איזה מצלמה קטנה (קומפקטית) של sony כדאי לקנות? - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מצלמה קטנה (קומפקטית) של sony כדאי לקנות?

Eled

Recommended Posts

הנקודה היא שמחיר לא נקבע על פי איכות אלא על פי תמחור מסוים שלא מעיד על איכות. לפעמים טובה יותר זולה יותר בגלל שהביקוש שלה גדול יותר ולכן גם היצור שלה. חוץ מזה סוני בתור עיקרון משאירים את המצלמות שלהם יקרות למדי ביודעם שגם ככה אנשים יקנו את זה רק בגלל השם שמודבק על המצלמה.

מה זה משנה עם הזום נמצא בתוך או מחוץ למצלמה כל עוד הוא מתכנס בזמן הכיבוי שלה?

לא שמעתי על מודרנית שמשתמשת במערכת כזו בכלל, כולל מצלמות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנקודה היא שמחיר לא נקבע על פי איכות אלא על פי תמחור מסוים שלא מעיד על איכות. לפעמים מצלמה טובה יותר זולה יותר בגלל שהביקוש שלה גדול יותר ולכן גם היצור שלה. חוץ מזה סוני בתור עיקרון משאירים את המצלמות שלהם יקרות למדי ביודעם שגם ככה אנשים יקנו את זה רק בגלל השם שמודבק על המצלמה.

מה זה משנה עם הזום נמצא בתוך או מחוץ למצלמה כל עוד הוא מתכנס בזמן הכיבוי שלה?

לא שמעתי על מצלמה מודרנית שמשתמשת במערכת כזו בכלל, כולל מצלמות של סוני.

אני חושב שהדבר קיים רק במצלמות סופר-אולטרה .

כמו T-xxx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי, יש להם רק 3 תשלומים בלי ריבית והם לא אומרים כמה ריבית כשעולים בתשלומים

את הריבית לא הם קובעים אלא חברת האשראי, תתקשר לחברת האשראי ותשאל כמה ריבית יקחו לך על X תשלומים שתבצע על עסקה בסכום X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זום פנימי נעשה לא ע"י שינוי מוקדם סתם ככה. ישנן מצלמות של שעושות זום פנימי ע"י עדשה פנימית מאוזנת והיא עולה ויורדת (כמו העדשה האכנית שיוצאת ונכנסת). אך יש לזום פנימי חיסרון(יש גם הרבה יתרונות...) והוא שהוא לא קולט הרבה אור למצלמה. כלומר, עם זום חיצוני, נכנס הרבה אור ואז הפרטים הקטנים יוצאים בחדות גדולה יותר כי לא צריך ISO. בקיצור, לא ממש כדאי. בנוסף, נראה לי שהמנגנון הפנימי עדין.

כמו שציינו לפני, החברות שלעיל יש עדשות איכותיות, אך שכחו לציין שגם לCASIO יש את העדשה הזו אך לCASIO יש מעבד הרבה יותר מהיר. והדבר הכי חשוב!!!!! ---> יש לה חישן CCD גדול(פיזית גדול). דבר הנותן הרבה יותר מסתם מגה פיקסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח לגבי כמות האור שנכנסת כי גם אם העדשה תיצא החוצה עדיין האור מגיע לחיישן שנמצא מאחורי כל העדשות וזה לא משנה כל כך (תקנו אותי אם אני טועה)

העדשות הפנימיות הן פחות איכותיות וזה מטבא בזה כשבצידי התמונה ניתן להבחין ב"פגמים" שנראים קמורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח לגבי כמות האור שנכנסת כי גם אם העדשה תיצא החוצה עדיין האור מגיע לחיישן שנמצא מאחורי כל העדשות וזה לא משנה כל כך (תקנו אותי אם אני טועה)

העדשות הפנימיות הן פחות איכותיות וזה מטבא בזה כשבצידי התמונה ניתן להבחין ב"פגמים" שנראים קמורים

אני לא בטוח אבל יש מצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הפוג'י מצלמת 30FPS בוידאו אבל אין לזה קשר למהירות הצילום בין 2 תמונות סטילס.[br]פורסם בתאריך: 26.02.2007 בשעה 19:22:37

http://zap.co.il/model.asp?model_id=472696

לפי מה שאני רואה יש לה זום חיצוני וזה חיסרון גדול עבורי.

יש לה מראה הרבה פחות טוב מהסוני

היא פחות מגה פיקסל אבל אני לא יודע אם זה משנה משהו

רציתי גם לדעת מה איכות הוידאו וגם איכות הצליל? שמעתי שבסוני איכות הצליל טובה יחסית.

מגה פיקסל זה לא חשוב, מה שחשוב זה הרזולוציה בעולם האמיתי, שם פוג'י תשים אתה הסוני / קאנון רחקו מאחור.

הוידאו שלה ברמה הכי גבוה בשוק, ולפחות מחזיר יותר זמן משל קנון (אבל פחות מהחברות שכבר דוחסות ב- MPEG4).

מראה חיצוני? מה זה חשוב?[br]פורסם בתאריך: 26.02.2007 בשעה 19:25:28

זום פנימי נעשה לא ע"י שינוי מוקדם סתם ככה. ישנן מצלמות של שעושות זום פנימי ע"י עדשה פנימית מאוזנת והיא עולה ויורדת (כמו העדשה האכנית שיוצאת ונכנסת). אך יש לזום פנימי חיסרון(יש גם הרבה יתרונות...) והוא שהוא לא קולט הרבה אור למצלמה. כלומר, עם זום חיצוני, נכנס הרבה אור ואז הפרטים הקטנים יוצאים בחדות גדולה יותר כי לא צריך ISO. בקיצור, לא ממש כדאי. בנוסף, נראה לי שהמנגנון הפנימי עדין.

כמו שציינו לפני, החברות שלעיל יש עדשות איכותיות, אך שכחו לציין שגם לCASIO יש את העדשה הזו אך לCASIO יש מעבד הרבה יותר מהיר. והדבר הכי חשוב!!!!! ---> יש לה חישן CCD גדול(פיזית גדול). דבר הנותן הרבה יותר מסתם מגה פיקסל.

אין לזה שום קשר למציאות. זה סתם סגנון אחר של בניית התנועה היחסית של העדשות.

לרוב לזום שלא מתארך יש אורך חיים ארוך יותר, אבל זו בטח לא סיבה טובה להעדיף את הסוני...

וגודל החיישן של הפוג'י זה אכן פקטור משמעותי מאין כמוהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,[br]פורסם בתאריך: 27.02.2007 בשעה 01:44:57

בסוף אני מתלבט בין זאת לזאת:

http://www.dpreview.com/news/0611/06110901finepixz5fd.asp

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Fujifilm/fuji_finepixz3.asp

את הראשונה אין עוד בישראל. לשנייה יש כמה חסרונות עבורי ואולי עוד עוד חסרונות.

חיסרון אחד הוא שלפי מה שהבנתי אין שם הברגה בשביל לשים את המצלמה על מעמד (חצובה).

אז מה דעתכם עליהן?

האם את המצלמה שאין עדיין בישראל. צפוי שיהיה לה מחיר התחלתי יקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לצפות מחירים מראש אבל סביר להניח שהיא תהיה יקרה יותר מקודמתה (ה z3) למה בחרת דווקא בשתי אלו? חוץ מבחינת גודל (שהוא קטן יותר במעט) אני לא רואה שום יתרון שיש להם מול סידרת ה f ובפרט ה f20 המשתלמת בטרוף כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

אני מחפש עם זום פנימי. למשל זה טוב כאשר מצלמים ולא רוצים שיידעו שמצלמים.

גם יש למצלמה החדשה כל מיני שיפורים.

אני לא יודע. שלחתי מייל לפוג'י בישראל לגבי מתי מגיעה המצלמה החדשה אבל לא ענו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,[br]פורסם בתאריך: 27.02.2007 בשעה 01:44:57

בסוף אני מתלבט בין זאת לזאת:

http://www.dpreview.com/news/0611/06110901finepixz5fd.asp

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Fujifilm/fuji_finepixz3.asp

את הראשונה אין עוד בישראל. לשנייה יש כמה חסרונות עבורי ואולי עוד עוד חסרונות.

חיסרון אחד הוא שלפי מה שהבנתי אין שם הברגה בשביל לשים את המצלמה על מעמד (חצובה).

אז מה דעתכם עליהן?

האם את המצלמה שאין עדיין בישראל. צפוי שיהיה לה מחיר התחלתי יקר?

טלפנתי לפוג'י ואמרו לי ש z5fd יגיע בסוף מרץ ושאין להם עדיין מחיר. אני אחכה לראות אם המחיר יהיה הרבה יותר יקר מהz3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...