האם משתלם להביא XBOX 360 מארה"ב? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם משתלם להביא XBOX 360 מארה"ב?

Jack_g

Recommended Posts

יכולים להביא לי את גרסאת פרימיום מארה"ב שם זה יעלה 400 דולר.

יש לי כמה שאלות:

1. האם כדי בכלל, מכיוון שאם תופשים בשדה תעופה יהיה חייב לשלם את המכס ולפי מה שידוע לי המכס על XBOX הוא 30% (אני לא יודע אם זה כולל מע"מ או לא, ככה שאם מישהו יודע תגידו לי).

2. ומה לגבי קנס? יש קנס אם תופסים במכס? או שפשוט מחייבים אותך לשלם את המכס על המוצר?

3. אם ב כתוב שהקונסולה עולה 400 דולר אז זה המחיר שלה יהיה בחנות ב NY? הבנאדם שקונה לי הוא יהיה תייר אז הוא לא יצתרך לשלם את המיסים המקומיים נכון?

4. אם הוא רונה את הקונסולה בחודש מרץ איזו גירסא הוא יקבל? עם דיוידי BENQ או אחד הקודמים?

5. האם כדי בכלל לקנות את הקונסולה הזו עכשיו או כדי לחכות לגירסא יותר מוצלחת?

אודה לכם אם תענו לי על השאלות הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יענה לך בקצרה

ביגלל שהכריזו שתיהיה השקה רישמית בארץ אני לא הייתי ממהר ליקנות תקונסולה כרגע

לדעתי עדיף לחכות וליראות מה יקרה בארץ מבחינת תימחור אחריות וכו

ואותו דבר לגבי הPS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהעובדה שעומדים להשיק אותו בארץ בקרוב, אני מחכה לגרסאת ה- 65 מ"מ עם ודיסק קשיח של 120 ג'יגה.

אולי גם יפתרו בגרסא הזאת את טבעת המוות... :)

מתי הולכים להשיק אותה? והאם מחירה יהיה זהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

360XBOX או PS3 בכל מקרה לדעתי כדי לך לקנות רק בארה"ב רק בגלל המחיר... בטח שPS3 בגלל שהוא הולך לצאת בגרסא דיי מוגבלת בארץ...

1.סיכוי ממש קלוש שיתפסו במכס ואני דיי בטוח שלא עושים בעיות על דברים קטנים בשימוש עצמי...

2.על כנס לא ידוע לי

3.אם כתוב באמזון שהמחיר הוא$400 אז גם בNY הוא יהיה ככה...ובקשר לזה שתייר לא משלם מיסים מקומיים נשמע לי ממש שטות אף פעם לא שמעתי על זה ואם כן אז אני פרייר!! בכל מקרה שאני קניתי את הXBOX בארה"ב שלמתי מיסים...

בקשר ל 4ו 5 לא יודע

אם אתה קונה שם את תשכח להביא גם משחק או שניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

360XBOX או PS3 בכל מקרה לדעתי כדי לך לקנות רק בארה"ב רק בגלל המחיר... בטח שPS3 בגלל שהוא הולך לצאת בגרסא דיי מוגבלת בארץ...

1.סיכוי ממש קלוש שיתפסו במכס ואני דיי בטוח שלא עושים בעיות על דברים קטנים בשימוש עצמי...

2.על כנס לא ידוע לי

3.אם כתוב באמזון שהמחיר הוא$400 אז גם בNY הוא יהיה ככה...ובקשר לזה שתייר לא משלם מיסים מקומיים נשמע לי ממש שטות אף פעם לא שמעתי על זה ואם כן אז אני פרייר!! בכל מקרה שאני קניתי את הXBOX בארה"ב שלמתי מיסים...

בקשר ל 4ו 5 לא יודע

אם אתה קונה שם את תשכח להביא גם משחק או שניים...

נתפס ועוד איך, ויש על זה 31% מס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי: 31% זה המס הרגיל על הקונסולה השאלה היא האם יתנו גם איזה קנס במקרה שאני לא מצהיר ותופסים אותי?

אין לך מה להצהיר זה יבוא אישי, 31% זה המס על "משחק טלביזיה".

מה נתפס נו באמת סיכוי ממש ממש כלוש... שבטח שווה את ה30% האלה.....

ואם המכס זה עדיין יהיה כולה 2500 (בהנחה שהוא יקנה גם אביזרים נוספים) ובארץ לפחות 3000

זה חבילה ענקית יחסית היא תבדק, ואם אין הצהרת שווי, אז הם יטרטרו אותך ובסוף ידביקו לזה את המחיר הראשון שגוגל מוצא מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שזה ברור מאליו שהוא יעביר את זה במזוודה.... והסיכוי נמוך יחסית שהוא יתפס...

בכל מקרה שווה גם אחרי תשלום מכס לקנות את הXBOX בחו"ל....

בקשר לכנסות אני לא מכיר וגם חיפשתי משהו על זה באתר של רשות המיסים ולא מצאתי כלום על כנסות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם כן תופסים הרי עושים שם בדיקות רנדומליות.

האם יחייבו אותי לשלם רק את ה 31% +מע"מ או שיש איזה קנס נוסף כי לא הצהרתי על זה מראש?

כי למשל אם תופסים אותך אם בקבוק אלכוהול אחד יותר מהמספר המותר לבנאדם נותנים קנס של איזה 2000 ש"ח(ככה אמרו לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...