עזרה בבקשה מסך 19' 2300שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה מסך 19' 2300שקל

קיפוד

Recommended Posts

חבר'ה אני ממש מבולבל מכל השרשורים כאן וצריך קצת סדר בראש

קראתי את השרשור ואני רק יותר מבולבל

היתה לי התנסות עם מסך LCD רגיל של אבל... זה לא מה שאני מחפש(אולי ההשואה למסך CRT שהיה לי הורסת) ולכן...

המסך שאני רוצה לקנות מיועד לגרפיקה בעיקר עריכת תמונות MAYA וכאלה בקיצור גרפיקה

התקציב שלי בערך 2300~ -+

אני חשבתי על VP930 של VIEWSONIC

או

SAMSUNG 971P(ממש לא בטוח לגבי זה)

האם יש עוד הצעות לגבי מסך איכותי בשבילי ?

תודה רבה רבה

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו האפשרויות הכי מומלצות לתקציב. לעומת זאת יש את המסך EIZO S1931 ב 2700 ש"ח, שטוב יותר משניהם מכל הבחינות (עם יתרון משמעותי בהצגת צבעים) , והוא מכוייל מהמפעל בניגוד ל 971P ול VP930 שדורשים כיול כדי להגיע לרמה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לעבודה גראפית בלבד ה 971P מומלץ יותר מה VP930. הוא מכוייל יותר טוב (לא זוכר אם הרבה יותר טוב), והניגודיות קצת יותר טובה.

לגבי הכיול, כיול עם תוכנה כמובן ייתן שיפור ניכר, אבל כיול עם חומרה ייעודית כמו Spyder יעשה את העבודה באמת כמו שצריך. כדי להביא את ה VP930 ואת ה 971P לרמה של ה EIZO צריך לכייל באמצעות חומרה ייעודית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה-S1931 תוכל להתרשם בתצוגה של היבואן מאג מערכות לייזר - פשוט עליך לתאם איתם טלפונית את זאת ויש להם אתר באינטרנט.

צג כזה לא קונים כל יום בתקציב מכובד, וזה בדיוק מה שאחי עשה - התרשמנו ביחד מצג חדש עם 0 שעות עבודה במו עינינו אצל חנות שקשורה עם היבואן הזה לצד צג מחברה מתחרה והיה קל לבחור בו כעדיף.

לגבי הסמסונג: לא יצא לי להתרשם ממנו. כל שאני יודע עליו שהוא מצטיין בהצגת טקסט חד עם רינדור צבעים סביר וזוויות צפייה נאות, אבל יש לו שני חסרונות עיקריים: מריחות נראות לעין במשחקים, וכן בעיה בבהירות שלו בגלל הקונטרסט שלא מאפשר ניצול מיטבי מקסימלי שלו - כפי שכתוב בעמוד 4 ממאמר שפורסם ב http://www.tweaknews.net/reviews/samsung_971p/ על הצג. ב-S1931 לא תמצא את החסרונות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה VP930 בסך הכל פחות מכויל מהמפעל מ 971P אם יש לך SPIDER הוא עדיף כי תוכל לכייל אותו לרמה דיי גבוה

כפי שאני כיילתי ומופיע בביקורת. גם ה971P וגם ה VP930 סובלים מקורונה מסוימת, הדבר נראה רק בסצנות מאוד בהירות

במשחקים ובכלל כיול של המסך והורדת רמת הבהירות תוך כדי מעלימים את רוב הקורונה.

האיזו לא סובל מבעיות הקורונה אבל לא יזיק לכייל אותו גם כן (גם הורדת מחיר קלילה לא תזיק לו ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכיול הכי טוב שתוכל לבצע הוא בעזרת ה adobe gamma אני מציע שתלך על הסאמסונג

אם לעומת זאת יש לך גישה למכייל כמו הספיידר לדעתי ה VP930 הוא בחירה טובה יותר

כי הוא משיג יחס ניגודיות גבוה אבל לא בעזרת העלאה של הבהירות בדומה ל 971P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...