7.jpg

http://img80.imageshack.us/my.php?image=imgp0591xu5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כבר לא הייתי פה הרבה זמן .... אז אוקיי נתחיל..

אתמול אני וחבר שלי הרכבנו את המחשב שלי בחלקים שהזמנתי.. וסיימנו להרכיב ואז כשחיברתי את המחשב לחשמל, מתחילה לפעול נורה אדומה בלוח אם....

והמאוורר של המעבד כשאני מדליק את המחשב הוא עושה הרבה רעש ואז מפסיק ועובד רגיל אחרי כמה שניות..

וגם כשאני לוחץ על כפתור ההדלקה הוא נדלק אחרי שניה מתכבה ואז שוב נדלק ... תעזרו לי בבקשה .. !

אז ככה, בקשר לנורה בלוח אם, יכול להיות שזו נורת חיווי שמראה לך שהלוח מקבל זרם. אצלי יש לד כזה צהוב, יכול להיות ששלך אדום פשוט.

תבדוק בספר של הלוח אם שבאמת הלד צריך להיות אדום ושזו לא אולי בעיה כלשהי ( יכול להיות שזה לד משתנה ואז הוא ירוק כשהכל תקין )

בכל אופן, נראה לי שזה בסדר.

המאוורר של המעבד עושה הרבה רעש כי כשהוא נדלק הוא עובד בשיא היכולת ואז לאחר כמה שניות מתאים את עצמו לחום המעבד ולכן סל"ד המאוורר יורד ובהתאמה הרעש.

בקשר לנדלק, כבה ונדלק שוב...

כל המחשב נדלק כבה ונדלק שוב? או רק המסך?

עריכה:

תן מפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אחי תודה. ושכחתי לציין שלפעמים המאוורר לא נחלש הוא נשאר חזק תמיד ומרעיש ולפעמים הוא ניהיה יותר חלש ...

המפרט הוא :

לוח אם IB9

כרטיס מסך : GeForce 8800 320 Mb

מעבד: intel E6300

זכרונות: 667 Mhz 2 Gb

ספק: Enrmax Liberty 400 W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לנדלק, כבה ונדלק שוב...

כל המחשב נדלק כבה ונדלק שוב? או רק המסך?

לא ענית על זה.

ובקשר לרעש, יכול להיות שזה קורה בימים חמים במיוחד? או כאשר אתה מאמץ את המעבד מאוד?

המאוורר של המעבד תלוי בחום שלו, ככל שהמעבד חם יותר, המאוורר מסתובב מהר יותר, ועושה יותר רעש.

כלומר אם אתה מעמיס על המעבד -> מעבד מתחמם -> מאוורר ממהר -> רעש.

אתה יכול להתקין איזו תוכנה שבודקת את מהירות המאווררים כשיש רעש וכמו כן תבדוק גם את הטמפרטורה של המעבד במצב כזה של רעש.

יכול להיות שאתה צריך טוב יותר או זרימת אוויר טובה יותר במארז.

למרות שלפי התמונות לא נראה לי שיש לך בעיה שכזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי תראה עוד לא התקנתי תמחשב אפילו לא חיברתי כלוםםם כלוםםםם פשוט הדלקתי אותו בעזרת הספק חיברתי לחשמל וזהו.... לא חיברתי מסך אבל המחשב כשאני מדליק אותו הוא נדלק ואז אחרי שניה נכבה ואז שוב נדלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי יהיה יותר חכם להרכיב הכול ולהתחיל הרצה על המערכת ואז תבדוק יציבות חומרה

פשוט אני חושב שככה לא בודקים את החומרה אלא רק מתפעלים מהמארז

בלי לפגוע

גם אני הייתי כזה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כמו שאמרת אני חיברתי את המסך וכשאני מדליק את המחשב הוא פועל ואז כאילו הוא עושה ריסטרט (כאילו) .. הוא לא עושה באמת אבל במסך זה מראה לי נורה כתומה ואז הוא נדלק והכל בסדר ואז זה עושה בדיקה והכל טוב . בקיצור המערכת תקינה אבל למה זה נדלק ומתכבה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כמו שאמרת אני חיברתי את המסך וכשאני מדליק את המחשב הוא פועל ואז כאילו הוא עושה ריסטרט (כאילו) .. הוא לא עושה באמת אבל במסך זה מראה לי נורה כתומה ואז הוא נדלק והכל בסדר ואז זה עושה בדיקה והכל טוב . בקיצור המערכת תקינה אבל למה זה נדלק ומתכבה ?

אתה רוצה לענות לפי מה אתה אומר שהוא נדלק כבה?

או לא?

כי אם זה רק לפי הנקודה של המסך אז זה בסדר.

אבל לפי מה אתה יודע את זה? לפי מה?!?

:badhairday:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לפי מה מה אתה גנוב?! מה אתה לא שומע רעש כשהמחשב מתכבה?!?!?!? אני שומע והלדים של המאורר מתכבים ואין רעש ואז שוב נדלק!!!!

אני יסביר לך יותר ברור :

1. אני מדליק את המחשב

2. הוא עושה רעש כמו כל מחשב

3. הוא מתכבה אחרי 2 שניות (כי הרעש הפסיק והלדים כבו)

4. נדלק שוב (ויש רעש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לפי מה מה אתה גנוב?! מה אתה לא שומע רעש כשהמחשב מתכבה?!?!?!? אני שומע והלדים של המאורר מתכבים ואין רעש ואז שוב נדלק!!!!

אני יסביר לך יותר ברור :

1. אני מדליק את המחשב

2. הוא עושה רעש כמו כל מחשב

3. הוא מתכבה אחרי 2 שניות (כי הרעש הפסיק והלדים כבו)

4. נדלק שוב (ויש רעש)

בקשר לרעש הסברתי לך מה זה.

בקשר ללדים, יכול להיות שהם סתם מהבהבים.

תקשיב מה תעשה.

תדליק את המחשב.

שים את היד מאחורי המאוורר של הספק.

האם הוא מפסיק להסתובב מתישהו?

אם לא אז הכל בסדר והוא לא נדלק וכבה, אלא סתם נדלק והלדים מהבהבים.

אז זה אחרת אז זו כנראה בעיה כלשהי.

בכל אופן פרק הכל ותרכיב שוב ליתר בטחון.

שים לב שאתה מחבר את הלוח אם לספק עם כל הכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...