Command & Conquer 3 Tiberium Wars Demo - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars Demo

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 335
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מחכה לראות איך יהיה המשחק עם גזע החיזרים ואיך יהיה המולטיפלייר...

וכן.. הרבה טקטיקה וחשיבה ב COH... (מסתכם בלאגף ולחסל).

רואים שלא שיחקת COH ברשת עם אנשים מעולם או במיוחד עם קוריאנים (דאמט הזונות האלו כל כך טובים....), אם הייתה משחק קצת ברשת נגד אנשים שיודעים לשחק הייתה מבין שזה לא לאגף ולחסל זה קצת יותר הרבה מזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה משחקים טובים, הגעתי למסקנה אחת, המשחק הזה כמו כל שאר המשחקים בסדרה רק עם שיפור גרפי ועלילת המשך של טביריאן סאן.

כאילו, במקור המטרה של המשחק היא להשיג כסף, כמו בכל שאר משחקי האסטרטגיה של EA, כעיקרון אתה בונה 219083 טנקים ומפציץ IRON CANNON וזהו ניצחת.

אין פה שום טקטיקה כמו בCOH, שכמעט הכל שם זה טקטיקה וחשיבה.

בקיצור אני הולך לשחק C&C3 כנראה רק בצ'מפיון בשביל לדעת את המשך העלילה של טביריאן סאן....כל השאר אותו דבר כמו ג'נרלס...כמו שמישהו כבר אמר פה, סדרת C&C נהפכה ממזמן סדרה משחקים שלא צריך ממש להפעיל את המוח בשביל לנצח בה.

C&C אף פעם לא הייתה סדרה שצריך לחשוב בה.

אלה פשוט משחקים מהירים שכיף לשחק בהם, בלי לחשוב יותר מדי.

אם אתה לא אוהב את הסגנון הזה, אתה לא יכול לשחק בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ירד סוף סןף..

רק שיחקתי קצת בשלב הקמפיין הראשון. הגראפיקה מאוד קלילה ולא מאמצת, ויחד עם זאת המשחק נראה פשוט מדהים (אצלי הכל במקסימום חוץ מ AA), וזמני הטעינה הם אכן הקצרים שראיתי ב RTS. הממשק ממשיך את הקו הקלאסי של C&C, אבל נראה מצויין.

בכלל עוד מהתפריט הראשי, יחד עם סרטוני המעבר ומה שקורה במשחק עצמו, מרגישים עד כמה שהמשחק מלוטש בכל פרט קטן עד הסוף, באמת מרשים.

לגבי עומק אסטרטגי - אני לא יכול לומר אחרי חצי שעה של משחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודעים מה משהו באמת היה חסר לי במשחקי CNC האחרונים שבאו אחרי YURI'S REVENGE, איפה האפשרות לבחור את הפסי קול? את הTRACKS לשמוע רוק או להעביר לפאנק איפה הטראקים האלה??? HELL MARCH, DESTROY איפה זה??????? כמה שזה לא משפיע זה דווקא כן משפיע אני מקווה שאולי מתישהו ישימו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו....לא משנה איזה הגדרות גראפיות אני שם...הכי גבוהות או הכי נמוכות(זה נראה עליהם בערך כמו red alert הראשון :P)המשחק לא עובר את ה31 fps...זה כאילו נשאר תקוע...ואני לא רואה באפשרויות v sync ככה שאני לא יכול לבטל את זה(בהגדרות של הכ"מ זה על off כברירת מחדל...),מה לעשות?ככה זה אצל כולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...