כבל קומפוננט לפלייסטיישן 2 - איפה אפשר להשיג ? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבל קומפוננט לפלייסטיישן 2 - איפה אפשר להשיג ?

yair23

Recommended Posts

תודה לכל המגיבים.

קניתי טלויזיית LCD 32" של ביום רביעי שעבר, וקניתי כבל קומפוננט למחשב\טלויזה, ועכשיו אני צריך גם את הכבל לפלייסטיישן, מאחר ובמחשב ראיתי שיפור רציני.

אני יודע שהקונסולה עצמה (PS2) מאוד מוגבלת מבחינה גרפית, אבל עדיין, גם אם יהיה שיפור קטן, לפי דעתי הצנועה, כדאי לקנות קומפוננט.

שוב תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

קניתי טלויזיית LCD 32" של ביום רביעי שעבר, וקניתי כבל קומפוננט למחשב\טלויזה, ועכשיו אני צריך גם את הכבל לפלייסטיישן, מאחר ובמחשב ראיתי שיפור רציני.

אני יודע שהקונסולה עצמה (PS2) מאוד מוגבלת מבחינה גרפית, אבל עדיין, גם אם יהיה שיפור קטן, לפי דעתי הצנועה, כדאי לקנות קומפוננט.

שוב תודה לכולם!

מאיפה אתה קונה?, גם אני צריך אחד.

שאלתי אם אפשר להזמין לי בבאג הרצליה (שבעת הכוכבים), והמנהל סניף אמר שאין במלאי בכל החנויות.

אבל אפשר לעשות הזמנה מיוחדת. הזמנתי, אמור להגיע שבוע הבא.

נראה אם הוא יעמוד במילה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

מצטער שלא חזרתי מוקדם יותר :)

ביקשו שאני אחזור ואספר אם הכבל שיפר ...

אני יכול להגיד שהוא שיפר קצת, ממש קצת ... את הגרפיקה (יותר מדי זה לא ישפר כי הקונסולה לא תומכת אבל עדיין), מה שכן, הכתב קריא הרבה יותר ...

ובנוגע לכבל קומפוננט מצאתי ב VGS ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחקים מסוימים שתומכים ב480P תבדוק משחקים כאלה ואז תגיד אני חושב שRE4 לPS2 תומך בזה

אתה יודע במקרה איזה משחקים תומכים ? למרות שאני לא יודע אם הקונסולה עצמה תומכת ביותר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...